Garnier

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csakegylany, Módosítva: 2014. február 19.

Kategória:   Fényvédők

E vitaminnal és hidratáló komplex-szel gazdagított napvédő krém, mely védi a bőrt a korai öregedéstől.

Olga1895

2019. július 17.

Bátran pályázhatna a legrosszabb fényvédő címére. Ennyi pénzért ilyet eladni pofátlanság.
Zsíros, lefolyik, naranacssárga(!) foltokat hagy a bőrön, ha nagy melegben rohangálsz benne.
Mikor egy másik márka fényvédőjére tértem át, akkor láttam mekkora is a különbség....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

incifinc

2017. március 5.

2015-16 nyarain használtam, nem szerettem, minden sminken átcsillogott. Nagy melegben lefolyt az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Mariliisa

2017. február 15.

Jelenleg ezt használom napi szinten nyár eleje óta, azóta nem fogyott még el a tubus. Rengeteg terméket kipróbáltam már, de még egyiknél sem éreztem azt a "húha, ez tökéletes az én bőrömre" érzést, ennél sem, de eddig ez a legjobb arcra való naptej, amihez a magyar piacon kaphatók közül szerencsém volt. Szeretem, hogy illatanyagmentes, az összetevői sem annyira ijesztőek, a bőröm nem lesz tőle pattanásos, mitesszeres. Az állaga közepesen sűrű, kissé olajos érzetet hagy a bőrön, de nem vészesen, szépen lehet rá sminkelni. Én alapozás után néhány perccel olajfelitató lapocskával átnyomkodom a T-vonalam, és nyáron utána színtelen púderrel fixálom, hogy ne csillogjak (télen van annyira száraz a bőröm, hogy kihagyjam ezt a lépést), a végeredmény nem lesz szupermatt, de én azt nem is szeretem. Szerencsére jó viszonyt ápol a "csodaalapozómmal", nem befolyásolja jelentősen a sminkem tartósságát. Sok naptej használatakor én egész nap úgy éreztem, mintha egy filmréteg lenne a bőrömön, ennél a terméknél viszont nem, olyan, mintha ott sem lenne. Nem irritálja a szememet, mint sok más társa tette. Egyelőre nem tervezem újravenni, mert ki szeretnék próbálni néhány jóhírű koreai fényvédőt, meglátjuk, azoknál érzem-e majd a "húha"-hatást. Ha nem válnak be, akkor viszont egyértelmű, hogy ehhez a termékhez fogok visszatérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

tillisilli

2016. július 30.

Nem volt vele semmi bajom, rendben volt. Azt nem tudom megállapítani, miben jobb ez, mint egy "testre" való naptej, mert ez is ugyanúgy "zsíroz". A vízpartra jó volt. Én nem tapasztaltam, hogy foltos lennék tőle, mondjuk nem is izzadok szinte soha. A legnagyobb előnye inkább hogy kicsi ezért elfér és bárhová el tudom vinni, de nem fogom újra vásárolni, annyira nem volt jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

Mayell

2015. október 4.

Én majdnem egész nyáron használtam, míg meg nem untam, hogy narancssárga foltos lesz tőle a bőröm, ahol bekenem vele, főleg nyakon. Hát kinti, izzadós munkára sajnos nem vált be, pedig elég drága volt.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.