Garnier Bio Többfunkciós Védőbalzsam Organikus Argánolajjal és Organikus Shea Vajjal

Garnier

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. január 20.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

Kiszáradt, durva bőrterületekre. A tápláló és regeneráló tulajdonságairól ismert organikus argánolaj erősen koncentrált zsírsavakban. Argánunkat Marokkóban termesztjük és argánolajunkat hagyományosan nyerjük ki. Organikus shea vajjal és antioxidáns E-vitaminnal gazdagított formulának köszönhetően a bőr nyugodtnak, tápláltnak és kellemesebbnek tűnhet.

Az összetevők 98%-a természetes eredetű. Az összetevők 39%-a ökológiai gazdálkodásból származik. A termék arcon, testen és kézen is alkalmazható.

kivike

2020. augusztus 19.

Negyedáron, 419 forintért vettem a Rossmannban, nem értem, hogy miért értékelték le ennyire, mert nem közeli lejáratú. A Rossmann időnként hatalmas akciókat szokott tartani, érdemes gyakrabban bemenni valamelyik üzletbe, és a zöld címkét figyelni, mert az minimum 50% engedményt jelent.
A Garnier bio családját még nem próbáltam, de mivel a márkával más téren meg vagyok elégedve, így próba szerencse alapon megvettem. Kicsit sűrűbb krém, így azt hiszem, majd hidegebb időben fogom huzamosabb ideig használni. Nagyon szép az INCI-je, a shea vaj a második helyen van, nem csak egy kicsit kevertek bele. Egyelőre megszavazom neki az 5*-ot, de az igazi tesztelés ősszel lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

vikkike

2020. június 23.

Csodakrém télen a sebesre repedezett kézre! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Csodakrém télen a sebesre repedezett kézre! ;)

vadaszokutambolkotrodj

2020. április 15.

Radírozás, maszkozás utáni krémnek vettem csak, de hamar állandó éjszakai krémmé avanzsálta magát, annyira jó hatással van a száraz, mostanában pattanásos bőrömre. Becuppantja a bőröm nagyon hamar és kellemes, puha lesz utána. Az illata is jó, meg szép dolog a Garniertől, hogy a környezetbarát megoldásokkal próbálkozik. Egyelőre nem találtam nála jobb éjszakai krémet, egy ideig nem is fogok keresgélni. Egyedül a csomagolással vannak problémáim. Ha már annyira környezetbarát akar lenni, akkor miért van csomagolva a csomagolás? A másik, hogy kb a tubus felénél esélytelen kinyomni a krémet. Ilyenkor félbe vágom és átrakom egy üveg tégelybe. Jobb megoldás lenne... Nah mindegy ezért pontot nem vonok le, mert a belső számít :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Hannamanna0321

2020. március 28.

Nagyon ki száradt az arcom, minden krém csípte..., majd rá találtam erre a csodára nagyon elégedett vagyok vele...Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

bendi13

Korcsoport: < 18
2020. január 16.

Ez a balzsam egy csoda. Kicserepesedett kézbőrömre kerestem hatékony megoldást. Megláttam, hogy a DM-ben most kiárusítva csupán 799 Ft-ba kerül és readásul teljesen természetes termékről van szó. Tényleg nem ragad, nyílván kicsivel több idő kell a beszívódáshoz, hiszen ez egy balzsam. A kiszáradt részek eltűntek, nagyon puha lett tőle a bőröm. Biztosan vásárolok még ilyet☺ Tetszik, hogy arcon, testen és kézen is alkalmazható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid