Garnier

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2019. január 28.

Kategória:   Samponok

Kókuszkrémet és a makadámdió-olajat tartalmazó, szilikonmentes sampon száraz, töredezett hajra. Elnehezítés nélkül, intenzíven táplálja a hajat a következő hajmosásig.

Lina14

2020. március 28.

Nem rossz, de nem csinál sokmindent. Puha a haj utána de körülbelül ennyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 28.

Nem rossz, de nem csinál sokmindent. Puha a haj utána de körülbelül ennyi.

Majida

2020. február 13.

Nos vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatban,...Az illata nagyon jó a sampon maga állagra nagyon folyós,miután felkentem alaposan le kell öblíteni ugyanis ragadós fénytelen elnehezedett haj lesz a végeredménye...hozzá teszem nagyon nehezen jön ki a hajból...Egyébként puha a hajam tőle szárítás után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 13.

nikoletsolti4

2020. január 29.

Illata jó, nekem előny, hogy kókusz de ez borzalmas volt. Teljesen elnehezült a hajam, semennyire sem tisztít. Megpróbáltam még utána hátha, de reménytelen. A ricinus változatát szeretem, de ez..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Milli88

2019. november 19.

Isteni finom az illata, de kb. itt véget is ér nálam a jó tulajdonságok sora.
Nagyon híg, sok kellett belőle, kiöblíteni a hajból viszont nagyon nehéz. A hajam elnehezült tőle, már a hajmosást követő első napon sem volt meg az a friss hajmosás érzet. Nem tudom, hogy ő tehet róla, vagy az ugyanilyen balzsam, de nekem a fejbőröm iszonyatosan viszketett tőle. Korpát hála az égnek nem okozott, de így is nagyon kellemetlen volt. Végre elfogyott, garantáltan nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Isteni finom az illata, de kb. itt véget is ér nálam a jó tulajdonságok sora.

MissKB

2019. november 15.

Nem igazán vált be. Az illata nagyon finom és sokáig érződik a hajamon, de hajmosás után olyan ragacsos érzetű tőle a hajam, mintha nem mostam volna meg alaposan, és már másnapra bezsírosodik és lapos lesz. Habzani sem habzik rendesen, olyan nehézkes elkenni a fura, nehéz állaga miatt, emiatt persze többet kell belőle használni mint más samponokból, de kiöblíteni is rettenetesen nehéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

szandus95

2019. november 4.

Illatra nagyon jó, puha lesz a hajam, mivel alapból száraz de a hajtövek nagyon hamar zsírosodnak, így ez a része tetszik. Kb ugyan annyit bír a hajam mosás nélkül, mint más átlagos samponnal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

nagyj19

2019. október 22.

Nekem annyira nem vált be... Kicsit puhább lett a hajam, viszont zsíros hatása lett a hajamnak,mikor megszáradt. Az illatával viszont meg vagyok elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

csemezb

2019. október 17.

Imádom a kókuszos dolgokat, ha tehetem mindig veszek valami kókuszos tusit, vagy sampont vagy valamit. Tetszett, hogy szilikonmentes. Az illatát imádom. Az állaga nekem nagyon híg, viszonylag sok is kell belőle, mert alig habzik, így elég gyorsan elfogy. Nekem picit nehéz volt kimosni, néha a fejem tetejét, a hajam tövét zsírosnak éreztem tőle, de ez nem mindig van, tuti, hogy néha én sem vagyok elég alapos, hiába igyekszem. Igazából sok mindent nem csinál. Sajnálom, hogy nem lett jó, el fogom használni, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

renike517

2019. október 9.

Iszonyatosan elnehezíti a hajat.Ellentmondva ezzel a leírásával miszerint nem!
Zsíros érzetet ad a hajnak,nincs a frissen mosott érzés!Nagyon sok ideig tart kiöblíteni a hajból!
Soha többet nem veszek ilyet!Nagy csalódás volt!
A két csillagot csak az isteni finom kókusz illata miatt kapja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Iszonyatosan elnehezíti a hajat.Ellentmondva ezzel a leírásával miszerint nem!
Soha többet nem veszek ilyet!Nagy csalódás volt!
A két csillagot csak az isteni finom kókusz illata miatt kapja!

Mia27

2019. augusztus 28.

Borzalmas. Olyan utana a hajam, mintha nem mostam volna ki rendesen, ragad, fenytelen, zsiros. Pedig a ricinusost nagyon szeretem, azzal nincs ilyen baj. Most egy kicsit felek, mert ma vettem egy masik kokuszos sampont, es a nature box kokuszosaval is megszivtam....ha ez sem lesz jo, belehalok. :( Imadom a kokuszt pedig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.