Garnier

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2019. január 28.

Kategória:   Samponok

Kókuszkrémet és a makadámdió-olajat tartalmazó, szilikonmentes sampon száraz, töredezett hajra. Elnehezítés nélkül, intenzíven táplálja a hajat a következő hajmosásig.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

LaurM

2021. december 2.

Kuka.... szerettem volna szeretni, de annyira csalódott vagyok. A hajam nem friss tapintású hajmosás után, pedig mint mindig ezzel is 2x mostam át a hajam. Olyan, minta egy zsíros reteget hagyna a hajamon. Kb olyan érzés, mint amikor zsíros hajra ráfújom a szárazsamlont.. akkor is van egy jellegzetes tapintása a hajnak.. na most frissen mosva olyan.
Nem tudom szepen kifésülni se a mellig erő hajam. Bosszant nagyon, hogy kidobtam a pénzt, mert persze egyből megvettem a balzsamot is hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 2.

Csilla_Csilla

2021. november 17.

Nekem tetszik ez a sampon. Lusta voltam elmenni az Yves Rocher boltba újravenni a sampont.... De megláttam a Müllerben ezt a sampont és a hozzátartozó balzsamját, meg hogy kókuszos és rögtön megtetszett. Imádom a kókuszos dolgokat.
Az illata nagyon-nagyon kókuszos. Ami tetszik, hogy az illata még másnap, sőt még harmadnap is érződik a hajamban, ami szuper dolog, mert sokkal rendezettebbek érzem a fejem, ha van valami kis kellemes illata. A sampon állaga elég lágy, szóval óvatosan kell adagolni. Nem lett zsíros tőle a hajam és még harmadnap is egészen frissnek és szépnek érzem a hajam, ami nagy szó. Nyáron nagyon durván mélyponton voltam a hajammal kapcsolatban. Zsíros volt, rossz illatú és csapzott már másnap. Szó szerint állandóan mostam, mert rosszul éreztem magam tőle. Úgy érzem, ez a probléma megoldódott (talán a hormonok rendeződése miatt is). A balzsam viszont nagyon sűrű, krémes állagú. Puha lesz tőle a hajam és fésülhető. Nekem nagyon tetszik ez a két termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

felicity94

2021. szeptember 15.

Borzalmas ez a sampon. Csakúgy lekaptam a polcról a finom illata és a csinos csomagolása miatt, de hatalmas hiba volt. Egyáltalán nem habzik, szinte lefolyik a hajamról, nagyon sokat kell belőle használni, hogy valamit érjen. Ha már megvettem elhasználom, de alig várom, hogy elfogyjon. Teljes pénzkidobás, soha többé nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

homanalexandra

2021. július 18.

Nagyon szeretni akartam, mert imádom a kókuszt. Az illata isteni, de a hatása számomra lelapult hamar zsírosodó haj. Mosás után tökéletes, puha és minden olyan, mint a nagykönyvben, de másnap már mintha meg sem mostam volna. Lehet a nálam szárazabb hajúaknak beválik, nekem sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

anile

2021. július 10.

Viszonylag vastag szálú és rengeteg hajam van. (A fodrászom szerint legalább 2 embernek elég lenne) Emiatt nehezen találok megfelelő sampont, mert a vékony szálú hajra való samponoktól szénaboglya lesz a fejemen, a mindenféle tápláló sampontól pedig elnehezül és lelapul a hajam. A Panten-nek anno volt vastag szálú hajra való samponja, amit imádtam, de alighofy ràtaláltam, el is tűnt a polcokról. Na mindegy..
Ezt csak úgy levettem a polcról anélkül, hogy véleményeket olvastam volna. És milyen jól tettem, mert nekem nagyon bejött. Mindig kétszer samponozok, kiöblíteni sem nehéz, a hajam pedig normálisan áll akkor is, ha nem vasalom ki, ráadásul nem is zsírosodik gyorsabban. Ha valakinek sok és/vagy vastag szálú haja van, annak nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

Wyush

2021. április 5.

Én meglepődve olvasom a véleményeket..pár hete vettem egy ilyet, utána olvastam el az itteni kommenteket, és hát jól meg is ijedtem, hogy milyen lesz majd...hát nekem tökéletes...jól habzik, már hajmosás közben is kiválóan át tudom fésülni az ujjaimmal a hajam, utána pedig puha, fényes és nagyon jó illatú. Én mondjuk terméktől függetlenül mindig 2x mosom át a hajam plusz balzsam vagy pakolás plusz hajolaj plusz hővédő, szerintem ezek nélkül alapból kicsi rá az esély, hogy szép legyen a haj...de nekem eddig nagyon bejött ez a sampon!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Bettu

2020. december 21.

Sejtettem, ha a küllem alapján választok, bizony csalódni fogok. Az illata tetszik, de nem igazán habzik és a hatása sem túl jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

Divik

2020. augusztus 24.

A balazsamjahoz mar irtam. Az elottem szolok velemenyet olvasva lattam hogy sokaknak nehezen habzik lehet hogy ez az en megszokasom mert hosszu hajam van de en 2x saponozok, kb egy dionyi meretu adaggal es elso samponozaskor nekem sem habzik fel teljesenem viszont a masodiknal annal inkabb. Igy megyek biztosra hogy minden szennyezodestol es olaj lerakodastol megszabadulok. Kioblitesnel nincs problemam. Szamomra az olaplex millioszor nehezebb es kioblithetetlenebb. Es ez a termek is tobbet tett nekem mint az. Van amikor beiktatok mas - mas termeket ha ugy erzem tul sokszor hasznalom. De egyik sem er fel szamomra hozza. A ricinus olajosat fogok legkozelebb kiprobalni a velemenyek alapjan, hatha 😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

cicc

2020. május 13.

Eredetileg a Garnier Botanic CRANBERRY & ARGAN oil verziót használom már egy ideje, de mindig van itthon egy másik sampon is, ha érezném hogy kezd hozzászokni a hajam. Most erre esett a választásom..kár volt. Az illata jó, de az nálam nem mérvadó. Nem habzik, nem tisztít kellően, és hamarabb zsírosodik a hajam ettől. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

bartaldora

2020. április 15.

Nekem alapból száraz a hajam, és ez a sampon hidratáltabbá tette, elámultam, mikor először kipróbáltam. A pakolással együtt használtam, és használom, együtt a kettő nekem tökéletes volt. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.