Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 25.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

Organikus citromfű esszenciális olajjal és organikus aloe verával normál és kombinált bőrre. Organikus aloe verával és növényi glicerinnel gazdagítva. Akár egész nap hidratálhatja a bőrt, frissíti és kiegyensúlyozza a zsíros területeket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pirosalma123

2021. december 16.

Borzalmas. Zsíros marad az arcom tőle, kukacosodik, borzalmas erős és bántó az illata. Igazi csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 16.

hovirag

2021. október 12.

Nekem nagyon nem jött be sajnos. Amikor felvittem a bőrömre, enyhén ragacsos érzést keltett, csípte az arcbőröm és még az illata rossz volt. Hidratálásra szerintem vannak ilyen áron sokkal jobb termékek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

skmbeauty

2021. augusztus 5.

Én abszolút megvagyok vele elégedve. Mint kiderült kesu dió és a mandula eléggé befolyásolja az arcbőrömet. Irtózatosan kipattogtam, konkrétan nem lehetett az arcomhoz hozzá nyúlni. És a végeredményem, hogy este felkentem az arcomra, másnap reggel felkeltem, rendesen megijedtem hogy mit is tud ez az arckrém, mert egyáltalán nem volt már fájdalmas a pattanásaim, 3 napig kentem (reggel persze SMINK nélkül, szerencse hogy itthon tartózkodtam) illetve este. 4 nap már múlóban voltak. Attól függetlenül hogy folyós az állaga, szerintem sokkal jobb mint ha totál krémes lenne, attól falra mászok. Vásárlásom előtt utána olvastam:
Az akne egy olyan bakteriális fertőzés, amely leggyakrabban az arcbőrön jelenik meg és olyan problémákat okoz, mint a zsíros bőr és a pattanások. Ezek a pattanások hegesedhetnek is, illetve utólag is nyomuk maradhat, ha nem kezeljük őket megfelelően. Azonban a citromfűvel ezt a problémát meg lehet szüntetni. A citromfű egyedülállóan képes elpusztítani a gombákat, a mikróbákat, így fel lehet használni az arcbőr és a test fertőtlenítésére is.

Számomra nagyon hasznos és nagyon de nagyon bevált termék! Azt is hozzá teszem hogy SOHA nem szoktam véleményt írni, de most úgy éreztem hogy muszáj. Ha nekem segített, hát ha én is tudok másnak ebben segíteni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

vega2017

2021. június 27.

Sajnos nem olvastam el előre a véleményeket. Soha többet! Erőteljes szaga van, konkrétan büdös. Nekem kicsit zsíros is, ami még elmenne, de a szaga...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 27.

jusska

2021. május 20.

Nagy reményekkel, de 0 utánajárással vettem meg. Borzasztó. Tele van parfümmel, kukacosodik, irritálja a bőröm és egyáltalán nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 20.

Moncherrys

2021. április 29.

Én ezt nagyon akartam szeretni, mondván hogy a zsíros és sokféle bőrömre jó lesz, smink alá. Nagyon utálom. Hidratáló hatása semmilyen, mint a smirgli olyan lesz tőle a bőröm. Próbáltam vastagabban felvinni, akkor meg lepereg, ilyen darabos lesz. Állagra túl folyós, pedig kellemes viselet lenne, elég erőteljes illata van ,ami engem nem zavar, bár a parfüm benne az gáz. Lehet véleményeket kellett volna olvasni, mert kettő van itthon belőle, de nem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

linkee

2021. március 20.

Hidratáló hatása számomra nem meggyőző. Reggelente használom, előtte tonikkal áttörlöm az arcom , ha nagyon vékony rétegben viszem fel, akkor szinte azonnal "beszívódik", de száraz érzetű marad az arcbőröm, ha picit többet teszek fel akkor megszárad és szinte lehámlik mint egy maszk. Biztosan nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

bnoncsi

2021. március 6.

Esti hidratálónak próbáltam ki (reggel naptejet kenek magamra) hogy a rutinomat zárjam vele. Nem hagy száraz érzetet, kicsit selymes réteget hagyott az arcomon, de ez éjszakára nem zavar. Reggelre ennek nyoma sincs. Tényleg erős az illata, nagyon "fűszeres", de finom. :-D Az állaga folyékony, de jól kenhető, nem folyik le menet közben az arcomon. Az érzékeny bőrömet nem irritálta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 6.

Ttimii

2021. február 14.

A Garnier lemongrass face wash miatt vettem meg a hidratáló krémet is, hogy párba legyenek. Nem ellenőriztem a véleményeket, gondoltam ha a lemosó jó, akkor a krém is. Hát totális csalódás volt. Felkenem az arcomra, olyan mintha egyből beszívná és egy száraz réteget képezne az arcomon....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

Katybaby

2021. január 16.

Nekem abszolút bevált! Imádom az illatát, ugyanilyen illatú a szaunaolajam, amit használok. Először én is megijedtem az állaga miatt, de hozzászoktam és megszerettem. Tény, hogy filmréteget hagy maga után, és nem éppen egyszerű sminket felvinni rá, de és lefekvés előtt teszem fel, szóval nem zavar. Annyira bejött, hogy megvettem mellé a levendulás arcolajat is, és összekeverve alkalmazom. Eredmény: csodás arcbőr reggelre! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.