Best of Beauty 2019

Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Susy, Módosítva: 2012. január 19.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A cseresznye és a vanília meghozza kedvét egy új bőrérzés élvezetéhez. A testradír apró bambuszszemcséi stimulálják bőrét, melyek finoman oszlatják el a bőr egyenetlenségeit és távolítják el az elhalt hámsejteket. Bőre szép ragyogóvá válik. Az eredeti cseresznye kivonata, bőrazonos lipidek, a B3 és B5 vitaminok selymesen ápolttá varázsolják bőrét.

Kiszerelés: 200 ml

bubilany

2017. augusztus 24.

Imádooom! Szuper illata van! Egyből megvettem ennek az illatnak a többi termékét is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Hajnal_ka

2014. július 15.

Évek óta veszem újra és újra. Néha teszek kitérőt, aztán visszatérek. Szeretem az illatát, és nekem bejön, hogy durva a szemcséje. Csak testre használom hetente egyszer. Érdekes, hogy a párom, aki a legtöbb kencém illatát ki nem állhatja, mert szerinte minden mű, pont ennél a terméknél jegyezte meg, hogy milyen fincsi! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

MissSz*

2014. március 18.

Az illata mesés,bár enyhén mű. Ragacsos állagú,durvább szemcséjű radír. Az biztos,hogy teszi a dolgát,érezhetően selymesebb lett tőle a bőröm. Elsősorban az intenzív illata miatt veszem újra időnként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

RitaSummer

2014. február 20.

Imádom a Fruttini Cherrry Vanilia termékeit mert annyira jó az illatuk hogy ha még lehetne kapni a testpermetüket liter számra önteném magamra.Nekem egyáltalán nem mű az illata hanem visszafogott és érdekes.Na mindegy beérrtem egyelőre a testradírral (később jön a testápolója) ami nekem nagyon hatékony ugyanis egy 12 órás gyári műszak után igen csak jól esik a bőrömnek és lelkemnek egyaránt hogy ez a jóillatú radír a nagy szemcséivel hatékonyan távolítja el rólam az egész napos mocskot. A bőröm utána tiszta és nagyon sima szóval én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 20.

lora4444

2013. augusztus 4.

Az illata kicsi mű és a szemcsék kisebbek is lehetnének , viszont csodát művel a bőrömmel , isteni puhává válik tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

angeltear

2013. július 18.

Van már egy Fruttini termékem egy test spray azt imádom, gondoltam kipróbálom a testradírt is. Nem kellett volna... Alig bírom kinyomkodni a tubusból a cuccot olyannyira tömény, alig bírom magamról lemosni, ragad mindenhez. Az egyedüli jó dolog benne: az illata. Egyáltalán nem radíroz, inkább csak karcolgatja a bőröm a színe pedig tényleg elég bizarr... Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Moncsi94

2013. július 12.

Engem nagyon karcolnak a szemcséi, szerintem túl nagyok, így kicsit kellemetlen érzés a radírozás. Az illata tényleg nagyon jó, viszont ha már csak félig van a tubus, alig lehet kinyomni belőle a radírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

lillaaa

2013. május 9.

Istenem annyira nem akar elfogyni. Nem tetszik, mert csak karcolja a bőrömet, az illata erős és lehet hogy én vagyok ügyetlen, de egyszerűen nem tudom rendesen eloszlatni magamon. A színéről pedig ne is beszéljünk...bitangul összefog mindent, alig tudom levakarni magamról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Ina15

2013. április 25.

Nekem is nagyon jó véleményem van róla: nem ragad, nem csíp, nem émelyeg a gyomrom tőle a legjobb, testradír téren! Az íze kicsit keserű, mikor arcot mosok vele alaposan le kell öblíteni, mert maradhat egy kis keserű íz a szánkon... De mindent összevetve kiváló szerintem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

k.dorika

2013. január 30.

Nekem nincs rossz véleményem róla. Az illata nagyon jó, a szemcsék igaz kicsit nagyok, nekem is karcolják az arcom ha durvábban rányomom,de utána viszont finom puha lesz. A vegyes bőröm teljesen jól bírja, mindenféle negatívum nélkül.
A testápolója is megvan, hasonlóan jó illattal.
Ajándékba kaptam, de szerintem ha elfogy megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 30.

A testápolója is megvan, hasonlóan jó illattal.
Ajándékba kaptam, de szerintem ha elfogy megveszem.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.