Garnier

Ár:   1074 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: ludmilla, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 22.

Kategória:   Hajfestékek

Különleges összetétele intenzív színpigmenteket tartalmaz.  A színeredmény intenzív, pontos és hosszan tartó. Tökéletes őszhajfedés. Kellemes virág illata élvezetessé varázsolja a felvitel pillanatát. A gyöngyházzal gazdagított utóápoló balzsam táplálja és körülöleli a hajszálakat, a ragyogó és puha tapintású hajért.

Garnier Color Sensation Hajfesték 5.0 Ragyogó Világosbarna
Ár: 555 Ft , Eladó: bendi13
Állapot: új, Helyszín: Győr/Keszthely, fizetés: személyes átvétel, postázom is, utánvét, utalás, Foxpost

Anitacska01

2020. május 6.

Ebből hasznàltam a feketét. 4. doboz utàn marékszàm hullik a hajam, de hogy mellette is szóljak gyönyörű és tartós a színe, a bőrről kõnnyen lejött ha épp nem azt kentem össze először. Most, hogy alig maradt hajam és a kinézetem sensation, ezt kidobom a pics@b@ :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Zood

2020. május 4.

Szerintem ezen az áron (1050ft) teljesen jó. Kicsit csíp felkenéskor. Világos szőke árnyalatban használom. Hamvasító kell persze hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Fannalin

2020. április 15.

Hozza amit egy tartós festéknek kell, bár a fekete színt nem lehet elrontani, de tényleg intenzív az intenzív pár hétig. Elég jó áron jutottam hozzá és nekem nagyon bejön a rózsás illat. -1csillag, hogy tényleg nehezen jön le a bőrről még festékleszedő kendővel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Ttike95

2020. március 21.

Rossmannban vásároltam 861 forintért akciósan a 4,6-os intenzív sötétvörös árnyalatot. Igazából meg vagyok elégedve a színeredmennyel. Festés közben szinte semmilyen szaga nem volt. Viszont a bőrről alig akar lejönni, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Dana1983

2020. március 20.

Anyámnak a két fajta rózsaarany változatot vettem meg. 1-2 hétig eléggé rózsaszín, de aztán ahogy elkezd kopni, jó színe lesz. Na persze ezzel nem sokat ér, mert nem sokkal ezután már festjük is újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

Nyuszikaaah

2020. február 15.

A gyémánt szőke árnyalatot vettem. Picit sárga, elkel majd egy kis hamvasító sampon is mellé. Legalább nem marta a fejbőrömet. A balzsamja rózsaillatú, nem jó, de nem is tragikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

bognarcsilla20

2019. október 12.

Én a 4.15 jeges gesztenyebarna hajfestékkel festettem be a hajam. Nagyon puha lett a száraz hajam (lehet a benne lévő tej miatt) és fényes. A színe is nagyon szép. Előtte palette deluxe hajfestéket használtam, de az büdös volt, ennek nincs erős, se büdös illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Kassziopeia

2019. szeptember 9.

Sötét ametiszt árnyalatot választottam mivel ősszel mindig rám jön, hogy én lilásabb-bordósabb hajszínt szeretnék. Subrina liláját szoktam használni ilyenkor, de az sajnos elfogyott a fodrászkellékesben. Nem lettem fekete, szerintem csak annál csinál ez extra sötét hajszínt(akárcsak a barna árnyalatok), aki nagyon világos hajra keni fel. Attól eltekintve, hogy levakarhatatlan a bőrről nem tapasztaltam semmi kellemetlen dolgot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

karaibrahimgil

2019. július 31.

A 110-es extra világos természetes szőke árnyalatot próbáltam ki. Középbarna a hajam, ezért nem is vártam el, hogy a dobozon látható, szinte platinaszőke frizurám legyen. Sok mindent kipróbáltam már, drágább és olcsóbb termékeket egyaránt, de vagy sárga, vagy világosbarna lett a végeredmény. Ez a hajfesték azonban sárga hatás nélkül szőkített, és nem szárította a hajam. A hozzátartozó balzsam kellemes, rózsás illatú.
A legfontosabb, hogy valóban természetes hatás érhető el a festékkel, és a négy árnyalatnyi szőkítést is beváltotta. Habár pár percig kicsit csípett felvitel után, összességében elégedett vagyok vele. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

kissfanni97

2019. július 21.

Én imádtam!
Két éve festetem a hajamat (ami eredetileg sötétszőke), mindig fodrásszal, viszont legutóbb nagyon vöröses lett, és nagyon nem állt jól, ezért gondoltam egyet és elmentem egy drogériába hajfestéket venni. Még sose festettem otthon a hajam, ezért fogalmam sem volt, milyen kéne, pláne hogy milyen árnyalat. Aztán hosszadalmas keresés után megvettem ezt a festéket a 8.12-es Világos Rózsaszőke árnyalatban. Először nekem is csípte egy kicsit a fejbőrömet, de igazából valamiért az összes festék csípi, úgyhogy nem nagyon foglalkoztam vele, nem lett tőle semmi bajom. Nekem az illata is tetszik, és egyáltalán nem roncsolta a hajam, nem szárította, sőt! Nagyon puha lett tőle, hála a benne lévő (amúgy finom, rózsaillatú balzsamnak) is. Könnyű felvinni, semmi probléma nem volt.
A tartóssága nem 100%-os (csak ezért a 4 csillag!), két-három hét alatt elkezdett kikopni, de végül is ez normális, mindegyik festéket ledobja a hajam ennyi idő alatt. Nagyon szép hamvas volt a végeredmény, most négy hét után kezdenek átütni a benne lévő vöröses pigmentek, de hamvasító samponnal orvosolható a dolog. :)
Nem utolsó sorban az ára. Kicsit több, mint 1000 Ft, az én hajtömegemre 3 doboz kell, szóval ~3000 Ft-ból megúszom a hajfestést, amit kéthavonta szoktam amúgy is. Ez feleannyi, mint a fodrász.
Egy szó, mint száz: nagyon szeretem, és tuti újraveszem majd! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

Én imádtam!
Egy szó, mint száz: nagyon szeretem, és tuti újraveszem majd! :)

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Steareth-20 ti I eu 2 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.