Garnier

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2021. január 20.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Miközben tökéletesen elfedi a bőrhibákat, koncentrált szalicilsav tartalma a pattanások ellen küzd, továbbá 15-ös fényvédő tartalma a nap káros sugarai ellen is véd.

• mattít
  • pattanások és mitesszerek ellen
  • összehúzza a pórusokat
  • egységesít
  • hidratál

2 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: kimiland92
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: Fizetés banki utalással, személyes átvétel esetén akár készpénzzel is. Postaköltség ellenében postázni is tudom.
Ár: 1250 , Eladó: vvv
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: utalással, személyesen

Katty26

2021. június 12.

Ma vettem meg a világos árnyalatát ( a közepes is nekem túl sötét )
A színt eltaláltam, a bőrhibákat és a pattanásokat amiből nekem van bőven (SAJNOS) természetesen nem tünteti el, de még így is maradok ennél a márkánál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

Ma vettem meg a világos árnyalatát ( a közepes is nekem túl sötét )

CharlotteCobbler

2021. május 19.

Kaptam, szóval az árnyalatot nem én választottam. Akitől kaptam, az világosat vette, de amikor kicsit kinyomtan a kézfejemre, már akkor láttam előre, hogy ez számomra használhatatlan...egyszerűen sárga, tehát besárgít... ezzel az arcomon kimenni az utcára...
Röviden: szárít, sárgít, nem szép a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Röviden: szárít, sárgít, nem szép a hatása.

Viv89

2021. május 19.

Valami katasztrófa, de tényleg. Konkrétan lefolyik az arcomról, a világos is nagyon sárga lesz az arcomon és kilométerekről látszik. Hatalmas csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

gigiszekely

2021. április 23.

A világos árnyalat narancssárga lesz a fejemen, hiába nincs hófehér bőröm. Ragacsos érzet és nem is fed semmit. Semmi értelmét nem látom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 23.

vszlau

2021. április 16.

Nagyon szeretem, a mindennapokra 100x jobb mint 1 alapozó.
Nem tömíti el a pórusokat, kellően fed, kellemes enyhe illata van, nagyon jó termék.
Aki szereti az enyhe sminket mindenképp használja ezt alapozó helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Nagyon szeretem, a mindennapokra 100x jobb mint 1 alapozó.
Aki szereti az enyhe sminket mindenképp használja ezt alapozó helyett.

Pappetra99

2021. április 13.

Véleményem szerint, sokszor nem a termékkel van a gond, hanem azzal, hogy az emberek nem a számukra ideálisat választják. A BB krém csupán egy színezett hidratáló krém, ami soha nem fog egyenlő lenni egy alapozóval ez által soha nem is fog úgy fedni.
Én évek óta ezt használom, és számomra annyi a probléma, hogy néha ha nem figyelek a bőrömre és nem hidratálok megfelelően, akkor kiemeli egy kicsit az arcon lévő száraz részt. Ezt leszámitva tökéletesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

viqueenn

2021. április 13.

Soha többet nem venném meg, nem szoktam semmit kidobni, úgyhogy elajándékoztam, de konkrétan semmi értelme.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

BogiAnna

2021. április 13.

Nehéz megfelelő árnyalatot találni belőle. Nekem az vált be ha kis hidratálót kevertem hozzá felvitel előtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

mandulabokor11

2021. április 10.

Nem is vártam tőle nagy csodát, de gondoltam egy próbát megér. Nem vagyok az a nagyon fehérbőrű, de nekem még ez is sötét lett sajna, mellette pedig sárgásnak mutatkozott az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 10.

Petra0226

2021. április 2.

Nem lett a kedvencem, de szerintem megéri megvenni. Gyorsan felkenhető az arcra és nem marad zsíros érzet utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-9
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0