Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milia, Módosítva: 2018. május 16.

Kategória:   Hajápolók

Hajpakolás nagyon igénybevett és töredezett végű hajra méz- és propolisz kivonattal. Eredmény: a haj tápláltabb és védettebb lehet. Napról napra gyönyörűbb, ragyogóbb és üdébb.

bartaldora

2019. december 4.

A samponnal együtt szoktam használni minden hajmosás után, akár 2x mosok hajat 1 héten, akár csak 1x. Nekem nagyon tetszett a hatása, és úgy vettem észre, hogy a hajam is ápoltabb, selymesebb, nem töredezik, és talán kicsit tápláltabb a vége, mivel hogy a vége inkább száraz. A méz illata a sampon használattal együtt még jobban érződik. Mivel szilikonos, nem fogom sűrűn megvenni, de nem utoljára vettem szerintem sem ezt a terméket, sem a samponját. Ha szilikonmentesben is gyártanák, biztos használnám többször is ezt a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 4.

kiskacsa480

2019. augusztus 14.

Az összetevői miatt vettem meg. Teszi a dolgát! Puha, már mosás közben ujjal kifésülhető hajat eredményez. Pár használaton már túl vagyok és szeretem, egyedül az illatával nem tudok megbarátkozni ami az elején nagyon tetszett, de most túl töménynek érzek. A kiszerelés olyan, hogy nem egy 90cm hosszú hajú lányra tervezték és hiába csak nyaktól lefelé használom, látom, hogy nagyon max csak egy hónapig lesz elég ami picit zavar, mert drággálom ahhoz, hogy havonta újra vegyem. Ennek ellenére nekem 5*, és biztos újra fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Renus

2019. június 16.

Szuper, akárcsak a samponja!
Illatos, puha, friss lesz a haj tőle.
Göndör hajra csodaszer!
5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Szuper, akárcsak a samponja!
Illatos, puha, friss lesz a haj tőle.
Göndör hajra csodaszer!
5 csillag

bbrigii

2019. május 25.

Pár hónapja ezt a pakolást használom (heti 1-2 alkalommal) a samponjával együtt. Nagyon elégedett vagyok vele. Már az első használat után beleszerettem. Nagyon puha lett tőle a hajam és sokkal könnyebben kezelhető. Próbáltam időközben a ricinus olajos változatát is, de nekem ez sokkal jobban bevált, illetve az állaga miatt tovább is kitart (a ricinus olajos sűrűbb állagú sokkal).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Liara0826

2019. április 1.

Az összetevői miatt vettem meg, főleg hogy van benne propolisz, sokat olvastam róla mennyi mindenre jó. Gyenge, könnyen töredező hajam van pedig nagyon vigyázok rá, nem sütöm, sűrűn vágatom. Én sokáig fent hagyom, ha van időm fél-1 órára, de látványos volt az eredmény. Tényleg kevesebb töredezést láttam, biztosan erősített a hajamon. Szeretem ezt a termékcsaládot, csak ajánlani lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Lovemyhair

2019. március 1.

Heti egyszer használom, nagyon jó illata van, még 1-2 nap után is érződik. Selymessé, puhává és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat. Nem nehezíti el, bár alaposan ki kell mosni. Ár-érték arányban jó kis maszk, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

avealena

2019. február 20.

Nagyon szeretem az illatát, ami sokáig érződik de engem nem zavar. Táplálja a hajamat, puhává teszi és sokkal selymesebbé. Segít a száraz hajvégeken és nagyon szép fényes lesz tőle, kicsit még dúsabb is. Nekem sokáig elég ez a kiszerelés, a hajtövekre nem rakok belőle, de nem zsírosít és nem is nehezít, szóval szerintem egész hajhosszra lehet belőle rakni. Tetszik, de úgy érzem van ennél jobb pakolás is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

NDCsilla

2019. január 6.

Igazán tápláló hajpakolás! A sampon párjával együtt használom; a hajam nagyon puha, selymes, finom tapintású lesz tőle. Nem alkalmazom minden hajmosásnál a pakolást, kb. heti egyszer szoktam csak, de elégedett vagyok az eredménnyel. Én a teljes hajhosszra felviszem, hagyom hatni 5-15 percig. Szerencsére nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

eeeee

2018. december 28.

Nem rossz balzsam, puhítja és könnyen kifésülhetővé teszi a gubancosodásra hajlamos hajat is, de nem volt rám nagy hatással, nem vettem újra és biztosan nem is fogom, egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Lina14

2018. november 10.

kellemes illata van, puhaságot is ad a hajnak, de nem a legjobb festett hajra, inkább természetesre lehet jobb hatással. puha ugyan és könnyen fésülhető a haj, de nem fényesebb ettől a balzsamtól a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Honey

Tartósítószer.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.