Fusswohl

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sapiviki, Módosítva: 2020. április 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Rendszeres használata lágyítja a bőrkeményedést.

szgreta

2019. április 22.

Nagyon szerettem ezt a krémet!Kellemes az illata,és bár elég sűrű,könnyem beszívódik és jól is hidratál.Az ára is remek,egyszerűen mindent tud,amit egy ilyen terméktől vár az ember.Sajnos mostanában hiába kerestem,egyik Rossmannban sem találtam.Helyette a szarvafaggyúsat vettem meg, az se rossz,de ennek jobban szerettem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

stripedpanda

2018. augusztus 23.

Nagyon jól hidratál ez a krém, hamar rendbe hozza a bőrt. Jó az illata és az ára is, praktikus a kiszerelése, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Biztos, hogy újra fogom venni, ha egyszer elfogy, de meglepően sokáig elég, a kis mérete ellenére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

zdoreebaba

2018. július 21.

Illat, állag, felszívódás, puhító hatás makulátlan. Kis kiszerelés, így bárhol és bármikor könnyen elő lehet kapni a táskából. Kellemes avokádós az illata, inkább krémes az állaga, de száraz részeken gyorsan beszívódik. Semmi kivetnivalóm vele. Remélem nagyobb kiszerelésben is lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

hamuna

2018. május 27.

Jó illatú, elég sűrű, de hamar beszívja a bőr. Ápol, hidratál, puhítja a bőrt a fokozottan igénybe vett területeken is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Anna922

2017. december 31.

Rendkívül finom illata van, sűrű, mégis könnyen beszívódik és hatékonyan puhítja a bőrt. Nekem nagyon bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Orsi94

2017. december 21.

Hihetetlen teljesítményű krém, hihetetlenül olcsón :D próbálkoztam többféle lábkrémmel,de nem gondoltam,hogy egy olcsó krém lesz a befutó, abszolút csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

flamingo-80

2017. november 25.

Kiváló ár-érték arányú lábkrém!! Kis mennyiség elég belőle, zuhanyzás után másodpercek alatt beszívódik, szépen kezeli a száraz sarokbőrt. Az illata és az összetevői is nagyon tetszenek. Nem használom minden nap, mert több napon át kitart a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

anitaanett

2017. október 1.

Sarokreszelés után szoktam csak használni, puha, hidratált bőrt lehet vele elérni. Mindennapos használatra még nem gondoltam, de lehet ki fogom próbálni úgyis, hátha sokkal puhább lesz a sarkam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Pzsanett

2017. július 30.

Áztatás, reszelő, habkő majd ez a jó illatú krém. Napi használat mellett puhítja a sarok keményedését. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

malvada

2016. december 12.

Teljesen elégedett vagyok vele: kellemes, vagy legalábbis nem zavaró illat, puha láb. A mentolos volt meg miniben, csak azt nem találtam normál kiszerelésben, ezért vettem ezt és nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sorbitol, Lactic Acid