Garnier

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Miközben tökéletesen elfedi a bőrhibákat, koncentrált szalicilsav tartalma a pattanások ellen küzd, továbbá 15-ös fényvédő tartalma a nap káros sugarai ellen is véd.

• mattít
  • pattanások és mitesszerek ellen
  • összehúzza a pórusokat
  • egységesít
  • hidratál

2 árnyalatban kapható

Ár: 900Ft. , Eladó: annaavarga
Állapot: 1-szer használt BB krém, sajnos nekem nem vált be. Light árnyalatban. , Helyszín: Szeged, fizetés: Fizetés: banki átutalással, postan küldöm a csomagot, az utalás után :)
Ár: 1000 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Babuus

2019. május 20.

Imádom. Ár -értek arányban nagyon jó BB krém. Rengetegszer vettem már újra. Ecsettel felvive nagyon szepen eloszlik az arcon. Hidratál. Nem ad porcelán baba hatást az arcnak. Napi rutinom része. El se tudnám képzelni már-e nélkül a krém nélkül egy-egy sminkem.
Ha eseményre megyek és fontos a hibátlan megjelenés egy jobb minőségű alapozóval csomomentesre keverem és úgy viszem fel.
Az illata nagyon finom, nem tolakodó.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Az illata nagyon finom, nem tolakodó.
Csak ajánlani tudom.

Kitsyke

2019. május 16.

Az en boromet szaritja, de amugy nincs vele problema...ahol csunyabb az arcom, elszoktam takarni korrektorral..sajnos az en boromre a legvilagosabb is sotet, remelem lesz majd tobb aranyban.. inkabb azoknak ajanlom akiknek tenyleg zsiros bore van..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Zs0zs

2019. május 8.

Soha nem használok alapozót, púdert stb.. Mióta abbahagytam a fogamzásgátlót, szembesültem vele, hogy milyen pattanásos tud lenni néha a bőröm. Ritkán használom, amikor kicsit csúnyább a bőröm, és úgy érzem, hogy most jobb, ha "eltakarom". A light verzió szépen összeolvad a bőrszínemmel, sajnos csak akkor tartós igazán, ha semmi nem ér az arcomhoz, mert szerintem kb egy sima papírzsepivel le lehetne szedni, mindent összefog, úgyhogy nem szabad megfeledkezni róla, hogy az arcon van :D ami érdekes, hogy elvileg hidratál, nekem viszont inkább szárítja a bőröm. Ha egymás után több nap is használom, akkor kicsit meg is viseli, ez lehet azért, mert nincs hozzászokva semmiféle ilyen jellegű krémekhez/alapozókhoz. Összevevé szeretem, amire, meg ahányszor használom, arra tökéletesen elég, ha elfogyna valószínű, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

TBianka

2019. május 8.

Ez a termék olyan jó lenne... De amit ígér felét nem tartja be, nem mattít nem húzza össze a pórusokat illetve nem egységeit nekem. Illetve a barnább bőrömhöz a sötétebb árnyalatot vettem de ez eléggé narancssárgás így csak mással keverve tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

dzsungelszem

2019. május 4.

Nem bírtam ki, hogy ne vegyem meg, pedig nem volt rá szükségem. Akciósan kb. 1000 ft-ba került, így nem nagy veszteség ha netán kaki a termék. Nem vártam tőle sokat, meg amúgy is ez egy bb krém, ha valakinek kell a magas fedés akkor úgyis alapozót vesz.. Naaa de ez nagyon király bakker! Korábban az olajmentes verziót vettem párszor,mert erről mindig lebeszéltek a barátnőim.. legközelebb hallgatok a megérzéseimre! Faszán lefedi a pirosas pattanáshelyeket, kellemes érzés, természetes, olyan mintha nem lenne semmi az arcomon. Hétköznapokra tökéletes, semmivel sem rosszabb mint az 5000 ft-os társai! Kíváncsi vagyok hosszabb távon mit nyújt, de eddig megvagyok vele elégedve!

Update: Hosszabb távon használva azért kiütköznek a hátrányai... pl.: csak pár óráig tartós, hamar átfénylik és kb mindent befog amihez hozzáér. A színe sajnos nekem is sötét, pedig én nem tartozom a legvilágosabb színűek közé, de ez inkább medium, mint light... Ahogy fentebb is írtam, ez egy bb krém, nem alapozó, árban is elég baráti, úgyhogy nem érzem magam becsapva. Hétköznapokra, városba szaladgálásra elhasználom, de nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

snowwithe

2019. április 29.

Két-három éve használom, télen a világos, nyáron a sötétebb árnyalatát. Elégedett vagyok vele, azt nyújtja, amit elvárok egy ilyen krémtől, csak a fényvédő hiányzik belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

rantotthusforever

2019. április 14.

Szeretem, bár nekem nagyon hamar elveszíti a mattító hatását, de kb 2-3 órát kibír. Ha elfogy biztos, hogy újra veszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

lizaktimi

2019. március 29.

Nagyon szeretem, minden nyáron ezt használom. Éppen csak fed, akinek nincs sok bőrhibája, tökéletes.
A színválaszték nem túl jó, vagy nagyon fehér vagy nagyon sötét, de barnult bőrre tökély a medium.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

NikolettEke

2019. március 28.

megint csak azt tudom hangsulyoni : nem hasznalok gyakran sminket, de viszont krémeket annál inkább.. meg talaltam ezt a bb krémet ami szép fedést biztosít es meg el is tunteti a pattanasaimat hát nagyon meg orultem neki

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Dragonfly11

2019. március 25.

Nem szárít, nem zsírosít. Nekem bevált. Ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Nem szárít, nem zsírosít. Nekem bevált. Ár-érték arányban megfelelő.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-9
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0