Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Renike087, Módosítva: 2018. március 1.

Kategória:   Hajápolók

Hajpakokás gyenge, töredezés miatt hullásra hajlamos hajra, ricinus- és mandulaolajjal. Eredmény: A haj ellenállóbb, puhább tapintású és napról napra gyönyörűbbnek látszik.

Csene

2021. július 6.

Szuper az illata, sajnos hamar kijön, de ettől függetlenül teszi a dolgát. Kb. 20 percig hagyom a vizes hajamon állni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 6.

b.Rose57

2021. május 26.

Régóta használom már, hajmosás után 30-60 percig rajta szoktam hagyni a hajamon, majd lemosom, puha, fényes lesz tőle a hajam, az illatát pedig imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 26.

Miruska

2021. május 22.

Kukában végezte!
Nem lettünk jóba... szinte semmit nem használ. Csalódás.

Annyi sok jó véleményt olvastam róla, hogy beszereztem. Első használat után nem győzött meg teljesen. Nagyon sűrű állag, szolid kellemes illat. Én balzsam helyett használtam, kb. 5 percig volt fent. Szárításkor nagyon akadt a hajam vége ami sérült, össze is gubancolódott párszor. Pedig mindent rátettem, amit szoktam. Használni fogom, s remélem jobb véleményem lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 22.

Kukában végezte!
Nem lettünk jóba... szinte semmit nem használ. Csalódás.

Jelizz

2021. május 17.

Tetszik az illata ,olyan mint egy balzsam. Jo illatu es puha lett a hajam ,de muszaj utana meg hasznalnom vlamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 17.

Bridge29

2021. május 14.

A hajam puha tőle és az illata mennyei. Könnyebben kifésülhető kezelhető utána a hajam. Az illatán kívül viszont semmi változást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Fiszuli

2021. május 2.

Megígértem magamnak, hogy az összes Garnier Botanic Therapy hajpakolást végig fogom próbálni, és eddig egyikben sem kellett csalódnom. Ő is egy nagyon kellemes termék, nem tudom, hogy a gyömbéres, a mézes, vagy ez-e a favoritom a családból... egyelőre mindet másért imádtam/imádom és még vár rám a család pár tagja, hogy kipróbáljam. Neki is isteni intenzív és hosszantartó illata van. Számomra az állaga volt nagyon furcsa, eszméletlen sűrű, konkrétan, mintha vajba nyúlnék (a színe is hasonló). A hatása nagyon jó, a végeredmény puha és ápolt haj, az illata napokkal hajmosás után is olyan intenzív, mintha frissen mosott lenne. Csodát természetesen nem kell tőle várni, de amit ígér, azt adja és semmilyen kárt nem csinál, nem zsírosít, nem csomósít, a sűrű állaga ellenére nagyon könnyű felvinni és kimosni is. Én két körös Alpecin C1 hajmosás után viszem fel a fenék alá érő hajam alsó felére, majd felcsavarom a fejem búbjára 10-20 percre, attól függ mennyi időm és kedvem van, ezek után kimosom, és jön még egy féle pakolás, amit csak pikkpakk felteszek és kiöblítek, a rituálé végén pedig hajvégápoló szérum. Szerintem nagyon eltalálták ezt a vonalat és akinek nem igényel különösebb és/vagy különlegesebb ápolást a haja, az ezek közül a pakolások közül biztosan talál magának megfelelőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

Timea_1997

2021. április 15.

A sampon és balzsam jól bevált ezért ezt is beszereztem, de biztosan nem fogom újravenni, egyáltalán nem nyugozott le. Úgy érzem szinte semmilyen hatása nincs a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 15.

Mercury91

2021. február 16.

Na ez tényleg csodaszer, pedig nem vagyok Garnier - de különösen Garnier Botanic - rajongó, de ez engem is megvett az első használat után. Hajmosás után, balzsam helyett használom, igyekszem sokáig fent hagyni, ha lehet, akkor dunsztolom is. Gyönyörű, selymes, táplált hajat csinál. Talán, de nem is talán az eddigi legjobb hajpakolásom, pedig sokat kipróbáltam már. Jár neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

itsnotvanessza

2021. január 31.

Balzsam után szoktam használni CSODASZER!
Nem tudnám elkepzelni az eletem nélküle, védjegyemme vált🥰
10/100000000000

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 31.

Balzsam után szoktam használni CSODASZER!
Nem tudnám elkepzelni az eletem nélküle, védjegyemme vált🥰
10/100000000000

Emma23

2021. január 26.

Az illata nagyon tetszett de nekem száraz lett tőle a hajam és nehezen tudtam vele mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színező anyag. (Piros)