Garnier

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivenna, Módosítva: 2019. január 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Új, hidratáló termékcsalád, akár 96%-ban természetes eredetű összetevővel.

• A bőrnyugtató összetétel segít csökkenteni a feszülő érzést és hidratálja a bőrt, a puha és rugalmas érzetért.
  • Ez a krém természetes eredetű antioxidánssal gazdagított, ami segít védeni a bőrt a káros külső hatásoktól.

Parabén-, szilikon- és szintetikus színezőanyag-mentes, bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt és érzékeny bőrre is megfelelő összetétel.

Ár: 500 Ft + posta , Eladó: agi123
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, postán maradó, foxpost

domiv

2021. április 11.

Ezt ne! Borzalmas összetevőlista, az csak hab a tortán, hogy ezt érzékeny bőrre árulják. Én is használtam egy időben, irritációt én nem tapasztaltam, mert nem érzékeny a bőröm. Viszont érzékeny bőrűek, hanyagoljátok, mert többet árt, mint használ:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

Petra0226

2021. április 1.

Nagyon irritálta a bőrömet, egyre több pattanásom lett miután elkezdtem használni. Egyedül az illata volt kellemes :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

Csuporka

2021. március 20.

Sok évvel ezelőtt használtam, az akkori kombinált, érzékeny bőrömet nem irritálta és egész jól hidratált. Én inkább könnyedebb állagra emlékszem. Télen néha kevés volt, de összességében egy teljesen jó kis krém, az illata is, emlékszem, hogy nagyon tetszett. Ár/érték arányban szuper. Az inci is jó lenne, de... alkohol a 6. helyen? Miért kell az oda? Garnier! Nem kell! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

nagybarbii

2021. március 20.

Legjobb krém érzékeny bőrre.
Egyszerűen imádom, nincs ennél jobb!
Az illata nagyon kellemes, a bőröm nagyon puha és hidratált lesz tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Legjobb krém érzékeny bőrre.
Egyszerűen imádom, nincs ennél jobb!
Az illata nagyon kellemes, a bőröm nagyon puha és hidratált lesz tőle.

MasterKitana

2021. február 15.

Első hidratálókrémem volt. Nagyon szeretem az illatát, kellemes volt használni, kicsit testesebb krémnek éreztem ha jól emlékszem de kellően hidratált, nem volt gondom vele, szerettem használni, de azóta jobban beleástam magam a bőrápolásba és igyekszem kerülni azokat a termékeket amikben illatanyag van, és hááát ebben azért van....
Összességében kellemes krém ami ideális lehet egy kezdő rutinban amíg jobban beleássa magát az ember, hogy miket használjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Anni88

2020. december 6.

Nekem apukámnál valami miatt mindig kiszárad az arcbőröm (talán a vízzel lehet valami...), ezért ott kezdtem el használni. Hát örültem az eredménynek - hidratált, ahogy kell, lenyugtatta a bőröm.
Itthon viszont érdekes módon semmit nem csinált, csak az illata miatt tudtam, hogy rajtam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 6.

nikoletta1270

2020. november 5.

Gyengéd egyszerű hidratálót kerestem nagyon szeretem a rózsa illatot ezért esett erre a választásom, de ez a krém számomra használhatatlan sajnos pattanásokat okoz.Nekem ez egyáltalán nem vált be és a kukában landolt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

JasmineK

2020. október 31.

Én felkentem a bőrömre és 1 óra után csípett. Hidratáltsága jó, viszont én a szagától kidobtam a taccsot... 3 óráig, még rajtam volt, folyamatosan hányingerem volt, olyan büdös volt, vagy csak én nem bírom ezt. Viszont a bőrömet csípte. Akinek bírja a bőre, jó lehet, de én a szagától is rosszul vagyok...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

biuskam

2020. június 10.

Nálam nagyon különleges reakciót nem váltott ki, a semmilyen szóval tudnám jellemezni, de semmi negatív töltettel. A csomagolása nekem nagyon gagyi, talán azt az egyet tudnám negatívként felhozni. Az illata kellemes, nem tolakodó. Akciósan vettem rossmann-ban, 1000 ft körül, annyit megért de nem hinném hogy újravevős. A táplálása sem olyan kiemelkedő, nincs extra száraz bőröm, tehát akinek nagyon hidratálást igénylő bőre van, annak tuti nem lesz elég. Az állaga is nagyon kellemes, gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. +pont, hogy szép összetevő listája van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

egyno

2020. június 7.

A kényes bőrömnek nem vált be, de sajnos ez a termék családra kompletten igaz. Pedig szuper illat, jó ár stb. De kippatogzott a bőröm, sok pattanásom, miteszerem lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Myristic Acid ti I eu I i 3 0