Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 25.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

Organikus citromfű esszenciális olajjal és organikus aloe verával normál és kombinált bőrre. Organikus aloe verával és növényi glicerinnel gazdagítva. Akár egész nap hidratálhatja a bőrt, frissíti és kiegyensúlyozza a zsíros területeket.

Ár: 1200 Ft , Eladó: bugi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel nyugati-corvin negyed 4-6 vonalán
Yolandaa

2020. február 23.

Én alapvetően megszerettem a Garnieres arcra való termékeket és mikor nagy géles állagú arckrém keresésben voltam, nagy reményeket fűztem ehhez, de Úristen.......ez valami kegyetlen sz**. Kb. 3-4 alkalommal használtam este, irritációt nem okozott, még azt az erős, gyógynövényes illatot is elviseltem, míg rá nem eszméltem, hogy szerintem jagermeister szagú, így olyan mintha egy 1 hétig tartó buliból jött volna az ember.....De itt még nincs vége. Ragacsos, ha megszárad fényes réteget hagy, mint valami lehúzható arcmaszk. Azóta is ott áll a polcomon, nem tudom mit csináljak vele.....Biztosan nem használom el, így ha valakinek bejött és szeretné, szívesen odaadom, mert nem szeretek csak úgy a kukába dobni dolgokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

rosiecheecks

2020. január 24.

Nem egy telre valo hidratalo krem, nyarra valoszinuleg jobb lenne, amikor kell a mattitas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

originalthea

2020. január 2.

Röviden: nem. Nem, nem, nem, nem, nem, nem, nem!

Hosszan: leszámítva, hogy az illata az valami szörnyű (pedig én szeretem a citromfüvet teában, olajban, sőt magát a növényt is!!!) nekem kipattanásosodott a bőröm tőle! 2 hétig nem használtam, hogy pihenjen a bőröm, majd mikor ismét bekentem vele az arcom BUMM, 3 kis patti megjelent!

Párom kedves és el fogja használni, hogy azért ne szemeteljünk pluszban, de soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Röviden: nem. Nem, nem, nem, nem, nem, nem, nem!

Bearbunny

2019. december 20.

Szintén kuponnal, féláron vettem meg, de bár ne tettem volna. Nagyon nem vált be, tovább is adtam. Nem szívódik be, pedig keveset teszek fel. Pár perc múlva már le tudom dörzsölni az arcomról, bb krémet sem lehet kenni rá, és az illata sem szimpatikus. Eddig a Garnier bio termékei csalódást okoztak, megyek tovább a The Ordinary és CeraVe termékekre inkább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Demetrea

2019. december 10.

Nekem nagyon bevált, szuperül mattítja a T-vonalamat. :) Nekem az illata is tetszik. Az állaga kicsit hígabb, mint amilyenre számítottam, de különösebb bajom nincsen vele. Szinte biztos, hogy újra fogom venni, ha elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

laura0088

2019. november 17.

Pozitívum hogy nagyon könnyen beszívódik, elég belőle egy pici és engem hidratál is rendesen. Negatívum nekem az illata, nagyon erős, illetve az hogy smink alá nem lehet használni mert lehámlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Mingey

2019. november 2.

A bio felirat miatt vettem meg, szerencsere 50% - os kuponnal. Biztam benne, hogy a Garnier most az egyszer nem okoz csalodast a termekevel, de megint tevedtem.
Nagyon de nagyon rossz! Folyos, nem szivodik be igy 10-15 perc eltevel siman le tudom fejteni az arcomrol.
Meg azt a 800 Ft-ot is sajnalom amennyiert megvettem! 🤔
Nem ajanlom!

Ui: ha valaki jo arckremet szeretne annak ajanlom a Yamuna arckremjeit! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.

Meg azt a 800 Ft-ot is sajnalom amennyiert megvettem! 🤔
Nem ajanlom!

Ui: ha valaki jo arckremet szeretne annak ajanlom a Yamuna arckremjeit! 😊

kockasfulu

2019. október 31.

Gyakorlatilag egy mattító krém zsíros/kombinált bőrre.

Normál bőrre nem ajánlanám. Hidratáló hatása van, de nem túl erős - a kombinált bőr vízhiányos területeire kevés. Enyhébb, de látványos hámlasztó hatása van, emiatt a rásminkelés sminktermék-függő. Az állaga kellemes, könnyed. Kifejezetten erős az illata, az első nap kb. 5 órán keresztül éreztem.

Ha mattító krémként nézzük. akkor a nagy márkák termékei közül többet röhögve ver, ár-érték arányban is erős. Akinek vízhiány miatt kellene erősebb hidratálás, annak nem ajánlanám szívesen. De aki mattító krémet keres, és bírja a citromfű illatát, annak megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Gyakorlatilag egy mattító krém zsíros/kombinált bőrre.

sophia86

2019. október 30.

Sajnos nekem nem vált be, nagyon erős ez az illat. Gyorsan beszívódik, hidratáltnak érzem egyből utána az arcomat, de sajnos a nap folyamán mintha eltűnne az arcomról és újra száraz lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

whatthehell

2019. augusztus 19.

2 problémám van vele: erőteljes illat és kukacosodás. Nappalta nem használom, csak éjszakára. Pozitívuma, hogy könnyed állaga van, ami gyorsan beszívódik, és kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.