Garnier

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Liara0826, Módosítva: 2019. november 11.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Egy hajpakolás ápoló hatása a tej könnyedségével ötvözve a haj megerősítéséért, elnehezítés nélkül. Új, azonnal beszívódó tej organikus mandulatejjel és ricinusolajjal gazdagítva a haj táplálásáért és a tövekttől a végekig való megerősítéséért. 98% természetes eredetűű összetevővel.

Esovaro

2021. április 14.

Imádom!
A hajammal csodát tett, és az illatát még harmadnap is érzem. Fejbőrre nem kenek, de a hajamon végig eldolgozom. Folyékony állagú, ezért sajnos gyorsan fogy, de könnyebben fésülhető és puha a hajam tőle, illetve növekedést is tapasztaltam.
Az illata miatt újravevős, és ami a legjobb, hogy CGM approved! Nincs benne szulfát, szilikon vagy szárító alkohol

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Imádom!

Anna2001

2021. április 13.

A napokban a Dm-ben jutottam hozzá féláron. Előtte olvasgattam véleményeket, és ezért mertem megvenni. a Garnier Ricinusos-Gyömbéres samponját használom jó ideje, az bevált. Kipróbáltam, kb 10-15 percig lehetett a hajamon ez a termék törcsibe csavarba. Nagyon hamar beszívta a hajam, nagyon könnyen ki lehet öblíteni. Szárítás után rögtön szép fényes lett a hajam, és ha megszagolom még mindig érzem benne a mandula illatát. Könnyen ki tudtam fésülni, és szép sima lett tőle a derékig érő szőkített hajam. Ár-érték arányban szerintem egész szépen teszi a dolgát. Lehet, hogy újra is fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Zsancica

2021. április 4.

Valóban tejes állagú termék, majdnem annyira folyik is ezért ivatosan kell vele bánni. Ebből kifolyólag gyorsan is fogy. Az illata különleges, beleképzelem a mandulatejet - tetszik de igazából eléggé erős parfümös, viszont nekem csak minimálisan erződik száradás után a hajamban. Összetevői viszonylag szépek, viszont szerintem hajmaszk hatásában gyenge mert a kifésülést nem könnyíti számomra. Maga a hajam összképe szép, rossznak nem mondanám de a fésüléssel azért megküzdök a használata után is: szőkített hajúaknak nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

Ophelia

2021. március 25.

Az illatába zúgtam bele, én másnap is érzem a hajamon. Valóban tejes állagú, gyorsan fogy emiatt. Nagyon jót tesz a hajammal, kezelhetőbb lesz, állati könnyű kifésülni, miután használtam. Fejbőrre nem mertem kenni, hátha gyorsabban zsírosít, az meg nem hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Szabe

2021. március 22.

Jó illata van , hajmosás után annyira már nem érződik.
Viszonylag gyorsan is fogy a tejes állaga miatt.
Én a fejbőrömre is szoktam kenni , arra egész jó. Nem zsírosítja és legalább nem olyan száraz a fejbőröm. A hajvégekre viszont semmit nem ér. Mintha nem is kentem volna rá semmit.
Egy próbát talán megért, de nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Jó illata van , hajmosás után annyira már nem érződik.
Viszonylag gyorsan is fogy a tejes állaga miatt.
Egy próbát talán megért, de nem hiszem hogy újra veszem.

estagnus

2021. március 1.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Az illatában van valami mű, az állaga pedig meglepően folyós (bár következtethettem volna a hair milk elnevezésből), óvatosan kell bánni vele. Teljesítményét tekintve szépen kifésülhetővé teszi a hajat, nem nehezíti el, nem zsírosodik hamarabb az egyébként erre hajlamos fejbőröm és valóban könnyen kiöblíthető, szóval teszi, amit elvárok egy balzsamtól, bár az ápoló, hidratáló tulajdonságaira még kíváncsi vagyok, hosszabb távon hogy fog szerepelni. Mindenesetre az összetevők egész jók, tetszik ez a "fenntarthatóbb" vonala a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Emma23

2021. január 26.

Egyedül az állaga volt furcsa mikor elkezdtem használni de aztán nagyon megszerettem. Jót tett a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 26.

cintialaura

2021. január 3.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg. Nagyon finom illata van (nem marad meg a hajban), de nekem kb. olyan volt mintha semmit sem kentem volna a hajamra. Kifésülést nem segíti, ápolt érzetem sem lesz tőle, és szerintem nehéz adagolni is mert nagyon folyik, szóval egy pumpás adagoló jobb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

kvpanna

2020. december 30.

Nekem nagyon nem jött be... Túlságosan folyik, a hajammal nem csinált semmit, olyan volt mintha rá sem kentem volna semmilyen terméket. Az illata egyébként jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 30.

krisztiii77

2020. december 26.

eszmeletlen jo illata van,imadtam,puha lett tole a hajam!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

eszmeletlen jo illata van,imadtam,puha lett tole a hajam!!!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol