Garnier

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló nappali krém organikus levendula esszenciális olajjal és E-vitaminnal.

Ár: 2500 , Eladó: Krém Anna
Állapot: bontatlan, sose hasznalt, a doboza megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel pl: Budán: Déli pu., Pesten: Astoria, Postán maradó vagy Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

RoseJ

2022. december 25.

Elég zsíros krém hiába nappali. Inkább csak itthon használtam és általában egy-két óra után lemostam, mert nem bírom ha valami réteget hagy az arcomon.
A javára lehet írni, hogy hidratált és nem okozott irritációt az erős illat ellenére sem, de nekem kb ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 25.

vocy

2022. január 10.

Maga a krém nem rossz, de nagyon nehezen szívódik be. Várnom kell vagy 5-10 percet mire eltűnik, pedig jól bele szoktam masszírozni. Amúgy a dolgát teszi, de nekem emiatt nem lesz újra a kosaramban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 10.

k001

2021. november 15.

Egy másik hialuronsavas arckrémről váltottam erre, mert abban szilikon volt, amit már nagyon rühelltem. Ezt a krémet találtam helyette. Igazából nem tudok rá rosszat mondani. Zsíros testes krém, teszi a dolgát. Nem igazán szoktam krémezni, de a szalicilsavas szérumom után fel szoktam kenni egy keveset, de kb. 20 perc után ezt is lemosom, mert nem bírom, ha valami megül az arcomon. Elég erős illata van, és nem tudom, hogy az illóolajtól-e, de eléggé kipirosodik tőle a bőröm. Elhasználom, de újravenni nem fogom, mert kinéztem helyette egy illatmentes hidratáló krémet.
UP: mégis csak rosszat kell mondanom róla, egyre jobban irritált (gondolom a levendula), így meg kellett tőle szabadulnom. Most úgy látom, hogy a szérumozás mellett (ami amúgy nekem bejön) a másik felkapott dolog, hogy mindent dugig kell pakolni gyógynövényekkel meg illóolajokkal, ha kell, ha nem. Hát ez most nem kell :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 15.

cichurri

2021. október 27.

Hú, hát aki érzékeny az illatanyagokra, ezt ne vegye meg :D szinte mellbevág a levendulaillat, viszont felvitel után gyorsan elpárolog. Valóban egy kicsit testes, zsírosabb érzetű krém, ami érdekes módon nem érződik a bőrön, gyorsan felszívódik. Bár nyáron átfénylett tőle a homlokom, így ősszel már praktikusabb. Én nem tapasztaltam hogy feltöltene, és így a hűvösebb időben nem nagyon tud mit kezdeni a szárazabb területekkel. Egyébként a használata nagyon kellemes, könnyű eloszlatni a bőrön, nekem tetszik az illata is. Sokáig elég egy tégely, talán még visszatérek hozzá, ha valami levendulásra vágyom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2021. szeptember 1.

Számomra ez egy testes krém, ami elég nehezen szívódik fel, zsíros érzetet hagy. Nappalra nem is tudom használni, csak éjszakára. Az illata nekem nagyon tetszik, gyermekkoromat idézi az intenzív levendula illat. A hatása átlagosnak mondható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Edo88

2021. június 21.

Imádom! Az egyetlen krém amitől nem pattog ki a fejem és nem úszik a zsírban. Felkenéskor nagyon töménynek tűnik de hamar beissza. T-vonalban zsíros/száraz, máshol normál bőröm van. Bátram kenem mindenhova. Eddig nem okozott problémát. Lehetne kicsit olcsóbb is, mert azért nagy csodát nem csinál, de elnézem neki. Az illata nagyon erős, de én szeretem a levendulát, így nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Pocokkiralylany

2021. június 18.

Nagyon szeretem! Hamar felszívódik, még nyáron is, nem hagy zsíros érzetet. Egységesebb, szebb tőle a bőröm és én az illatát is kifejezetten szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 18.

docsika9404

2021. május 18.

Én inkább éjszaka szoktam használni mivel nagyon zsírosnak találom. Kellemes levendula illata van, puha lesz tőle az arcom de semmi extra, szerintem ha elfogy nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

JudithBeauty

2021. április 10.

Engem a levendula tartalma és illata csábított vásárlásra. És persze a megjelenő, apró ráncocskák. 2 tégely elhasználása után észrevehetően szebb, simább lett az arcbőröm. Sűrűbb állaga ellenére nagyon hamar beszívta a bőröm, nem okozott pattanásokat, kiütéseket.
Mondjuk, a kor előrehaladtával egyre szárazabb a bőröm, tehát bevált ez az arckrém. Engem az intenzív levendula illat sem zavar, sőt inkább megnyugtat.
Többszörvevős lesz. Megérdemli nálam az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 10.

Többszörvevős lesz. Megérdemli nálam az 5 csillagot.

puderpanda

2021. március 5.

Nagyon tetszik az állaga, könnyen beszívja a bőröm, nem hagy maga után zsíros érzést. Kellemes érzést hagy maga után, de semmi extra, úgyhogy emiatt plusz az összetevői miatt nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propanediol, Calcium PCA

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.