Garnier

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Liara0826, Módosítva: 2019. november 11.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Egy hajpakolás ápoló hatása a tej könnyedségével ötvözve a haj megerősítéséért, elnehezítés nélkül. Új, azonnal beszívódó tej organikus mandulatejjel és ricinusolajjal gazdagítva a haj táplálásáért és a tövekttől a végekig való megerősítéséért. 98% természetes eredetűű összetevővel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Panda

2020. március 6.

Nagyon szereti a száraz hullámos hajam ezt a terméket, szép könnyű és csillogó lesz tőle + az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

vyllam95

2020. február 10.

Az illata nagyon kellemes, és érzem hogy használ nagyon puha tőle a hajam használat után. De az állaga nem nagyon nyerő, nagyon folyós (tejes... hehe :D) és úgy érzem többet is használok el emiatt. Ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

nikoletsolti4

2020. január 29.

Tényleg puhitja a hajat, nem nehezíti el és jó az illata, viszont az állaga nagyon vizes, nekem hosszú hajra nagyon sok kell, és így elég drága, ezért adok 4 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Liara0826

2019. november 26.

Az egyik Rossmann polcán pillantottam meg, de sok másikban már nem találtam. Nagyon szerettem a termékcsalád többi tagját is, addigra sokat kipróbáltam már közülük, de örültem hogy lett egy ilyen nagyon természetes családtag is, egyből beszereztem belőle egyet. Nagyon folyékony az állaga, a tej megnevezés illik rá. Az illata ugyan olyan jó mint a többinek és szépen ápolja is a hajam, nem nehezíti el. Következőnek kipróbálom a propoliszos társát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol