Fruisse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintiii, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Zsíros

Zsíros, korpás hajra

A Fruisse Hajfény balzsam bambuszkivonattal segít erősíteni és hidratálni a hajat. Simítja a haj felületét anélkül, hogy elnehezítené azt. Javítja a kifésülhetőséget, segít megőrizni a haj természetes szerkezetét és ragyogó fényűvé teszi azt.

Berniii

2014. január 21.

Kb észre se venni, hogy balzsamot használtam. Sok is kell belőle, én különösebb jelzőt az illatára sem tudok mondani. Hát ha már megvettem (bár nem volt nagy összeg) elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

xingmi

2013. november 15.

Nem is tudom mit írjak róla, mert kb nincs mit. Jó az illata (sokáig érződik is), de ennyi. Ráadásul annyira nehéz néha kinyomni a flakonból,sok is kell egyszerre és semmi, de semmi hatása. :(

a két pont tényleg csak az illata miatt megy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

a két pont tényleg csak az illata miatt megy

Ms.Cat

2013. augusztus 17.

Jó az illata, olcsó, fényesíti is egy kicsit, de nem nagy szám.. : /

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Jó az illata, olcsó, fényesíti is egy kicsit, de nem nagy szám.. : /

sweetnika77

2013. június 26.

Nem valami jó,Olyan mintha be sem balzsamoztam volna a hajam.samponját is használtam nagyon száritott.Pozitivum a jó illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.