Fueguia 1833

Ár:   60 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2017. július 1.

Ár:   60 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az azték nemesek és harcosok egy különleges, sűrű italt fogyasztottak, melyet vaníliaorchideával gazdagítottak. Az ital kakaóból készült és Xocoatl-nak nevezték. Édesítés és tej nélkül itták az erőteljes ízű nedűt. Miután a spanyolok megszerették, cukrot és tejet adtak hozzá – így már kezdett hasonlítani ahhoz, amit ma forró csokiként ismerünk. A Fueguia illata azonban az eredeti ital aromáját idézi. A sötét csokoládé-vanília-rum mellé fahéjszerű jegy és mély fás alap társul, ami hihetetlenül vonzóvá teszi.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kisangyalcsillag

2019. november 15.

Egyszer egy kedves parfümtárstól kaptam egy kis mintát ebből a csodából. A munkahelyemen kiesett a zsebemből és összetört. 🧟‍♂️🧟‍♂️🧟‍♂️🧟‍♂️🧟‍♂️A sírás kerülgetett. 😅😅😅. Na de az az illat ami ott keringett napokig...(Egy pici szőnyegre is jutott belőle, az ontotta). Hááát az valami... magával ragadó, ultra finom. Folyton rohangáltam oda h érezzem. 😅😅
Pár hete eszembe jutott az az élmény, vettem egy 30milliset és milyen jól tettem. Imádom. Függővé tesz ez az illat esküszöm. 😊😊
Imádom a fás illatokat, a legeslegszebbek szerintem.. ez azonban tényleg nagyon más, egyedi, semmihez sem hasonlítható. Fás, fűszeres, picit gourmand. Felfújáskor nagyon intenzív fűszeres, kakaós, aztán lassan csitul és rajtam előjön a puha vanília és sok sok óráig kényezteti az orromat a fűszerekkel karöltve. Én pedig, mint valami rendőrkutya, szimatolok egyfolytában. 🤣🤣🤣
Nagyon keveset fújok és sokáig érzem. Általában max 2 hétig használom ugyanazt az illatot, akkor azért már kezdi az orrom megszokni és nem érzem annyira.Ezt töretlenül érzem és nem is vágyom most másra. Szerelmes vagyok minden cseppjébe!♥️♥️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Yeticica

2018. július 16.

Csodalatos es nagyon kulonleges illat, kifejezetten eros szilazzsal es bitang tartossaggal.
Elottem mar meltattak, igy en ahhoz nem teszek mar hozza semmit.
Sajna en azonban nem szeretem a fas illatokat, es rajtam bizony egy mely, fas alapon nyugszik a rumos-csokis-orchidea. Igy elado lesz a mintam hamarosan. Ettol fuggetlenul maga az illat nagyon jol sikerult rs a minosege megkerdojelezhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Elottem mar meltattak, igy en ahhoz nem teszek mar hozza semmit.

Palomita

2017. december 6.

Update: Imám meghallgattatásra talált: egy kedves parfümmániás úr jóvoltából hozzájutottam 20 ml-hez ebből a szépségből.
Nagy metamorfózisokat nem hozott, de esetében kifejezetten örömmel fogadom, hogy most, 10 órával a felfújás után is ugyanazt az arcát mutatja. Döbbenetesen egzotikus, semmi európai illatélményt ne keressünk benne! Egzotikuma és misztikuma ellenére azonban mégis könnyű otthonra találni benne, olyan, mint egy könnyű, puha takaró, megnyugtat, felemel, álombéli tájakra repít, ahol még sosem jártam, de mindig is vágytam eljutni. Rajtam a vaníliaorchidea dominál, száraz kakaós jegyekkel a háttérben, némi kókuszos felhanggal. Soha, sehol, senkin nem éreztem ehhez hasonlót. Aki nem rajong a gourmand illatokért, annak is bátran ajánlom az ismerkedést, a Xocoatl ugyanis nem mindennapi élményeket ígér.
Patagóniába álmodom most magam, a dél-amerikai égboltot kémlelem, az ő csillagaik az enyémek is, ha rajtam ez az illat. Pokrócba burkolózom, merőn nézem a markáns hegyormokat, kortyolom az eredeti recept alapján készült bűvös italt. És valami különleges érzés kerít hatalmába, amit nem tudok szavakba önteni...
...eszméletlen, mit hoznak ki belőlünk az illatok.

Sajnos nem ez az első alkalom, hogy akkor figyelek fel egy illatra, amikor már nehéz hozzájutni :( most találtam rá a mintácskámra, és rettenetesen tetszik. Ha valakinek van belőle fölös 5-10 ml-nyi mennyiség, örömmel lecsapnék rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

...eszméletlen, mit hoznak ki belőlünk az illatok.

lazolkov

2017. június 20.

Átjáró a Mennyországba...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 20.

Átjáró a Mennyországba...

aidanne

2016. október 17.

Vartam egykicsit ennek a velemenyezesevel, no de nem a bor proba meg hogyan szarad le rajtam stb hanem azert hogy lenyugodjak. ( eddig orjongtem erte)Ez az illat maga a nagybetus csoda. Egyszeruen zsenialis, izgalmas, perverz mint a La cautiva, kegyetlen gyilkos a szo legjobb ertelmeben.
Eloszor is kifujaskor erzem: eros rum es enyhe vizeletszag 😀😀😀😀, de tenyleg, meg a ferjem is erezte. No de ettol nem kell megijedni, nem is tart soka.. ahogy csendesedik ez a perverz gyonyoruseg ugy en egy edes szilvas csokolades egyveleget erzek es ez valami fenseges.Tudom, hogy nincsen benne szilva de ettol a rumos vanilias illatkavalkadtol megreszegulok. Csak mondom, hogy a ferjem nagyon birja ;) edes is sexy is,kaprazatos is... es... amugy siman 24 oras illat
Ahhh námbörvan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Ahhh námbörvan

JoyBlond

2016. augusztus 8.

Nyaralunk. A pálmafák leveleit zizegteti a szél, a nap felmelegítette a hófehér homokot. Hozzák a kellemes, kubai stílusú bárban a minőségi rumot, amit megrendeltünk. Mert nem viccelünk koktélokkal, gyümölcsös izékkel. A helyi rum kell! Valahonnan előkúszik egy megmagyarázhatatlan, roppant kellemes kakaó illat. A kettő együtt elbódít, és megfogadjuk, innen nem megyünk haza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Milka

2016. március 30.

Nehezen megfogalmazható. Annyi tény, hogy én kakaót, csokoládét nem érzek benne, továbbá - szerencsére - fahéjat sem. Rumot, vaníliát, orchideát azonban igen. Különleges illat, ereje van, ami nemcsak a hatósugarában és a tartósságában keresendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 30.

bogarreka

2015. február 12.

Megtanultam, hogy a leírástól függetlenítenem kell magam, mert sose az illat, ami a csalódást okozza. Természetesen nem olyan lett, mint amilyennek vártam, de ez nem jelent semmit. Sötétebbnek, miszikusabbnak véltem a leírás alapján és mivel nagyon ki volt emelve, hogy nem édes, talán kicsit erősebb, keserűbb kakaót vártam. Sebaj. Az illat attól még varázslatos. Érett és tartós, fűszeresen édes, szép kompozíció. A vanília és rum dominált, a többi mellette eltörpült, ezért nem nevezném el csokiról. A felvitele után van egy kis érdekes illat, amiről szerintem az a bizonyos perverzitás eszünkbe jut :) Ki nem mondom, hogy mire gondoltam, állati eredetű termék... Az egészhez egyben nekem még pár évet be kell gyűjtenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

babyface

2014. szeptember 15.

a második nagy kedvencem a la cautiva után. papírra fújva ő sem bolygatott meg különösebben. forró csoki na és? viszont tényleg van benne valami nagyon ősi... valami nem evilági aspektus ami csak bőrön érezhető. nekem hihetetlenül perverz illat, picit maszkulinná is válik rajtam, de pont emiatt imádom és akarom és soha nem akarom hogy véget érjen...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Antioxidánsok: BHT

Lásd denaturált alkohol.

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.