Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fatime, Módosítva: 2012. február 14.

Kategória:   Tusfürdők

Igazi narancskivonattal, B3 vitaminnal és panthenollal.

Kiszerelés: 250 ml

Ejwi

2014. július 16.

Imádoma a fruttini termékeket... De ez..
A testápolója nagyon nagyon jó illatú, dobozban még ez is, de amint magamra kentem fürdéskor szerintem olyan szinten elváltozott az illata, hogy nem is tudtam hova tenni. Inkább kipocsoltam a fürdőkádba a felét egy fürdéshez, mert nem akartam kidobni, de elképesztően büdösnek éreztem.
Ennek ellenére adok neki egy hármast, de semmi pénzért nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

Imádoma a fruttini termékeket... De ez..
Ennek ellenére adok neki egy hármast, de semmi pénzért nem venném újra.

Darky

2012. július 27.

Oh, az illata egy régi cukorkáéra emlékeztet. Nagyon kellemes vele fürdőzni, de az illata hamar elillan, és ha nem akcióban vettem volna, sajnálnék rá ennyi pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

SweetViolet

2012. július 15.

Egyik kedvencem, főleg az édes narancsos, cukorkára emlékeztető illata miatt. Ha váltok is néha, mindig vissza-vissza térek hozzá. Lehet, hogy nem olyan jó a bőrömnek, ám képtelen vagyok lemondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

vivuss87

2012. június 30.

szeretem az illatát, külön mókás számomra, hogy a kupak az aljára is feltehető, így lehet csüngetni, mégis csak akkor jön a tusfürdő, ha megnyomjuk a tubust. Szerintem ez nyaralásnál tök jó:)
hidratál? szárít? nem tudom, nem is érdekel, mert úgyis használok testápolót minden zuhi után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

Ophelia

2012. június 21.

Nagyon kellemes, szerintem nem kimondottan nyári illat, de kétségkívül iszonyú édes-cukorkás, és persze narancsos.:) A kinyitása szerintem kicsit körülményes, táskában könnyen lejön az akasztós része, a kupakot csavargatni alatta meg nem túl komfortos vizes kézzel. Azért ettől még jó, hatásos frissítő a nagy melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

fujfui

2012. május 15.

fuhuu az az illat! mint az a régi cukorka amit lehetett kapni epresbe meg narancsosba és ilyen kis csavaros volt. teljesen olyan. én zuhanyzás után már szinte egyáltalán nem érzem az illatát magamon és minden este se ezt használom mert akkor nagyon eltelek vele. de egynek jó :) ha édes illatra vágyom ezzel zuhanyzom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

st79

2012. április 30.

kedvenc tusfürdő illatom, nem tudok vele betelni... nagyon nagyon sokáig érezhető az illata a bőrön és nem is szárít :) csillagos 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopherol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.