Garnier

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2021. január 20.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Miközben tökéletesen elfedi a bőrhibákat, koncentrált szalicilsav tartalma a pattanások ellen küzd, továbbá 15-ös fényvédő tartalma a nap káros sugarai ellen is véd.

• mattít
  • pattanások és mitesszerek ellen
  • összehúzza a pórusokat
  • egységesít
  • hidratál

2 árnyalatban kapható

Angi21

2022. április 26.

Sokáig ezt használtam alapozóként, de nem igazán nyűgözött le. Árban sem egy olcsó kategória legalábbis számomra, főleg, hogy lehetne több szín árnyalatban is, mivel ez a Light is nagyon sötét volt az én bőrszínemhez. Az illata kellemes egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 26.

Epresjoghurt

2022. április 1.

Hétköznapokra, könnyű viseletnek szántam a bőrszínem egységesítésére. Maximálisan azt tudja nyújtani nekem, amit vártam, drágább alternatíváknál sokkal jobban bevált. A light árnyalatot használom, ami valóban nem világos, éppen ezért felel meg a színe a közepes tónusú bőrömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 1.

CharlotteCobbler

2022. március 31.

Kaptam, szóval az árnyalatot nem én választottam. Akitől kaptam, az a világosat vette, de amikor kicsit kinyomtan a kézfejemre, már akkor láttam előre, hogy ez számomra használhatatlan...egyszerűen sárga, tehát besárgít... ezzel az arcomon kimenni az utcára lehetetlen, nem mellesleg borzalmasan sötét.
Röviden: szárít, sárgít, nem szép a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 31.

Röviden: szárít, sárgít, nem szép a hatása.

nyuszi.pok

2022. március 7.

Nekem bevált. Én nagyon szeretem, mindennapos használatra nagyon tudom ajánlani főleg azoknak akik nem szeretik a maszkszerű vastag fedésű alapozókat. Ez a BB krém arra jó hogy egységesebb, ragyogóbb bőrképet adjon, én nem is értem az előttem hozzászólókat akik a fedésére panaszkodnak, hisz ez nem egy alapozó hanem egy BB krém, tehát sosem fog úgy fedni mint pl. egy testesebb alapozó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 7.

Klau97

2022. február 7.

Nekem sajnos csak addig fed amíg ki nem lépek a lakásból, bármilyen környezeti hatásra "lejön" a bőrömről darabokban. Olyan mintha koszos lennék, cserébe a pattanásaim begyulladnak, és zsíros érzése lesz a bőrmnek. Illetve hiába jön le és látszódnak a hibák, lemosni nem könnyű. Sajnos nem szeretem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 7.

Bv8

2021. november 12.

Vékony rétegben egyáltalán nem váltja be a hozzá fűzött reményeimet, a “tökéletes fedést” amit hangoztatnak nem hozza. Vastagabb rétegben pedig a világos árnyalat olyan, mintha maszk lenne rajtam. Nem szeretem, penzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 12.

Anr

2021. október 20.

Nagyon jó fedés, könnyű felvinni/eloszlatni. Nekem a nap végére át zsirosodik az arcborom, ezért levonok 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 20.

vvv

2021. október 10.

Mintha fogalmuk se lenne arról, mit jelent valójában a "világos" árnyalat. Amikor még forgalmazták - nem tudom, hova tűnt - az olajmentes bb krémüket, azt nagyon szerettem, abszolút jó árnyalata volt és kiváltotta az alapozót.

A Pure Active szánalmas, felkenve majdnem elröhögtem magamat kínomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 10.

A Pure Active szánalmas, felkenve majdnem elröhögtem magamat kínomban.

domcs99

2021. szeptember 17.

Fontos a jó színárnyalat kiválasztása. Egyébként könnyű felvinni, nem lesz foltos a bőr tőle.
Jóval könnyebb a textúrája mint egy alapozónak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Jóval könnyebb a textúrája mint egy alapozónak.

lidocain

2021. augusztus 31.

Nekem egész jól bevált, többször is újravettem. A világosabb árnyalat nekem nagyjából passzolt a bőrömhöz, viszont tény hogy vastagabb rétegben használva van egy narancsos beütése. Vékony rétegben használva nekem szépen kiegyenlítette a bőröm, és púderrel használva nem fényesedett ki túl hamar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-9
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0