Best of Beauty 2019

Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 25.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

Organikus citromfű esszenciális olajjal és organikus aloe verával normál és kombinált bőrre. Organikus aloe verával és növényi glicerinnel gazdagítva. Akár egész nap hidratálhatja a bőrt, frissíti és kiegyensúlyozza a zsíros területeket.

aryastark33

2019. június 28.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, az illata nagyon nyugtató és nagyon keveset elég használni a folyékonyabb állaga végett. Az arcom teljesen pattanásmentes mióta használom, akciósan vettem 1300 Ftért, így teljesen megérte. Kellemesen hidratáltnak érződik és látszik tőle a bőröm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

Cipur

2019. június 27.

Borzalmas.
Ragad tőle az egész arcom, nem szívódik be rendesen.
Én nagyon szeretem az intenzív illatokat, de ennek olyan kellemetlen a szaga, hogy le kellett mosnom, mert nem bírtam létezni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Borzalmas.
Ragad tőle az egész arcom, nem szívódik be rendesen.

matanee

2019. június 25.

Nem dobtam hátast tőle sajnos. Nekem nehezen szívódik be, még 15-20 perccel később is le tudom szépen fejteni az arcomról, mint egy radírt. Fényes marad a bőröm utána, ami egy picit zavar, az illata pedig nem a legkellemesebb. Nekem sajnos ez mellényúlás volt. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Titia

2019. június 13.

Egy könnyű, nyári krémet szerettem volna kipróbálni, amikor megakadt a szemem rajta a bio felirat miatt. Vannak fenntartásaim a márkával kapcsolatban az egyéb termékek összetétele miatt, de gondoltam, hogy egy próbát megér. Az állaga vizes, lefolyik az ujjamról ha nem vagyok elég gyors, viszont ennek köszönhetően könnyen be is szívódik. Nem ragad utána a bőröm, talán kissé fényes. Reggelre is megmarad az enyhe fényesség, de hidratáltnak tűnik a bőröm. Az illata zavaróan erős, légfrissítő jellegű, jobban illene a bio jelleghez egy lágy illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

chilly

2019. május 30.

Jól hidratál, tetszik az illata, viszont nem szívódik be teljesen, hagy egy fényes, ragadós réteget a bőr felszínén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Eple

2019. május 28.

Ennek a krémnek semmi hatása nincs, mintha nem is kentem volna be vele az arcomat. Az illata se jó, nagyon erős alkohol szaga van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

off06

2019. április 21.

Kellemes az állaga, jól hidratál, nem zsírosítja a bőrt, viszont az illata kicsit túl intenzív. Első használat után szimpatikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.