Garnier

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Liara0826, Módosítva: 2023. április 3.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Egy hajpakolás ápoló hatása a tej könnyedségével ötvözve a haj megerősítéséért, elnehezítés nélkül. Új, azonnal beszívódó tej organikus mandulatejjel és ricinusolajjal gazdagítva a haj táplálásáért és a tövekttől a végekig való megerősítéséért. 98% természetes eredetűű összetevővel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Viktoria1996

2022. december 14.

Szeretem, hogy természetes eredetű. Nem nehezíti el a hajam, én együttesen használom a balzsamommal, mert önmagában kevésnek érzem. Utána könnyen kifésülhető, kellemes tapintást ad a hajnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 14.

DianaS

2022. december 12.

Az illata elfogadható, bár nekem huzamosabb használat mellett túl sok volt, nem egy kiemelkedő termék, de jobb mint a semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 12.

rosemary88

2021. október 11.

Ápoló hatása 0, egyáltalán nem puhít, borzasztó gubancos és szó szerint kifésülhetetlen lett a töredezett hajam tőle. Én balzsamként használtam, kb 3 percig hagytam fent, de a leírásban nem is szerepel, hogy hosszabb ideig kéne fenthagyni. Egyedül az illata tetszik, de pár próbálkozás után feladtam, szerintem borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 11.

Teokleia

2021. szeptember 22.

Nagyon elégedett vagyok, pedig a márkáról nincs nagy véleményem. De az INCI nagyon szép (szalicilsav egy kondicionáló termékben? wow!), az állaga kellemes, utána a hajam könnyen fésülhető, puha, lágy, a homlokom felett az a természetes kis haj-benövés kezd rendbe jönni, mióta oda is bedörzsölöm, és az illata is finom. Zsírosodik a hajam, és egy olajban ennyire gazdag termék ezen nyilván nem fog segíteni, de minden elismerésem, ez egy szép kis termék lett. így tovább, Garnier!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

b.Rose57

2021. május 26.

Hajmosás előtt szoktam felkenni a hajamra, majd rajta hagyom fél órát. Pihe-puha, illatos, könnyen kezelhető lesz tőle, és ami még nagy plusz nálam, hogy a száraz fejbőrömet is rendbe tette. Nagy kedvenc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

Esovaro

2021. április 14.

Imádom!
A hajammal csodát tett, és az illatát még harmadnap is érzem. Fejbőrre nem kenek, de a hajamon végig eldolgozom. Folyékony állagú, ezért sajnos gyorsan fogy, de könnyebben fésülhető és puha a hajam tőle, illetve növekedést is tapasztaltam.
Az illata miatt újravevős, és ami a legjobb, hogy CGM approved! Nincs benne szulfát, szilikon vagy szárító alkohol

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Imádom!

Anna2001

2021. április 13.

A napokban a Dm-ben jutottam hozzá féláron. Előtte olvasgattam véleményeket, és ezért mertem megvenni. a Garnier Ricinusos-Gyömbéres samponját használom jó ideje, az bevált. Kipróbáltam, kb 10-15 percig lehetett a hajamon ez a termék törcsibe csavarba. Nagyon hamar beszívta a hajam, nagyon könnyen ki lehet öblíteni. Szárítás után rögtön szép fényes lett a hajam, és ha megszagolom még mindig érzem benne a mandula illatát. Könnyen ki tudtam fésülni, és szép sima lett tőle a derékig érő szőkített hajam. Ár-érték arányban szerintem egész szépen teszi a dolgát. Lehet, hogy újra is fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

PipereBlogZsani

2021. április 4.

Valóban tejes állagú termék, majdnem annyira folyik is ezért ivatosan kell vele bánni. Ebből kifolyólag gyorsan is fogy. Az illata különleges, beleképzelem a mandulatejet - tetszik de igazából eléggé erős parfümös, viszont nekem csak minimálisan erződik száradás után a hajamban. Összetevői viszonylag szépek, viszont szerintem hajmaszk hatásában gyenge mert a kifésülést nem könnyíti számomra. Maga a hajam összképe szép, rossznak nem mondanám de a fésüléssel azért megküzdök a használata után is: szőkített hajúaknak nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

Ophelia

2021. március 25.

Az illatába zúgtam bele, én másnap is érzem a hajamon. Valóban tejes állagú, gyorsan fogy emiatt. Nagyon jót tesz a hajammal, kezelhetőbb lesz, állati könnyű kifésülni, miután használtam. Fejbőrre nem mertem kenni, hátha gyorsabban zsírosít, az meg nem hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Szabe

2021. március 22.

Jó illata van , hajmosás után annyira már nem érződik.
Viszonylag gyorsan is fogy a tejes állaga miatt.
Én a fejbőrömre is szoktam kenni , arra egész jó. Nem zsírosítja és legalább nem olyan száraz a fejbőröm. A hajvégekre viszont semmit nem ér. Mintha nem is kentem volna rá semmit.
Egy próbát talán megért, de nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Jó illata van , hajmosás után annyira már nem érződik.
Viszonylag gyorsan is fogy a tejes állaga miatt.
Egy próbát talán megért, de nem hiszem hogy újra veszem.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.