Garnier

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivenna, Módosítva: 2019. január 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Új, hidratáló termékcsalád, akár 96%-ban természetes eredetű összetevővel.

• A bőrnyugtató összetétel segít csökkenteni a feszülő érzést és hidratálja a bőrt, a puha és rugalmas érzetért.
  • Ez a krém természetes eredetű antioxidánssal gazdagított, ami segít védeni a bőrt a káros külső hatásoktól.

Parabén-, szilikon- és szintetikus színezőanyag-mentes, bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt és érzékeny bőrre is megfelelő összetétel.

Garnier Botanical Cream Rózsavízzel
Ár: 700 Ft , Eladó: Zsana22
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel
Helloiamdeadinside

Korcsoport: < 18
2019. október 9.

Száraz érzékeny bőrőm szerelme, egyáltalán nem irritál és fantasztikus illata van. Gyorsan beszívódik és még jó árban is van. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 9.

Trixi222

2019. szeptember 4.

Téli időszakokban teljesen hozza az elvárt hatást, gyorsan beszívódik, kellemes illatú. Ennek a terméknek a sminklemosó tej párjával használom együtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

zsoxcore

2019. augusztus 1.

Őszi/téli időszakra pont elegendő ez a krém számomra. Szerencsére nem szárad a hűvös, hideg időben az arcom. Kellemes állagú és illatú termék, gyorsan beszívódik, nem hagy nehéz, ragacsos érzetet a bőrön. Nem allergizált, nem lettem tőle sem pattanásos, sem mitesszeres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Wattsy

2019. augusztus 1.

Éjszakai krémnek használtam el, ha úgy éreztem, hogy kell egy kis plusz hidratálás, akkor csöpögtettem pár csepp arcolajat a tetejére. Nagyon tetszett az állaga és igazából tette a dolgát, az illata isteni volt. Csodaszernek nem mondanám de különösebb gond nélkül elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

angelina69

2019. május 16.

Úgy látszik nincs szerencsém az arckrémekkel az elmúlt 1 hónapban. Gondoltam, hogy a "tápláló" krém után valami könnyedebbre váltok. Míg az előző nehezebb állagú volt, ez egy könnyedebb, lágyabb formula. Úgy két hét használat után sajnos ettől is kénytelen voltam megválni, mert... Egyszerűen kevés volt. Mintha nem is kentem volna magamra krémet. Viszont a bőröm nem pattogott ki tőle, ami már nekem nagy pozitívum. Másrészt, egy vékony olajos, filmréteget vont a bőrömre, ami pár óra elteltével lelkesen fénylett. Kézkrémmé minősítettem át, de annak sem az igazi, mert alig hidratál valamit, és az olajos filmréteg elég zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 16.

chililamp

2019. május 3.

Csodaszer. Tavaly télen nagyon kiszáradt az arcbőröm, csúnya, piros foltok jelentek meg az államnál, a szám körül. Folyamatosan száraz volt és hámlott. Mindenféle hámosítót, meg ráolvasást megpróbáltam, mígnem Anyukámnál megtaláltam ezt a kis okosságot. Első használat után szinte teljesen elmulasztotta a látens leprámat!
Azóta is használom, remekül beszívódik, jó az illata és nem irritál. Nem lesznek tőle plusz pattanásaim, és jól lehet rá sminkelni is!
Mindenkinek ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Mindenkinek ajánlom :)

kisski

2019. április 17.

Sürgősen kellett egy hidratáló krém, így az egyik hipermarketben ezt kaptam le a polcról lassan egy éve. Azt kell hogy mondjam, hogy az én nagyon száraz /vízhiányos /érzékeny arcbőrömmel teljesen jól működik, szeretem. Több drágább krémmel is próbálkoztam, de valahogy mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Zsuzzia

2019. április 9.

Szeretem a rózsavizes kozmetikumokat, ezért ennek is adtam egy próbát, viszont valamiért nem jött be. Kellemes volt az illata, de az állaga nekem már túl vizes ( a DM saját márkás krémjei szoktak ilyenek lenni) és néha a bőröm sem szerette. Nem fogom újravenni. 3/5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Anita97

Korcsoport: < 18
2019. április 5.

Glamour- napok alkalmával vettem, így egész jó áron jutottam hozzá. Illata kellemes, puhább lesz tőle a bőröm, viszont nekem enyhe zsíros, zavaró érzés felkenve, valamint picit kipattog tőle a bőröm. Talán elhasználom, de újra nem veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 5.

Viki9727

2019. március 12.

Akciósan vásároltam. Nagyon jó az illata, kellemes. Száraz, vízhiányos bőröm van, ez a krém sajnos kevés neki. Minden nap használom, de a nagyon száraz részeken sajnos nem segít. Ha elfogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Myristic Acid ti I eu I i 3 0