Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2013. december 20.

Kategória:   Testápolók

scisneros

2016. június 13.

Nem hidratálja annyira a bőrt, mint egy krém állagú testápoló, de ennek ellenére újra fogom venni szerintem. Isteni az illata! Még másnap reggel is érzem magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

necra

2013. szeptember 11.

Évekig őrizgettem, hogy na majd a következő nyáron..de végül elajándékoztam. Szárít, durvák a csillámok és az illata sem az igazi..és igen, filmréteget képez a bőrön. Elég undorító

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

hedgehog

2013. február 5.

Tényleg olyan mintha rászáradna az ember bőrére a krém. A csillámokkal semmi gond nem lenne mert látszik, hogy van benne, nem rejtély. Nem tudom mitől, de én úgy érzem, mintha radírszerű is lenne mert ilyen kis darabkák vannak benne és érdes, ahogy felkenem, nem esik jól. Az illata elég édes és erős, de nem igazi ananász inkább mű az illata. Két éve itthon figyel a polcon és nem bírom elkenni kidobni meg sajnálom, még szerencse, hogy ajándékba kaptam és nem fizettem érte. Hidratálásból nem kérdés, hogy megbukott, semmit nem segít a bőrnek. Ez a krém inkább kényszeres kenegetésben szenvedőknek jó, akiknek mindegy mit csak kenjék. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Lulic

2012. szeptember 2.

Nekem nagyon tetszik, mert nekem nyűg magamat kenegetni, de ettől megjött a kedvem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

vivuss87

2012. június 30.

igazából, hogy mire jó azt nem tudom..A csillámok felkenés után nem látszódnak, kérdem én akkor minek van benne??? hidratálni nem hidratál, viszont kicsit hűsít. Tényleg olyan, mintha rászáradna a bőrre.. Az illata kellemes, de ezen kívül?? hatalmas adag, de szerintem feleslegesen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

sminkesmas

2012. április 26.

Nálam átlagon alul teljesített! Csak azért 2 csillag és nem 1, mert nagyon diszkrétek a csillámok, nem szúrnak...DE...ez nem ananász hanem éretlen fehér szőlő illat vagy esetleg zölden leszedett ananász felvágatlanul, kívülről szagolva :-D..szóval az nekem csalódás volt.
Ápolás helyett engem szárított, de mivel magas az alkohol tartalma, így nem is lepődök meg, de sajnos ezt csak utólag néztem meg.
Fölkenve rajtam feszül mint az állat, szóval száraz bőrre tilos!
És azért húzom le, mert a leírásán - ami alapján megvettem - nem ez szerepel, ezért lényegében dobhatnám ki, mert számomra használhatatlan..
Semmi gond, de akkor írják rá, hogy normál/ zsíros bőrre, és ne így adják el ahogy jelenleg.

Amúgy testápoló fölé használom ha eszembe jut, de csak azért, hogy fogyjon..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Fölkenve rajtam feszül mint az állat, szóval száraz bőrre tilos!

Amúgy testápoló fölé használom ha eszembe jut, de csak azért, hogy fogyjon..

fagnes1985

2011. július 1.

A tökéletes nyári testápoló. Imádom a kis enyhe csillámokat benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

A tökéletes nyári testápoló. Imádom a kis enyhe csillámokat benne.

GeoNautic

2011. április 18.

Hm, hát az összetevőit leszámítva maga a tökéletes nyári testápoló. Nagyon könnyen beszívódik, isteni ananászillata van, kicsit, de nem zavaróan csillámos, nem fojtó a bőrnek. Én is imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 18.

nemesanita

2011. február 25.

Imááádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 25.

Imááádom!

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Színezék. Barnás sárga.