Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lini, Módosítva: 2012. augusztus 20.

Kategória:   Testápolók

Mindennapos használatra kifejlesztett hidratáló krém sárgabarack kivonattal. 12 órán át hidratálást biztosít. Természetes barnító hatást és sugárzó bőrt kölcsönöz Önnek az év bármely szakában. Speciálisan kifejlesztett összetevői biztosítják a barnulási folyamatot, használatról használatra. Ápoló összetevői kényeztetik bőrét egész napon át, puhává és simává varázsolják. Használata: Egyenletesen vigye fel a bőrre, majd jól oszlassa el. A szer nem nyújt védelmet a napozás káros hatásai ellen. Használat után alaposan mosson kezet. Öltözködés előtt várja meg, amíg a krém beszívódik bőrén. Bőrgyógyászatilag tesztelt. A termék növényi kivonatait szigorúan ellenőrzött körülmények között alkalmazzák.

DittiDell

2014. május 22.

Nem tudja valaki ilyen még hol lehet kapni? Gondolok itt drogériákra, hipermarketekre. Mert egyszer volt nekem és annyira bevált, de azóta sem találom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

Kitti0413

2014. február 20.

Én nagyon szeretem. A Lehet csarnok galéria szinten a posta mellett van egy kis üzlet. Ott lehetk apni és nagyon jó árak vannak! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 20.

berenicée

2014. február 16.

Éppen most dobtam ki a dobozát, amit a szekrény mélyén találtam :) Beleszagoltam, még mindig gyűlölöm ezt a szagot, nagyon gusztustalan. Viszont tényleg hatásos volt, csak egyenletesen kellett felvinni. Bár inkább voltam tőle sárga, mint barna. Főleg a térdemen, könyökömön, csuklómnál, stb.. :D Nem nagy veszteség az emberiségnek, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

madrid

2013. december 12.

Számomra is ez volt a legjobb önbarnító testápoló, sajnos már egy ideje nem nagyon lehet találni ilyet a boltokban. Az illata bár elég jellegzetes, de a többi barnító testápolóhoz képest ez a legjobban elviselhető. A bőrkeményedéseknél nekem is vigyázni kellett, mert ott egyedül jobban színezett, de egyébként ha kb egyenletesen kentem fel akkor nem lett egyáltalán foltos. A színe szép, nem sárgás. Fokozatosan barnult tőle a bőröm. Viszont mindig alaposan kezet kellett utána mosnom, mert az ujjaim között ha nem figyeltem összegyűlt a krém és ott foltos lett, de kézmosással ez elkerülhető volt. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni, mert télen vagy tavasszal a napozások előtt nagyon hasznos volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

incifinci28

2013. október 22.

nagyon jó, tartrós és barna lesz a bőröm nem sárga. vettem már több flakonnal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

nagyon jó, tartrós és barna lesz a bőröm nem sárga. vettem már több flakonnal!

Moncica

2013. október 22.

az egyik legjobb önbarnító volt . Nem volt tipikus önbarnitós büdös szaga és egyenletesen barnitott. szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

mizse93

2013. május 29.

Nekem ez (volt) a tökéletes önbarnító, kár, hogy már nem lehet kapni. Fokozatosan barnított, nem foltosodott plusz remekül hidratált. Igaz, hogy másnapra eléggé barnító szaga volt és ragadt mint a fene, de ez az önbarnítók sajátossága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

zafira

2013. március 9.

Tobbek kozt ezt is kiprobaltam.Nem rossz bar felkenes utan mindig nagyon ragacsos volt barmeddig vartam.Az illatat nem igazan szerettem.Ahol borkemenyedes volt rajtam ott nagyon sotet lett erre figyelni kellett felkeneskor.En gumikesztyut hasznaltam es a kezfejem vekonyan kentem. Egyenletesen kopott le nem voltam foltos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

klaresz

2012. október 21.

radírozás ellenére mindig kifoltosodtam az önbarnítóktól, de ez annyira minimál, szinte láthatatlan, mégis mndig észreveszik és megjegyzik, h jó a színem, kint voltam-e a 7végén. a borongós napokon is szuperül feldob. lágy az illata, a bőröm sem szárad ki, és holiday színem lesz tőle. nekem ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.