Garnier

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PiciBrigii, Módosítva: 2015. február 11.

Kategória:   Hajfestékek

A Garnier Color Naturals különlegesen krémes összetétele 3 tápláló "olajjal" gazdagított - oliva, avokádó és karité - , amely intenzíven táplálja a hajat, kisimítja hajfelszínt és védőréteget képez, mely védi a hajat a sérüléstől.

Krémes formulája mélye behatol a hajszálak belsejébe, és gazdag színnel tölti fel. A hajszín hosszú időn át védett a kifakulástól. 100% őszhajfedés. Haja elképesztően selmyes és ragyogó, és szőke hajszíne a következő hajfestésig fénylő szőke marad.

axandra06

2019. augusztus 9.

Ma tesztelve. A középbarna, vöröses hajamból narancs/sárga lett. Ezt befestettem hamvas szőkével+ szürke mixtone, a végeredmény vállalható lett. Kb. világos, néhol arany szőkére sikeredett, de ezen már elindulhatok. Nekem lapockáig érő hajam van, kell a 2 doboz rá. Ha valakinek ez nem elég, menjen fodrászhoz. Ha azonnali megoldás kell, szerintem érdemes megpróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Agikakaoja

2019. január 30.

Én a legvilágosabb árnyalatot használtam, a hamvas színt. Iszonyatosan de nagyon nagyon büdös, a szememet nem tudtam nyitva tartani és köhögtem tőle. Nálam a titka az volt, hogy 45 percig hagytam rajta, így jobban kiszívta, de az én hajam eddig is elég világos volt, ezért nem tudom sötétebből mit hoz ki. A sárgaság ellen én hamvasító sampont tudok ajánlani, schauma a legjobb, 10 percig rajta hagyod és nekem segített sokat, de csak szőkített hajra jó, a sárgaság eltüntetésére. Nekem sokat használt amúgy, de nagyon kevés, nekem vállig érő hajam van, éppenhogy “elég volt” a hajamra, de aztán láttam, hogy nem egyenletes ezért kibontottam mégegy dobozt és rákentem nehogy foltos legyen a hajam. Szóval a mennyiségétől és a szagától elnézve meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 30.

rencike666

2018. július 8.

Úgy látom itt sokan tévedésben vannak. Ez nem egy festék, ez egy szőkítő krém. Sötét haj felvilágosítására ajánlott, ez gyakorlatilag megegyezik egy szőkítőpor+oxi kombóval csak valamivel kíméletesebb. Azért lesz sárga mert ez pigmentet nem tartalmaz, csak világosít. Ezután kell egy hamvas színt vagy akármilyet ráfesteni hogy elérd a kívánt eredményt. Én annak idején ezzel szívattam le a fekete festéket, nyilván nem csinál elsőre platinát de teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Ennie86

2017. március 20.

Rettenet büdös ez a cucc. Jézusom!!!
Vagy 1 órát köhögtem még utána. Kis fürdőszobába nem ajánlom! :D
A hatásáról: sötétszőke hajamból akartam egy kis ombrét csinálni, mert a balea fújós világosítója nem igazán látszik meg. Ez meg olyan 'nagyágyúnak' tűnt a polcon. :) A végeredmény olyan igazi csibesárga lett. Nem is értem... Most hagyom pihenni a hajam, utána rámegyek egy hidegebb árnyalattal. Ha már belekezdtem, akkor legyen már olyan amilyet akarok. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Rettenet büdös ez a cucc. Jézusom!!!
Vagy 1 órát köhögtem még utána. Kis fürdőszobába nem ajánlom! :D

chupachups

2016. szeptember 14.

Fekete hajból szerettem volna vöröset szőkítőpor használata nélkül, gondoltam kipróbálom hátha szed le valamennyit a színből. Legnagyobb meglepetésemre a feketéből egy közép-világosabb barna hajat csinált és a mell alá érő hajamra elég volt 2 doboz! :) Hatalmas nagy plusz hogy a hajam nem lett foltos és nem roncsolódott a vége, majd egy kis idő múlva a vörös hajfesték is tökéletesen befogta a hajamat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Viki-

2016. július 23.

Első használatnál majdnem elsírtam magam a végeredmény láttán. Az egész hajam csibesárga illetve narancssárga foltokkal volt tele, azt se tudtam mit csináljak, mert így még a dm-be se mehetek le egy festékért. Szerencsére volt otthon egy tartalék barnám, csak pont, hogy festett barna hajamat untam már( vagy is a vörös csillogást )
Hagytam egy hónap pihit szegény hajamnak, majd neki futottam újra a procedúrának,az előírtnál kicsit tovább hagytam fent, ekkor már egyenletes citromsárga színt kaptam.
Második alkalomra már felkészültem és volt otthon szőke festékem, az meg már a másik termék hibája, hogy semmit se színezet a hajamon, úgy hogy ki kellett bírnom pár napot azzal a színnel.
Nem csodaszer, de egyetlen termék a piacon, ezért örültem meg neki nagyon. Kap egy gyenge 4est, mert jó napom van, meg mert hosszú idő után végre közelít a hajam álmaim szőkéjéhez, és vele indultam el ezen az úton .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

Aeris

2016. június 11.

A hajam vége sötétebb lett, mint a teteje és annak kivilágosítására vettem. Kicsit féltem tőle, mert a hajam is attól lett sötétebb, hogy a vége nagyon száraz és porózus volt és jobban szívta a festéket. Balayage technikával kentem a hajam végére, hogy ne legyen feltűnő a színátmenet, hogyha nem pont annyira sikerül kivilágosítani. Szuperül működött, szépen szőkére leszívta a festett részt és a hajam sem lett tőle rosszabb, mint volt, egy kis hajbalzsammal remekül helyre lehetett hozni a szárazságot. Nyilván ha sötétebb hajat világosít az ember, akkor azt narancsosra vagy sárgára szívja ki, de ezt rá is írták, meg ez egy sima szőkítő, a sárga szín meg a haj alapszíne, szóval aki valamennyire is utánanézett, hogy hogy is megy a hajfestés annak ez nem okoz meglepit. Utána be lehet festeni akármilyen színnel, mert ez nem hajfesték... Nekem ezután szép egyenletesen befogta a hajszínező. Ez a termék pont az amit ígér, és azt jólcsinálja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

bugosgizi

2016. február 20.

Tönkretette a fejbőröm és a hajamat is régebben. Mára már lenőtt de az a sárgaság.... Soha senkinek nem ajánlom. Gennyes sebekre lehet számítani tőle. A fodrászom mondta (aki utólag helyre hozott) hogy ezzel a kis házi akciómmal majdnem sikerült kopaszra égetni a fejem. Pedig ez nem allergiás reakció volt csupán a festék ilyen brutális.
Tényleg olyan volt a fejem mint egy fröccsöntött játék figurának. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Tényleg olyan volt a fejem mint egy fröccsöntött játék figurának. :(

kukumaluthch

2015. december 1.

Igazából én a karomon levő kis szőröcskék elfedésére vettem, mert az alpecin sampon használata miatt (legalábbis ennek tudtam be) megerősődtek, és mivel gyantáztatni nem akartam, a kozmetikusok a kis városomban meg nem vállalták.
Egy fél adagot használtam el, erre a célra tökéletesen megfelelt, bár egy picit mintha sárgás lenne az árnyalat, de abszolút nem vehető észre ilyen piciben, ez csak nekem tűnik fel. :)
Maradt még festék, azt pedig egy hátsó kis tincsemre kentem kíváncsiságból.
Nekem azt a kis tincset a tövénél (2-3 cm) teljesen kiszőkítette, mondhatni fehérítette (nem festett, középszőke a hajam), viszont a többi részén mintha semmi nem történt volna. Ezért én nem feltétlen vállalnám be egy teljes festésre - a sárgás szín is probléma lehet.
A szaga kicsivel szúrosabb szerintem egy átlagos hajfestékhez képest, de elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Maradt még festék, azt pedig egy hátsó kis tincsemre kentem kíváncsiságból.

fayless

2015. május 21.

Tényleg sárga lett a hajam. :( Sötétszőkéből lettem narancsos-citromsárga, ráadásul foltosra sikeredett, pedig mindenhová jól elkentem ecsettel. A Garniernek vannak a jégszőke hajfestékei, amelyek világosítanak, azok ezerszer jobbak, mint ez. Nem győztem a hajfestés után hamvasító sampont tenni a fejemre, de semmit nem használt. Az utcára kilépve az emberek tegnap megbámultak. :( Szóval most várni kell pár hetet, mert pihennie kell a hajamnak, addig sajnos kapni fogok hideget-meleget és utána a jégszőke világosító festéket fogom használni. Ja nemcsak citromsárga a hajam, de szörnyen büdös a festéktől... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Urea, Magnesium Stearate
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Kaolin 0 0