Garnier

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Miközben tökéletesen elfedi a bőrhibákat, koncentrált szalicilsav tartalma a pattanások ellen küzd, továbbá 15-ös fényvédő tartalma a nap káros sugarai ellen is véd.

• mattít
  • pattanások és mitesszerek ellen
  • összehúzza a pórusokat
  • egységesít
  • hidratál

2 árnyalatban kapható

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém SPF15
Ár: 990 , Eladó: Yolandaa
Állapot: bontatlan, új, doboza hiányzik, Helyszín: Budapest, Szigetszentmiklós, fizetés: személyes átvétel, magyar posta

Licsi20

2020. július 1.

Az ára miatt választottam elsősorban, illetve alapból is elég sok garnier-es terméket használok. Számomra megfelelő, mivel nincsenek nagyon durva bőr hibáim, úgyhogy elsősorban a bőr egységesítésére használom. A fedése számomra megfelel, illetve kellemesen mattít. Számomra nyáron teljesen megfelelő, mert könnyű érzetet nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Yolandaa

2020. május 24.

Amíg nem fedeztem fel az olajmentes változatát addig ezt használtam, a színe szerencsére jó volt a bőrömhöz, viszont mivel vizesebb állagú, ezért akinek száraz a bőre, annak való inkább. Irritációt, pattanásokat nem okozott, és szerettem, hogy fényvédőt is tartalmaz (SPF 15).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Sophie33

2020. május 18.

Nem szeretem...Nagyon zsírosítja a bőröm, valamint a színárnyalatai sem az igaziak..a medium túlontúl sötét, a light pedig porcelánfehér...nem jó :( Az olajmentes BB krém na az jó, ha mattításra vágysz, inkább azt javaslom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Fiszuli

2020. május 12.

Életem első és utolsó BB kréme volt... ezt mondtam az első tubus elhasználása után is, aztán mégis vettem megint, de többet nem fogom, ez biztos. Nem értem el vele a kívánt hatást, a pattanásokon nem segített, a fedése egy nagy nulla volt, zsírosította, fényesítette a bőrömet és mindezek ellenére azt éreztem, hogy a bőröm egyszerűen nem kap alatta levegőt. Erőlködtem vele, de felesleges volt, igazából azt sem tudtam, hogy mit várok egy BB krémtől, de az biztos, hogy nem ezt... Ami rá van írva, nekem az ellenkezőjét váltotta ki. Két pozitívumot tudok mondani, a light szín nekem tökéletesen passzolt a bőrömhöz és lehet furcsa ilyet mondani egy BB krémre, de tetszett az illata. Pozitívum az is, hogy felfedezhető már az olajmentes változata (lehet nálam ez volt a baj), de én inkább ezzel nem kísérletezek tovább. Vagy semmi, vagy pedig egy jó alapozó, de a BB krémeket én hanyagolom ezek után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Anita97

2020. április 30.

Hogy 2 színben kapható elég rossz, ráadásul foltokban kopik, ráncokba beleül

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 30.

Hogy 2 színben kapható elég rossz, ráadásul foltokban kopik, ráncokba beleül

kzmdra

2020. március 18.

Nekem ez a termék abszolút csalódás. Annyira zsírosodik tőle az arcom, hogy az már nevetséges, és a fedése sem az igazi. Nem tudom mit fogok csinálni ezzel a tubussal, mert még elajándékozni sem tudnám jó szívvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

AzAKismacska

2020. február 10.

upppdèt, így magyarosan:

Összeveszett a bôrömmel ès az orrommal is, raadasul, egy idô utan donaldtrumpra oxidal, amit a feher setting puder se ment meg többè.
Nyilvan nem ilyen drasztikus a helyzet, de sapadtkakent naaagyon narancs szinű leszek tôle .
......................................

Nem fuztem hozza nagy remenyeket, igy is meglepoen nagyot csalodtam-pozitivan.
A vilagos arnyalat igy nyaron is kicsit sotet,(es picit sarga) de egy kicsit feher setting powderrel finomitok rajta. A porusaimba nem ul bele, de nagyon szep, egyseges borkepet varazsol. Nyilvan, a gyenge fedes miatt a pattanasokra kell egy plusz reteg korrektor, de, amit iger a termek, nalam betartja.
Arra figyelni kell, hogy hasznalat elott a bort hidrataljuk (de ne zsirositsuk tul a hidratalokremmel) illetve, hogy NE hasznaljunk tul sokat a termekbol (akkor valoban nehez eloszlatni es foltos lesz)
Nagyjabol valtozatlanul kibir egy munkanapot (1* puderezek ujra).
Kb egy honapja vettem es sokat elmond, hogy azota alapozo helyett csak ezt hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

upppdèt, így magyarosan:

......................................

Nem fuztem hozza nagy remenyeket, igy is meglepoen nagyot csalodtam-pozitivan.
Nagyjabol valtozatlanul kibir egy munkanapot (1* puderezek ujra).

Rin2

2020. február 9.

Az elején még én naív azt hittem, hogy szuper lesz mert pattanás, mitesszer, zsíros bőr "elleni"... Nagyon sokáig használtam, mostanában álltam le vele mert az arcom állapota egyre rosszabb lett. Mióta nem használom az arcom helyrejött és nem vakítja el az emberek szemét a csillogó, vakító zsíros bőröm. A pattanások, mitesszerek is elmúltak. A 2* talán azért, mert nekem sokáig elég volt egy tubus, ezen kìvül semmi jót nem tudok mondani rá..

Update: ezt a véleményt mai napig tartom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Update: ezt a véleményt mai napig tartom!

lilkatinka

2020. január 20.

Csodálatosan fed :) főleg ha előtte beolajozom picit a bőröm, mert száraz bőrtípus vagyok. Arra teszem rá! Másnap ha esetleg nem mozdulok ki otthonról és nem használom, akkor is láthatóan szebb a bőröm. Friss. Csak azokon a bizonyos napokon kell plusz segítség a pattanások ellen... :D Különben ez egész jól kordában tartja. Ja és teljesen természetes hatást kelt, nem olyan mint az alapozó. Na és estig kitart púder nélkül. Újravásárlós termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Bogi97

2020. január 17.

Nem szeretem az alapozókat nekem azok túl műnek néznek ki felkenve azért vettem ezt meg.
Nagyon jó, a sötétebb árnyalata tökéletes az én bőrömhöz. Nem szárad ki tőle a bőröm tényleg hidratál is amellett hogy szépen fed.
Nem használom minden nap mivel nem problémás az arcom csak alkalmakra szoktam belőle felvinni egy kicsit így nekem nagyon sokáig tart 1-1 dobozzal :)
Sokszor vettem már újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Sokszor vettem már újra.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-9
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0