Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Renike087, Módosítva: 2018. március 1.

Kategória:   Hajápolók

Hajpakokás gyenge, töredezés miatt hullásra hajlamos hajra, ricinus- és mandulaolajjal. Eredmény: A haj ellenállóbb, puhább tapintású és napról napra gyönyörűbbnek látszik.

Ár: 1000 Ft , Eladó: niau
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

evi1016

2020. július 28.

A legeslegjobb hajpakolás a világon. 5-10 percet szoktam a hajamon hagyni, és utána elképesztően puha és fényes lesz. Az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Vanie

2020. július 28.

A samponjával és a balzsamjával használom együtt minden hajmosás után. 45-60 percig szoktam a hátamon hagyni és nagyon puha szokott lenne, még a legdurvábban kiszárító sampon után is. Az illata isteni csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

makeupqueen1

2020. július 15.

Rengeteg hajbalzsamot és pakolást próbáltam mar, de nalam ez az abszolut szerelem. Az itteni vélemények alapjan adtam neki egy eselyt, es nem bántam meg. Nagyon fényes es selymes tőle a hajam, de nem nehezíti el, illetve nem lesz tőle zsíros. (Pedig alapjáraton hamar zsírosodik a hajam)
Nekem derékig ero hajam van, tehat nalam az is nagyon fontos szempont, hogy mennyi termeket kell felvinnem a hajamra. Ennek annyira jo állaga van, hogy nagyon keves is eleg belőle, es konnyu eloszlatni. Hajpakolaskent használom, de ha sietek balzsamkent is megállja a helyet. Imadom. Biztos, hogy ujraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. június 26.

Sajnos kicsit drágállom és hamar is elfogy, de ezért nem vonok le pontot, mert csodapakolás. A hajam a legeslegpuhább lesz utána az illata pedig napokig megmarad a hajambam. És a legjobb hogy végre alig törik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 26.

DeakLili

2020. április 19.

Napokig lehet érezni a hajamon a csodás illatát. Nagyon sok és száraz hajam van, ami könnyen lesz kócos. Én a pakolás mellett a krém-olaj változatát is használom. Könnyen fésülhető lesz 2-3 napig a hajam. Heti egyszer használom. Sokáig elég ez a kiszerelés. Abszolút kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

Torulke92

2020. február 17.

Mióta használom (kB fél éve) rengeteget nőtt a hajam, dúsabb, fényesebb, kevésbé töredezett. Noha csak a hajvégekre kenem fel, a tövére semmiképp. Általában 30-40 percet szoktam a hajamon hagyni (heti 2x), mert alapból száraz, de utána valami isteni puha és fényes, könnyen kezelhető. Szerencsére nekem nem zsirosítja jobban a hajam. Én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

eanna29

2019. november 19.

Heti egyszer használom, és szerintem igazán hatásos!! Ráadásul szuper az illata, jó nagy kiszerelés és sokáig elég. Ráadásul árban is nagyon jó. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

nyusszkoo27

2019. november 9.

Eddigi legjobb legtöményebb lekrémesebb hajpakolas, amit imád a hajam, feltölti beszívja magába teljesen, szép lesz tőle a hajam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

vorosroka

2019. október 18.

Nagyon szerettem, táplálta a száraz hajvégeimet. Amikor nyáron nem használtam egy darabig, hiányzott. Most lecseréltem egy pénztárcabarátabb pakolásra, ami még tesztelés alatt áll.
Jó pakolás, de sajnos hamar fogy, és elég drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 18.

Jó pakolás, de sajnos hamar fogy, és elég drága.

CsDomi

2019. október 2.

Ma vettem meg az itteni vélemények alapján. Az illata egyből megtetszett ahogy kibontottam, számomra kicsit egzotikusnak tűnik. Állaga pont jó, se nem túl folyós, se nem túl sűrű.
Hajmosás után kb 10 percig hagytam a hajamon, az egészre felkentem. Puha, illatos, fényes lett a hajam tőle. Kíváncsian várom, hogy milyen hatása lesz még a későbbiekben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színező anyag. (Piros)