Garnier

Ár:   €13,99   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   150ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emcuscicus666, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Ár:   €13,99
Kiszerelés:   150ml
Kategória:   Fényvédők

Közepes erősségű napvédő olaj.

Kazylo

2020. augusztus 4.

Nagy kedvenc évek óta, olykor használok mellé naptejet is a védettség fokozására. Illata nagyon finom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

nori145

2019. május 27.

Nagyon jól bevált. Nehezen barnulok,viszont ezzel nagyon nagyon hamar LEBARNULOK. Szerintem jobban hat ha spriccelek magamra egy kis vizet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Kicsicsajbi

2019. április 30.

Fantasztikus termék🤩
1 hét nyaralás után bronz barnán tértem haza.
Én amúgy is gyorsan barnulok és nem égek meg, de ez még a páromat is megvédte a leégéstől, aki viszont tyúkbőrű😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Fantasztikus termék🤩
1 hét nyaralás után bronz barnán tértem haza.

dynah13

2018. december 25.

Szeretem, jol lehet vele barnulni, nincs fura erzes a boromon utana, kellemes az illata. En ha bemegyek a vizbe, utana mindenkeppen ujrakenem magam, nem hiszek a vizallokban. Igazabol nem latok tul nagy teljesitmenybeli kulonbseget a Baleas es ekozott, kuponnal hasonlo arban vannak, egyebkent draga lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

orsid

2018. július 25.

a 30 faktorossal felvaltva hasznaltam.egyikkel se egtem le,szepen egyenletesen barnultam.sokszor kell ujra kenni,mert a vizallosaga nem az igazi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Zsofesz91

2018. július 19.

Nagyon szépen egyenletesen és gyorsan barnulok tőle.Szeretem, hogy nincs túl erős illata és, hogy szépen beszívja a bőröm. A vízállósága miatt adok csak 4 pontot.Nekem mindig újra kellett kennem magam fürdés után, habár én nem 5 percre megyek be megmártózni a vízbe, szóval aki hozzám hasonló vízicsibe, az inkább keressen másik krémet, vagy szorgosan kenje magát újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

TimyeK

2018. július 18.

Nagyon könnyű eloszlatni, eldolgozni a bőrön és tényleg segíti a barnulást. Az illata kellemes, kicsit viszont gyorsabban fogy, mint a naptej. Akciósan éri megvenni, normál ára horror. Az ára miatt vonok le 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

agiagi

2018. április 23.

Nyaraláson vettem, mert elfogyott a másik. Tényleg gyorsítja a barnulást, le nem égtem vele (bár én elég ritkán szoktam). Sokáig elég, finom naptejes az illata, a ruhákból is ki lehet mosni (mondjuk én strandra nem olyan ruhában járok, amit sajnálnék, ha megfogna).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Katia88

2017. szeptember 26.

Csak azért négy pont mert ezen az áron kapok egy ugyan ilyen terméket. Barnulást gyorsítja, kellemes az illata (nem jobb mint Balea), és az ígért védelmet is hozza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

kgyrk

2017. július 23.

Nagyon szerettem, szerintem könnyebben is lehet vele barnulni. Gyorsan beszívódik, nem hagy maga után kellemetlen, olajos érzetet, az illata is hamar elillan, viszont gyorsan fogy. Az 1 hetes nyaralásomon használtam (egy másik naptejjel kombinálva) és alig maradt egy picike az alján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Astaxanthin

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).