Fusswohl

Ár:   850 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lexy00, az összetevőket feltöltötte: hbrigi25, Módosítva: 2016. június 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Fuss Wohl Lábápoló vaj shea vajat és avokádó olajat tartalmazó összetételének köszönhetően ápolja a száraz bőrt és ismét puhává teszi azt. Glicerin és karbamid tartalmának köszönhetően hidratálja a bőrt. A csillag gyümölcs finom illata friss érzetet nyújt.

Floree

2019. július 1.

2019. június 19.: Hirtelen felbuzdulásból (és mert korábban semmi nem használt a száraz sarkamra és talpamra), valamint ajánlásra kerestem valami shea vajas lábápolót, és ez megtetszett, szóval a külsejére már jár az 5 csillag (azóta nem a képen látható csomagolással árulják, hanem barackszínű és fehér tégellyel). Alig várom hogy kipróbálhassam, és véget vethessek ennek a száraz láb-időszaknak, remélem beválik. Frissíteni fogok hamarosan.

2019. július 1.: Jelentősen mérsékelte a szárazságot a talpamon és a lábujjamon egyaránt, és nem mellesleg nagyon finom az illata! :) Sokkal szebbek a lábaim amióta minden este zuhanyzás után lekenem vele őket. És mivel nagy kiszerelés, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

vjudit

2018. február 21.

Minden este használom lefekvés előtt. A sarkaim nem kifejezetten bőrkeményedésesek, ami van rajta, azt szépen puhítja. Nekem nincs bajom az illatával. Gyorsan beszívódik. Hetente-kéthetente alvás előtt vastagon viszem fel, és kozmetikai zoknit húzok rá éjszakára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Ophelia

2018. január 11.

Az illatát szeretem, és a hatásával is elégedett vagyok, viszont az állaga bosszantó. Ha kicsit szeretném vele masszírozgatni a lábam, pillanatok alatt elkezd kukacosodni, és lepereg az egész krém a lábamról... Elhasználom, de haragszom rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

monibakonyi

2017. szeptember 23.

Ár-érték arányban szerintem az egyik legjobb lábápoló. Jól hidratál, puhítja a sarkakat, viszonylag gyorsan beszívódik, és hatalmas adag, sokág elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Mila85

2017. január 6.

Nem tudom, de nekem nagyon nagy nem. Büdös... kimondottan olyan orrfacsaró, és abszolúte semmit nem ér, szemben a másik tubusos ureás krémmel amit használok ebből a családból. Picit puhít, de igazán száraz sarkakra semmi számomra. Sajnálom hogy megvettem, maradok a másik krémnél annak az illata is klassz. Lehet csak kifogtam egy romlott darabot...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Boncukpare

2016. november 4.

Legjobb lábápoló amit valaha használtam!Puhítja a bőrt és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Legjobb lábápoló amit valaha használtam!Puhítja a bőrt és az ára is jó.

Rure90

2016. október 30.

Imádom, nagyon puha lesz tőle a lábam. És az illata is nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Imádom, nagyon puha lesz tőle a lábam. És az illata is nagyszerű.

hbrigi25

2016. június 7.

Nagyon szeretem! Betartja amit ígér és az ára sem rossz. Nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Urea, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0