Garnier

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Miközben tökéletesen elfedi a bőrhibákat, koncentrált szalicilsav tartalma a pattanások ellen küzd, továbbá 15-ös fényvédő tartalma a nap káros sugarai ellen is véd.

• mattít
  • pattanások és mitesszerek ellen
  • összehúzza a pórusokat
  • egységesít
  • hidratál

2 árnyalatban kapható

Ár: 900Ft. , Eladó: annaavarga
Állapot: 1-szer használt BB krém, sajnos nekem nem vált be. Light árnyalatban. , Helyszín: Szeged, fizetés: Fizetés: banki átutalással, postan küldöm a csomagot, az utalás után :)
persephone

2019. március 19.

Nekem nem fed és zsírosítja is a bőrömet, és nagyon fog! Keveset viszek fel, mégsem szívódik be. Nyárra vettem, amikor úgyis minden leolvad az emberről, de sajnos csalódás volt.

persephone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

kunsagikira

2019. március 11.

Sajnos a világos szín is borzasztóan sötét és emiatt számomra használhatatlan :/

kunsagikira
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Mokusch

2019. február 26.

Nálam teljesen bevált, a la roche posay és az eucerin cc-jét is veri minden tekintetben. Jól fed, könnyen eldolgozható, kellemes az illata. Talán ahhoz képest, hogy zsíros bőrre van, egy picit olajos a végeredmény. Nekem ugyan nem zsíros a bőröm, de egy leheletnyi púdert szoktam rá dobni, hogy ne csillogjon. Szerintem világos bőrűeknek is kell a medium belőle. Ár-érték arányban szuper kis krém.

Mokusch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Ebaba26

2019. február 23.

Nagy reményeket fűztem hozzá, lévén, hogy elvileg problémás bőrre van. Nem használtam minden nap (lehet ez volt a baj?), pici mennyiséget vittem fel, este a lemosásnál mégis olyan volt a vattakorong, mintha fél kg alapozót használtam volna. Arról nem is beszélve, hogy nem sokkal az elkezdése után kiújult az akném, így pláne nem mertem tovább használni, és bőrgyógyász lett a vége :/ 1 csillag, mert legalább a színe nem olyan, mintha túl sokat álltam volna a szoláriumban.

Ebaba26
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Kinga79

2019. február 15.

Nekem nem jött be. Hidratáló krém után 10 perccel kenem fel szivaccsal. Nap közepére már kicsit kukacosodik a bőrömön, kiemeli a szárazabb részeket. A világosabb árnyalat pedig pont jó lenne az arcom/nyakam színéhez.Elhasználom, mert kidobni sajnálom és nem ront a bőröm állapotán, de újra nem veszem.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

PatriciaF

2019. január 29.

Szerencsére nincsenek erősen látható bőrhibáim, így nem szükséges, hogy extra fedést kapjak, ez a BB krém viszont ezt garantálja. Próbáltam ügyesen kezelni, kevesebbet használni belőle, szépen egyenletesen eldolgozni, de számomra lehetetlen. Még a legvilágosabb árnyalat is sötét számomra pedig nem hófehér bőröm van. A vastagabb fedés magával ragadja azt a nagyszerű tulajdonságot is, hogy egyáltalán nem lesz egy könnyű viselet, főleg nem egész napra. Akinek durvább bőrhibái vannak, és szeretne egy durvább fedésű BB krémet annak valószínűleg tökéletes (már ha a bőr színe is stimmel).

PatriciaF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

Hollowsora5

2019. január 27.

Akciósan vettem egyet a Rossmannból. Nem sokat tudtam a BB krémekről, csak annyit, hogy több sminkes videóban is előkerül. Szóval megvettem a világosabb árnyalatút. A színe túl sötét a bőrömnek, ezért a Garnier szőlőmagos hidratálójával szoktam összekeverni, de még így is kissé sötét, az egész nyakamat be szoktam kenni vele, hogy ne legyen annyira mű az összhatás. A színét leszámítva eddig tetszik, 3-4x használtam még csak, de remélem, hogy tényleg igaz, amit írnak róla, hogy összehúzza a pórusokat. Remélem, hogy a továbbiakban is jó munkát fog végezni az arcomon, és nem lesz tele az arcom pattanásokal. Legnagyobb gondom, hogy érzékeny és pattanásos a bőröm, rengeteg krémet és alapozót is kipróbáltam, de gyakran csúnya bőrirritáció lett a vége. Viszont eddig még nem tapasztaltam ilyesmit evvel a BB krémmel, úgyhogy a sötét színe ellenére is megkapja tőlem a MAX pontszámot, mivel nem nehezíti el az arcomat, és illeszkedik a bőröm pigmentjeihez, nem kell szét vakolnom az arcomat kontúrral meg highlighterrel, stb. Szóval elég csak belemasszíroznom gyorsan a bőrbe, és kész is az egész napos ''smink'', nyugodtan kiléphetek vele az utcára. Amúgy ha van egy csúnyább ragyám, arra egy picivel többet rakok a BB krémből,és szépen elrejti , mintha ott se lett volna. A szaga zöldség mixre emlékeztet, sőt a párom szerint olyan ''kaliforniai paprika'' szaga van, ezzel jól megnevettetett. :D

Hollowsora5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

bernadettu

2018. december 20.

Vélemények elolvasása nélkül kaptam le a polcról a light árnyalatot.
Azt vettem észre felvitelkor, hogy olyan az illata mint a Skin Naturals Pure 3 in 1 arclemosónak, de szerencsére hamar elillan.
A fedése nekem közepes/gyenge, korrektor kell alá, kicsit narancssárgás a bőrömhöz képest.
Télre most jó lesz, alig várom, hogy megérkezzen a koreai BB krémem.
Nem hiszem, hogy újravenném. ha a koreainak nem jön be a színe, akkor is inkább valami más márkától próbálnék ki valamit.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Vélemények elolvasása nélkül kaptam le a polcról a light árnyalatot.
Télre most jó lesz, alig várom, hogy megérkezzen a koreai BB krémem.

Carson32

2018. december 18.

Évek óta használom, alapozóval felváltva. A hatása természetes, a szín illeszkedik a bőrhöz és elérhető árban van. Jól fed, de azért korrektorral és némi púderrel javítani kell egy kicsit rajta!

Carson32
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

vomitmyheart

2018. december 6.

A másik Garnier BB-t használtam, szerettem, de egyszer ezt találtam meg akciósan és vélemények olvasása nélkül meg is vettem . Hűha, nem. Kicsit szenvedős hogy elhasználjam, nekem BB krémhez képest a fedése túl sok, ezáltal túl mű. Valahogy azt érzem, hogy a termék egy BB és egy alapozó között ragadt meg, de az egyiknek sem az igazi. Elhasználgatom, mert annyira nem kriminális, de semmiképpen nem venném újra. Igaz, elhiszem, hogy van aki éppen ezta fedést keresi, neki bejöhet.

vomitmyheart
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-9
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0