Garnier

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivenna, Módosítva: 2019. január 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Új, hidratáló termékcsalád, akár 96%-ban természetes eredetű összetevővel.

• A bőrnyugtató összetétel segít csökkenteni a feszülő érzést és hidratálja a bőrt, a puha és rugalmas érzetért.
  • Ez a krém természetes eredetű antioxidánssal gazdagított, ami segít védeni a bőrt a káros külső hatásoktól.

Parabén-, szilikon- és szintetikus színezőanyag-mentes, bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt és érzékeny bőrre is megfelelő összetétel.

Ár: 800 , Eladó: Lora
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Nyiregyhaza, fizetés: Foxpost v szemelyes atvetel

Kuma

2020. február 11.

Az illatta kellemes volt, tetszett az állaga és jó sokáig elég volt. Viszont nekem nem használt szinte semmit sem. Ideig óráig éreztem, de hamar elillant. Nem bántam meg, hogy megvettem, de újravenni tuti nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

AzAKismacska

2019. december 31.

Annyira szeretnem szeretni, de nem megy. Olyan kis "semmi" ehhhhh utana a borom. Ezt egy EuroMarketes, 290 forintos krem is tudja. A csomagolasa is kb. az a szint.
Raadasul, 2* hasznaltam csak ezt a kremet egyszer 2, egyszer pedig 4 napig egyhuzamban es 2-3 melyen ulo, elsebesedo, eltuntethetetlen (az, amit hiaba kensz akarmivel nagyon-nagyon melyen gennyesedik) pattanas lett az arcomon -kettovel pl lassan 3.5 hete kuzdok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

gala

2019. december 6.

Hát nem végtelenül rossz de sajnos nekem nem vált be. A Garnieres arckrémek alatt valahogy mindig izzad az arcom, mintha egy réteget képezne a bőrömön, ami nem szívódik be. A szárazságra jó volt, de nem hagyott mély benyomást. Sajnos a pattanásaimon nem segített (persze tudom, száraz bőrre van, de ez még nem ok arra, hogy több aknét szüljön az arcomra :) ). Lehet valakinek működik, húgom például a zöld, könnyedebb változatát használja, ami egy fokkal jobb, de hasonló problémákat okozott nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

laura0088

2019. november 17.

Nagyon jó kis krém. Én csak néha-néha használom és nem az egész arcomon hanem csak azon a részen ami kivan száradva. Jó illata van, szépen hidratál, könnyen beszívódik és nem ragadok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

rosegangela

2019. október 31.

Az illata nagyon finom volt, viszont különösebben nem hidratálta bőröm, inkább picit csak zsírosabbá vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Helloiamdeadinside

Korcsoport: < 18
2019. október 9.

Száraz érzékeny bőrőm szerelme, egyáltalán nem irritál és fantasztikus illata van. Gyorsan beszívódik és még jó árban is van. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 9.

Trixi222

2019. szeptember 4.

Téli időszakokban teljesen hozza az elvárt hatást, gyorsan beszívódik, kellemes illatú. Ennek a terméknek a sminklemosó tej párjával használom együtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

zsoxcore

2019. augusztus 1.

Őszi/téli időszakra pont elegendő ez a krém számomra. Szerencsére nem szárad a hűvös, hideg időben az arcom. Kellemes állagú és illatú termék, gyorsan beszívódik, nem hagy nehéz, ragacsos érzetet a bőrön. Nem allergizált, nem lettem tőle sem pattanásos, sem mitesszeres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Wattsy

2019. augusztus 1.

Éjszakai krémnek használtam el, ha úgy éreztem, hogy kell egy kis plusz hidratálás, akkor csöpögtettem pár csepp arcolajat a tetejére. Nagyon tetszett az állaga és igazából tette a dolgát, az illata isteni volt. Csodaszernek nem mondanám de különösebb gond nélkül elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

angelina69

2019. május 16.

Úgy látszik nincs szerencsém az arckrémekkel az elmúlt 1 hónapban. Gondoltam, hogy a "tápláló" krém után valami könnyedebbre váltok. Míg az előző nehezebb állagú volt, ez egy könnyedebb, lágyabb formula. Úgy két hét használat után sajnos ettől is kénytelen voltam megválni, mert... Egyszerűen kevés volt. Mintha nem is kentem volna magamra krémet. Viszont a bőröm nem pattogott ki tőle, ami már nekem nagy pozitívum. Másrészt, egy vékony olajos, filmréteget vont a bőrömre, ami pár óra elteltével lelkesen fénylett. Kézkrémmé minősítettem át, de annak sem az igazi, mert alig hidratál valamit, és az olajos filmréteg elég zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Myristic Acid ti I eu I i 3 0