Best of Beauty 2019

Garnier

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2019. január 28.

Kategória:   Samponok

Kókuszkrémet és a makadámdió-olajat tartalmazó, szilikonmentes sampon száraz, töredezett hajra. Elnehezítés nélkül, intenzíven táplálja a hajat a következő hajmosásig.

Enne

2019. június 4.

Nem szeretek új samponokkal kísérletezni, mert ha veszek egyet, majdnem fél évig kitart, és utálnám útközben kidobni, ha nem válik be. Ha mégis váltok, akkor alaposabban utánanézek az új kiszemeltnek. Nemrég váltottam erre a festett hajra való változat után. Kb. egy hónapja használom. Úgy gondoltam, kicsit frissítek, hogy ne szokja meg a hajam a másikat. Azzal is elégedett voltam egyébként. Ugyanúgy megtisztítja a hajam, az illatát bánatomra kevésbé érzem, mert mindig keverem rozmaring -vagy teafaolajjal. De mosás után egy kicsit kiérezni a kókuszt. Nem érzem, hogy zsírosítana, de lehet, hogy ez a plusz olajoknak köszönhető, fene tudja. Magában még nem próbáltam. Talán annyira nem lesz csillogó a hajam utána, mint a piros után, de ez sem biztos, hogy neki köszönhető. Az én hajamnál sose lehet tudni, néha csak olyanja van, hogy borzasodik, máskor meg szép fényes. Ahogy kedve tartja... :D Nem irritálja a fejbőrömet, heti egy mosással ugyanúgy jó vagyok, mint eddig. Nincs okom rá, hogy ne ötöst adjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

nagyheni92

2019. május 25.

Nekem nagyon bevált! Nagyon jól habzik, jó illatú is. De mondjuk sokáig nem tart, max 2 órán át! Jól tisztít. Nem zsírósítja a hajamat! És ami a legdurvább, hogy a fodrászom meg is dícsérte a hajamat, hogy sokkal fényesebb, mit használok? Háth mondom ezt! 😁🥥 egyszer tuti újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

avealena

2019. május 19.

Keresem a tökéletes sampont, sajnos még nem találtam meg, de egy próbát megért hisz imádok mindent ami kókuszos illatú. Jó kis sampon, de semmi extra. Az illata nekem egy napig érződik, puha lesz a hajam és nem nehezíti el, nem korpásodik tőle. Annyira nem érződik hogy szárazak lennének a hajvégeim, kicsit talán segít rajtuk. Nem habzik olyan könnyen mint a legtöbb sampon ezért többet kell használni belőle egy alkalommal, ami miatt viszonylag gyorsan fogy. Nem rossz, negatívat igazából nem nagyon tudok róla mondani, de szerintem tovább fogok keresgélni.

UPDATE: Körülbelül a flakon felénél tartok, elkezdett viszketni tőle a fejbőröm, korpás lettem és az ekcémámat is előhozta, ezért csak kettő csillag jár neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

pacsalia

2019. május 16.

Nem az igazi... nem ápol annyira , balzsammal sem lesz szép a hajam... és picivel gyorsabban is zsírosodik :/ egy flakont is nehezemre esett elhasználni, a végén már legszívesebben kidobtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

giny96

2019. május 14.

A kókuszillat vettem meg, ami sajnos nem marad meg olyan sokáig a hajamban, mint a L'Oreal kókuszoljaos, vagy az Oriflame kókuszos samponja. Ezért levonok egy csillagot, de nagyon jól hidratál, puhítja, mégsem zsírosítja a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

NiaPowell8

2019. május 8.

Nálam ez 5 csillagos termék! Illata mennyei, ami hajmosás után is hosszan érződik, nem zsírosít, nem irritál, puha és fényes a használata után a hajam. Kevésbé habzik, mint a legtöbb sampon, de ez engem nem zavart. Balzsamjával együtt tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

96viktoria

2019. május 3.

Nagyon szeretem a kókusz illatú samponokat és általában olyat is veszek mindig, úgy gondoltam kipróbálom ezt az újdonságot is. Illata nagyon jó, selymes és puha tapintású lett tőle a hajam viszont én is érzem kicsit ezt a lelapult, zsíros haj érzetet ezért csak 3 csillagot kap tőlem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

mildiko87

2019. május 2.

Megvettem, mert a másik változat bevált. Sajnos ez nem. Adtam neki esélyt, de már szinte másnap reggel hajmosás után zsíros hatást éreztem, tapintásra és a hajamon is látható volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Csutak

2019. május 2.

Nagyon finom illata van, bár kissé mű. Viszont a feladatát jól ellátja: alaposan tisztít és ugyan így is meg kell mosnom három nap után, viszont nem esik össze a hajam, alig lapul csak le. Ez a sampon, párba állítva az avon BB balzsamjával, csodát tesz a hajammal. Könnyen kifésülhető, selymes, egyáltalán nincs száraz érzet. Nekem nagy kedvenc lett. :) UPDATE: Még el sem használtam az első vásárolt tubussal, de már megszokta a hajam. Jött a szokásos történet: elnehezült haj, korpás és viszkető fejbőr, pici pattanások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

MiniMaus7

2019. április 25.

Sajnálatos módon nekem sem lett a kedvencem, más hozzászólásokban már leírt elnehezítő, zsíros, ragacsos érzetet tapasztaltam a hajamon én is. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.