Best of Beauty 2019

Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2014. november 27.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A természetes Aloe Verával gazdagított, tanusított natúrkozmetikum a normál és a vegyes bőr igényeinek megfelelően lett kifejlesztve. 24 órán keresztül hidratál és a bőr számára komfortérzetet és puhaságot kölcsönöz. Az ásványi anyagokban és vitaminokban gazdag Aloe Vera hidratáló, ápoló és bőrnyugtató hatásáról ismert.

A termék ellenőrzött, ECOCERT független tanusító szervezet által tanusított natúrkozmetikum. 100%-ban természetes eredetű parfümöt tartalmaz.!

Kiszerelés: 50 ml

Adett0710

2019. június 9.

Szeretem, mert nagyon jól hidratál és emellett smink alá is használható. Az összetevők miatt külön plussz pont. Részemről az 5 csillagot megérdemli ;) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Anita1978

2017. július 6.

Rossmann akcioban 800Ft, igy gondoltam kiprobalom az itteni velemenyek alapjan, mert csak naturt hasznalok.Az illata szornyu (nevezzuk aloenak-bar annak nem ilyen),de majd megszokom.Viszont tenyleg szuper: natur is,jol beszivodo,taplalo,adagolos,szemrevalo...veszek mèg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

tuncsa

2013. december 20.

Nagyon nagyon jó kis krém. Érezhetően ápol, finom illatú. és a nagyon érzékeny szememet sem irritálja (szinte minden arckrémtől begyullad a szemem). Németországban kapható a Müllerben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 20.

evi_iv

2012. november 22.

Soha nem gondoltam volna,hogy a Garnier valaha csinál egy ilyen szuper összetevőkből álló termékcsaládot!Csak így tovább!!!!!:)
Kb 2 hónapja használom,nekem nagyon bevált!
Az meg egyszerűen fantasztikus,hogy nincs benne semmi kártékony anyag!
A bőröm fincsi puha,jól hidratált,és nem zsírosít.
Nekem 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 22.

Kb 2 hónapja használom,nekem nagyon bevált!
Az meg egyszerűen fantasztikus,hogy nincs benne semmi kártékony anyag!
A bőröm fincsi puha,jól hidratált,és nem zsírosít.
Nekem 5-ös!

Miliana

2012. szeptember 22.

Én ugyan még nem vettem meg, de a tesómét néha napokon keresztül használtam, elsősorban a Clinique BB-m alá hidratálónak (estére nem szoktam hidratálni a bőröm már régóta, szívesebben fekszem le úgy, hogy maradéktalanul tiszta, és nem fülled be semmi alá, bár szerintem nálam ez az érzés már inkább pszichés, mint valódi. Tehát csak nappalra használtam, arctisztítás után, sminkelés előtt, minimális mennyiséget... Nagyon kellemes! Állagra tényleg elég folyós, az illatával nem volt gondom (legalábbis most hirtelen nem ugrik be:) ), egyáltalán nem kényelmetlen "viselni", mert nagyon gyorsan beszívódik, és nekem ami az utóbbi időben nagyon fontos lett,hogy nem mitesszerképző (bár nem is ez a jó szó, mert szerintem valamire allergiás vagyok, elsősorban kozmetikumokra - a Garnier BB-től lettem először "miniragyás", de a krémektől is tartok). 2000 Ft-ért a Müllerben láttam legutóbb. Nem tudom, hogy télre elég lehet-e, mert elég könnyű, de szerintem meg fogom venni a közeljövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

monip

2012. május 29.

Elégedett vagyok én is vele hatékonyság szempontjából,szép egyenletes és puha tőle a bőr,nekem jól be is szívódik,se nem túl vizes állag,se nem zsíros.Viszont az illata nem túl nyerő,nem tudom mihez hasonlítani.A másik baja hogy túl folyékony,óvatosan kell használni,ha az ember nem akarja a felét elpazarolni.Kár hogy van benne Limonene,és Linalool,különben majdnem tökéletes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 29.

bunnyberry

2012. március 3.

Isteni ez a krém! Estére szoktam használni, nappalra smink alá nem szívódik be olyan gyorsan. Az összetevői szépek, az én mitesszerekre hajlamos érzékeny bőrömet hidratálja, anélkül hogy eltömíteni a pórusokat és pattanásokat okozna. Az aloe vera tartalma miatt az esetleges gyulladásokat is lehúzza. Reggelre pihe-puha lesz a bőröm tőle, de nem zsírosodik be mint sok más krémtől. Az illata finom, az állaga eléggé folyós, híg tejszerű így kevés kell belőle. A Müllerben vettem, 2099Ft-ért, tehát még az ára sem vészes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

melange

2012. január 1.

Szerintem egész jó kis krém, öröm ilyen összetevőket látni a Garniernél... 50ml, nekem nagyon sokáig elég, egészen kevés is elég belőle az egész arcomra. Kellemes illata van, az arcomnak főleg most télen esik jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Salicylic Acid