Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annroi, Módosítva: 2018. március 8.

Kategória:   Hajápolók

Tápláló krém-olaj erősítő ricinusolajjal és mandulával gyenge, töredezés miatt hullásra hajlamos hajra, mindennapos használatra. Eredmény: a haj egészen a hajvégekig intenzíven táplált, bársonyosan simább és vastagabb tapintású lehet. Nem nehezíti el a hajat. Parabénmentes.

Bearbunny

2020. július 13.

Nagyon rég megvan és nem igazán akar fogyni, mert nem szívesen nyúlok hozzá. Az illata nagyon erős és hiába ígéri, hogy nem nehezíti el a hajat, de igenis elnehezíti. Nagyon-nagyon kis mennyiséget szabad csak felkenni és kizárólag csak a végekre, kicsit fentebbre már nem szabad, mert csomókban áll össze a hajam. Számomra nem hatásos, alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. június 26.

Az illlata isteni, mint a többi terméknek. Mindig használom hajszaritas előtt vizes hajon, könnyű utána kifesulni és "csúszik" a hajam. Sprőd, száraz hajra megmentő🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 26.

dorccu

2020. március 29.

Szárítás előtt szoktam a hajamra tenni belőle, és szárítás után egész egészségesnek tűnnek a hajvegeim. De sajnos a hatása nem tart túl sokáig, és a töredezest nem csökkenti.😔 ha túl sokat rakok belőle akkor ragacsos lesz a hajam. Úgyhogy nagyon kevés kell belőle, és ahhoz képest nagy adag☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 29.

Inezke

2020. február 27.

Nekem sem előzte meg a hajtöredezést. Könnyebben kifésülhető tőle a hajam, jó az illata és pont. Többre nem alkalmas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

kisizé

2020. február 23.

Egész kellemes termék :) Tényleg hidratálja a hajam, viszont a töredezést nem csökkentette/előzte meg sajnos nálam. Továbbá az illata is nagyon tömény szerintem. El fogom használni, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 23.

vadvirag919

2019. november 18.

Le volt árazva. Ezzel mindent elmondtam a vásárlás apropójával kapcsolatban. Szeretem ezt a garnier termékcsaládot, és a sprőd, száraz, gubancos loboncra kerestem valamit, ami segít. Na mivel ugye le volt árazva jött egy sima balzsam is emellé, de az egy másik történet.
A hajszárító-szezon beköszöntével a hajam annyira kiszárad, h szívem szerint tövig vágatnám. A serical nem segít, az olaj nem segít, akármi amit nyáron használtam nem segít... Ilyenkor valami újat szoktam kipróbálni, idén erre esett a választás és voilá! Hozzáteszem ez a 3. hidratáló a sorban, egy hajmosás előtt, egy utána, és egy a nedves hajra nem kimosósan. Az első kettő nem változott, ugye nem is segített az elmúlt 1,5 hónapban, ezzel viszont működik a dolog. Kevés elég belőle, így a téli szezont szerintem kihúzza, ezáltal pénztárcabarát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

floram94

2019. szeptember 24.

Szép fényes, sűrű hajkoronát varázsol. Hajmosás után szoktam felvinni kb egy diónyit a hosszú hajamra. Illata kellemes, nem ragad tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

czandrea

Korcsoport: >54
2019. július 11.

Vékony szálú, erőtlen hajam megmentője. Egyáltalán nem zsírosít, de simává, lágy esésűvé teszi a hajam. Áldás a hajnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 11.

Kayla

2019. április 16.

A csomagolás nagyon tetszett, és az is, amit ígért. Nagyon hullik a hajam, és amikor megvettem a végei is erősen töredezettek voltak. Az illata tetszik, de én szinte semmi változást nem vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Liara0826

2019. április 1.

Nagyon megtetszett az illata és hogy van benne ricinus. Egyébként is szoktam ricinusos pakolást csinálni, tudom hogy mennyire hatékony és jó dolog, mindig puhává teszi a hajam. Ennek az illatát sokáig lehet érezni és nagyon szeretem. Nem mondom hogy ettől nem olyan száraz a hajam, de kicsit jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cetyl Esters, Cetyl Alcohol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Stearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, Caramel
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorhexidine Digluconate, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színező anyag. (Piros)