Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisiun, Módosítva: 2012. március 5.

Kategória:   Testápolók

Igazi kakaóvajjal, kakaóbabbal és vörösáfonya kivonattal. A B5 provitamin ápolja a bőrt.

NagyZs

2017. január 3.

Ajándékba kaptam a nagy kiszerelésű változatát. Eleinte tetszett az illata, de egy idő után nagyon megutáltam. Nagyon jól hidratál, de lassan szívódik be, és az állaga is furcsa, morzsolódik. Nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

szaboalexa99

2016. november 1.

Télen szoktam használni, nagyon télies illat számomra. Nincs kiszáradva a bőröm, mégis muszáj vagyok használni, annyira tetszik. Erre a célra szerintem tökéletes. Nincs utána az a kényelmetlen érzés és gyorsan beszívódik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

torppicur3

2015. július 8.

Terhességem vége felé ezt használtam a striák ellen. Szerettem, jól hidratált, kevés kellett belőle, sokáig elég volt. Viszont az illatát kissé megutáltam a végére, bár az elején nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

mrs.criss

2014. május 1.

a mini kiszerelést kaptam ajándékba.sztem tökéletesen hidratál,finom az illata és a használat utáni kézmosással kiküszöbölhető a keserű íz.VISZONT szörnyen gyorsan fogy.a lábaim és kezeim bekenésére elment kb a mini tégely 1/6a

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

virumiru

2014. március 2.

én a mini kiszerelést vettem meg vagy féléve,nagy reményeket fűztem hozzá,amiket többé-kevésbé teljesített is.tényleg nagyon nehéz eldolgozni,de viszont jól hidratál.az illatát imádom,erős,tartós,tetszik is,de az a keserű íz amit hagy maga után órákig az borzasztó!tudom,nem nyalogatni kell(nem is tudom hogy jöttem rá hogy borzalmasan keserű),de ez akkor is elég kiábrándító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

pipacsosmary

2014. február 17.

Én sajnos nem láttam mini kiszerelést, így rögtön egy nagy dobozt vettem. Borzalom az illata, csak a lábamra kenem, hogy ne legyen közel az orromhoz. Egy doboz tiszta sheavajjal jobban jártam volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

nagy.nikike

2013. július 28.

Kis mintám volt belőle kézkrémkét szerettem volna elhasználni, de nem ment nagyon émelyítő fojtó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Druszilla

2013. június 8.

Az illata eleinte tetszett, csokifüggőként már a gondolatától csöpögött a nyálam (szép látvány). Aztán olyan fullasztóvá, mesterségessé vált, hogy rosszul lettem tőle amikor magamra kentem. Ráadásként szörnyű állaga van, nem értem miért kell testvaj létére morzsálódnia... A bőröm se igazán szereti, valahogy nem szívja be. Az illata alapján valami tömény műanyag kencére gondolnék, de meglepett az összetétele. Még szerencse, hogy csak egy mini kiszerelést vettem meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Mackólány

2013. június 3.

Kis kiszerelésben találtam rá a Müllerben, többet nem venném meg, de nem amiatt mert rossz lenne, csak mert ennél van jobb, és az illata elég erős, többen érezték körülöttem a csoki illatot pedig csak a kezemet kentem be vele, amúgy jól hidratál, elég tömör krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

little.strumfita

2013. március 10.

A szép összetétel miatt vettem meg, de az illata gyomorforgatóan mű, és még szárít is. Gyanútlanul bekentem vele a számat is első alkalommal, öt percig éreztem utána brutálisan kererű ízt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Theobroma Cacao Seed Extract
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.