Garnier

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 7.

Kategória:   Fényvédők

Az első magas fényvédő UV víz. Könnyű és frissítő állag, akár a vízé. Magas UVA & UVB védelem, könnyű&friss bifázisú textúra, hidratáló aloe vera víz.

kovacsrekaa

2020. december 20.

Egesz nyaron ezzel fujtam a parom es neha magamat is. O egy szoke tejboru fiucska. Retteget hogy leeg, de a kence nem engedte. Szep szine lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 20.

bertasinanna

2020. augusztus 17.

Kellemes az allaga es konnyen felviheto, arcra es testre is egyarant fujtuk. Arra celszeru figyelni hogy 0 km/h szellomentes idoben szabad csak felvinni vagy fel centi tavolsagbol mert anelkul konnyen foltosra lehet egni. Igy hasznalva viszont kb 1 het alatt elfogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Fehereszti

2020. július 2.

Én nagyon szeretem, örülök hogy idén ezt vettem meg! Nekem kézre esik, szuper gyorsan fel lehet fújni, tök jó az állaga, nem olajos, nem irritáló. Csak azért nem 5*, mert tényleg borzasztó gyorsan fogy és nem igazán vízálló szerintem. Mindenesetre én meglehetősen szeretem mert ezekért kárpótol a könnyű használata és szuper állaga. Különösen tetszik, hogy nem igazán van illata sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

6vilag

2020. április 12.

Használata praktikus, gyors. De flakon valahogy sehogy sem áll kézre, nehézkes az önkenegetés vele, bal kézzel nehezen adagolható. Viszont a párom hiper gyorsan lefújom, nem sokat kell vacakolni a kenegetéssel.Felszívódása is ugyanilyen villámgyors.
Extra erős UV sugárzásnál használtam vízparton, és azt azért nem mondhatom, hogy nem pirultam le mellette. Árnyékben voltam, és csak a vízben ért a nap. Ennek ellenére, nem rossz, tetszik a nagyon könnyed állaga, gyors felszívódása. Viszont gyorsan is fogy. 3 csillag: gyorsan fogy és ehhez képest drága is + a pirulás végett (mivel 1 percet sem napoztam, csak úszásnál ért a nap, és mégis volt egy kis leégés).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 12.

SchmitterBettina

2019. szeptember 9.

Nyaralás alatt használtuk a családdal négyen vagyunk. Nem hazudok 1 nap alatt elfujtuk. Sajnos úgy vettük észre, hogy nem vízálló, az állaga kellemes nem túl olajos, de a flakon nem állt kézre pláne, ha már olajos lett a flakon ki is csúszott a kezemből. Nem volt össze , de ennyi pénzért 1 nap alatt elfogyott, biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

sziluetta

2019. augusztus 18.

Akkor csaptam le rá amikor akciós volt. Tetszett a koncepció, így egy ideje már szemeztem vele, csak az ára tartott vissza. Gyorsabban felkenhető mint egy krém formájú fényvédő, bár néha bénáztam a kifújóval. Hihetetlen puhává és fényesebbé varázsolja a bőröm, vízparton és hétköznap is teszteltem, gyakori újrakenés mellett szépen védett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

bendi13

2019. május 18.

Joy-napokon vettem meg 50% kedvezménnyel. Ma használtam először. Nagyon jól össze kell rázni, hogy a két fázis össze tudjon állni. Egyszerűen fel lehet spriccelni, majd el lehet dolgozni a bőrön. Nem hagy ragacsos érzetet és nagyon gyorsan beszívódik. Az illata kellemes, olyan tipikus fényvédő illat, de nem túl erős. Mindenképpen ajánlom annak, aki utálja a krémet bemaszírozni, mert ezzel 1 perc alatt megvan az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Astaxanthin

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).