Garnier

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Miközben tökéletesen elfedi a bőrhibákat, koncentrált szalicilsav tartalma a pattanások ellen küzd, továbbá 15-ös fényvédő tartalma a nap káros sugarai ellen is véd.

• mattít
  • pattanások és mitesszerek ellen
  • összehúzza a pórusokat
  • egységesít
  • hidratál

2 árnyalatban kapható

Ár: 900Ft. , Eladó: annaavarga
Állapot: 1-szer használt BB krém, sajnos nekem nem vált be. Light árnyalatban. , Helyszín: Szeged, fizetés: Fizetés: banki átutalással, postan küldöm a csomagot, az utalás után :)
Ár: 1000 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
lilkatinka

2020. január 20.

Csodálatosan fed :) főleg ha előtte beolajozom picit a bőröm, mert száraz bőrtípus vagyok. Arra teszem rá! Másnap ha esetleg nem mozdulok ki otthonról és nem használom, akkor is láthatóan szebb a bőröm. Friss. Csak azokon a bizonyos napokon kell plusz segítség a pattanások ellen... :D Különben ez egész jól kordában tartja. Ja és teljesen természetes hatást kelt, nem olyan mint az alapozó. Na és estig kitart púder nélkül. Újravásárlós termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Bogi97

2020. január 17.

Nem szeretem az alapozókat nekem azok túl műnek néznek ki felkenve azért vettem ezt meg.
Nagyon jó, a sötétebb árnyalata tökéletes az én bőrömhöz. Nem szárad ki tőle a bőröm tényleg hidratál is amellett hogy szépen fed.
Nem használom minden nap mivel nem problémás az arcom csak alkalmakra szoktam belőle felvinni egy kicsit így nekem nagyon sokáig tart 1-1 dobozzal :)
Sokszor vettem már újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Sokszor vettem már újra.

Puszedli83

2020. január 8.

A világos árnyalat van meg. Nem voltak túl nagy elvárásaim vele szemben,de kellemesen csalódtam. A szín jól passzol a bőröm színéhez. A fedése szerintem egész jó BB krémhez képest. Persze lehet vannak ettől jobb fedésűek,de nem biztos, hogy ennyi pénzért. Rajtam tartós, igaz sminkfixálót használok. Pattanásokat nem okozott. Nálam újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

vaczkor

2020. január 6.

Nem sok fedése van, patikra kell tenni plusz korrektort.
De azért szép színt ad a bőrnek: én a sötétebbet használom: az amúgy sápadt színű bőröm kicsit barnább/napsütöttébb, egészségesebb színű lesz.
Nem tartós, lejön zsepivel orrfújáskor és összefogja a ruhámat, ha nem vigyázok öltözködésnél.
A szememet irritálja, mintha kiszárítaná, pár óra elteltével folyamatosan hunyorogni meg pislogni kell, csípi a szememet, elég rossz.
Az illatát (mondjuk úgy) szokni kell: tejfölös uborkasaláta. :-)
Viszont: nem okoz patikat, sőt a meglévők is hamarabb elmúlnak. Úgyhogy patikezelőnek használom, éjszakára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 6.

Nem sok fedése van, patikra kell tenni plusz korrektort.
Az illatát (mondjuk úgy) szokni kell: tejfölös uborkasaláta. :-)

Repirton

2020. január 3.

Szalicilsav tartalma miatt kifejezetten jó pattanásokra, viszont a tartóssága és a színválaszték hagy némi kívánnivalót maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Szandra007

2019. december 22.

Régóta megvan, sokáig nem használtam, mert borzasztónak találtam az illatát. Mostanában megpróbálkoztam vele megint, a szagot megszoktam, de azt kell hogy mondjam, hogypár óra alatt teljesen lejön. Talán még az tetszik benne, hogy nincs olyan erőteljes fedése, nincs maszk hatás mégis arra a pár órácskára szépen egységesíti az arc színemet, de annyira nem győzött meg, valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Lola02

2019. december 22.

Télre szerettem volna venni vmi jó kis bb krémet, mert elég fehér bőrű vagyok, szoliba nem járok és alapozózni nem szeretnék mindennap, viszont egy kis szín jól jönne. Hirtelen felindulásból választottam ezt a terméket, vegyesek az érzelmeim. A világosabb árnyalat van meg, és nekem nincs gondom a színével, nem sötétebb sokkal a bőröm színénél, csak amennyire kell. Kicsit sűrű az állaga, de könnyen fel tudom vinni az arcomra az ujjaimmal. Én elötte használok hidratáló krémet, mert a kis száraz foltokat sajnos kiemeli. Az is igaz, hogy nem túl tartós, viszont "szépen" kopik és mikor kifújom az orromat, akkor sincs nagy kontraszt az orrom és a többi rész között, pedig látszik a zsepin, hogy lejött a krém, ezért engem nem zavar annyira hogy nem olyan tartós. Ami jobban zavart, hogy nálam is megjelentek a kis pattik, és ezek a kis piros viszkető búbok, pedig csak 4x használtam. Nem tudom hogy próbálkozok-e még vele, mert a viselete könnyed, és nem csípte a szememet sem, de valószínűleg nem veszem újra. Nekem annyira nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

annamariav

2019. november 21.

Szörnyű. Light színt vettem ami elvileg a legvilágosabb, de ez is olyan sötét a bőrön, hogy simán medium vagy dark. El is kellett ajándékoznom pedig nincs extrán fehér bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Laroselly

2019. november 21.

Illata szupi, de sötét a szín, oxidál. Jó lenne ha kicsit több fedése lenne. Egy idő után nagyon látszik, hogy hol száraz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Nikoledo

2019. november 17.

Évekig használtam, majd az új kozmetikusom első kérdése az volt felém, hogy ugye használok valamilyen Garnier terméket, mert Garnier-bőröm van, utalva ezzel a sok, kis kiütésemre. Azóta más terméket használok és el is múltak ezek a kiütések. Senkinek nem ajánlom, akinek kicsit is érzékeny a bőre!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-9
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0