Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 25.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

Organikus citromfű esszenciális olajjal és organikus aloe verával normál és kombinált bőrre. Organikus aloe verával és növényi glicerinnel gazdagítva. Akár egész nap hidratálhatja a bőrt, frissíti és kiegyensúlyozza a zsíros területeket.

Ár: Ingyenes, csak a küldés árát kérem. , Eladó: Fanni97
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Debrecen/ Békés megye, fizetés: Igény esetén előreutalást követően postázom/személyes átvétel.
Ár: 800 Ft +pk megegyezés szerint , Eladó: Viwi0524
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Kiskunmajsa , fizetés: Fizetés előreutalással, postán küldöm

Katybaby

2021. január 16.

Nekem abszolút bevált! Imádom az illatát, ugyanilyen illatú a szaunaolajam, amit használok. Először én is megijedtem az állaga miatt, de hozzászoktam és megszerettem. Tény, hogy filmréteget hagy maga után, és nem éppen egyszerű sminket felvinni rá, de és lefekvés előtt teszem fel, szóval nem zavar. Annyira bejött, hogy megvettem mellé a levendulás arcolajat is, és összekeverve alkalmazom. Eredmény: csodás arcbőr reggelre! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 16.

Kayla

2021. január 13.

A szép csomagolás miatt vettem meg. Amikor felbontottam azt hittem megromlott, annyira hígan jött ki a krém a tubusból. Az illata nagyon erős, ráadásul nem is tetszik, így szörnyen zavaró. A bőrre felkenve konkrétan rászáradt - tudom, hogy erős ilyet mondani, de kicsit ragasztóra emlékeztetett. A hatásával kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, mert nem mertem sokáig fent hagyni problémás bőrömön és rögtön tovább is ajándékoztam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

Bkini

2020. november 20.

Nem ártott, nem használt. Max 3*. Az állagát én se szerettem, nagyon híg, vízszerű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

pacal

2020. november 5.

egy könnyű nyári krém, szerintem jó, bár kicsit erős illattal. télire kevésnek érzem önmagában, de nyakra és dekoltázsra ilyenkor is elkenegetem. hajlamos kukacosodni, ha sminkelek rá, előtte picit finoman átdörzsölöm az arocm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Viki9727

2020. október 26.

Gyorsan beszívja a bőröm, erős az illata és szárít. Elkenegetem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

Gyorsan beszívja a bőröm, erős az illata és szárít. Elkenegetem..

Reni07

2020. október 21.

Borzalmas. Be sem szívja a bőröm csak rászárad. Simán le lehet dörzsölni. Sminkelni rá? Felejtsd el. Kuka. Még szerencse hogy nem túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 21.

kriszta214

2020. október 6.

Sajnos én sem olvastam véleményeket, amikor megvettem, éa hát nekem sem igen vált be. A legfőbb kifogásom amúgy az illata, ami valami rettentő erős, és bár szeretem a "zöld" illatokat, ez igazából mégsem az, rettentő tolakodó, kellemetlen. Csak esetére használom, így elalszom és hopp, már nem is érzem... :) Reggel valóban ott az a réteg az arcomon tőle, amit le kell mosni, de este még nem tűnik ez fel nagyon. A hatásairól sokat nem tudok nyilatkozni még, mert a szag miatt félretettem egy időre, de most, hogy elfogyott egy másik krémem, újra előkerült. Egyelőre olyan se jó-se rossz, ha más lesz a benyomásom, majd átírom, de sokkal több csillagot ezzel a szaggal biztos nem nyer el nálam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 6.

holdmacska

2020. szeptember 24.

Csomagban vettem az arctisztítójával együtt, így is használom őket. Nyárra jó volt a hatása. Vannak hibái: fura az illata, fura az állaga, ha vastagabban kerül fel, kukacosodik és olykor átfénylik nap végére, de én mégsem utáltam meg. Még az is lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

vocy

2020. június 2.

2020. május 20: Isteni az illata és nekem a hidratáló hatásával sincs gondom. Nem egy csodaszer és nem fogom újravenni, de így tavaszra pont elég.

2020. június 2: Jöttem lepontozni. Nekem is elkezdett összecsomósodni az arcomon pár óra elteltével, hiába használok csak keveset. Ez így nem igazán alkalmas napi használatra, főleg nem utcára. Sajnos ez így 4 csillagból 1 lett nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Fiszuli

2020. május 12.

Kétszer vettem újra a "bio" jegyében. Az illata nekem tetszett - páromnak kevésbé. A hatásáról nem tudok egyértelműen nyilatkozni, ártani nem ártott, használni csak akkor használt, ha nem volt sok probléma a bőrömmel, de a komolyabb pattanásokkal ő sem tudott megharcolni, pedig ebből a termékcsaládból vásároltam arctisztítót és tonikot is. Jól hidratált, a nap folyamán nem száradt ki az arcom és az esti arcápolás után, reggelente is hidratált arccal ébredtem. Valóban hagyott egy réteget a bőrön, de engem nem zavart és hamar el is tűnt. A kukacosodást én is tapasztaltam, de az sem volt nagy mértékű, két mozdulattal lesepertem az arcomról. Nem sírom vissza a terméket, de nem is egy tragédia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.