fresh

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: kalmareszter76, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű formulájó krém mely 24 órás hidratáltságot biztosít. Rózsavizet, rózsaolajat és E vitamint tartalmaz, ami nyugtatja a száraz bőrt.

JDiana

2020. január 3.

Teszterem van ebből a krémből. Nagyon rózsás illatú, géles állagú de állagához képest meglepően zsíros krém. Érdekes a textúrája, kellemes viselet. Inkább talán éjszakára tudom elképzelni de jó kis krém, azt nem tudom megvenném e és mivel csak teszter ezért a hosszútávú hatásáról se tudok beszámolni, de reggelre kellemesen puha lett tőle a bőröm, szóval jónak tűnik ezért 4 csillagot kap

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.