Garnier

Ár:   1074 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: ludmilla, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 22.

Kategória:   Hajfestékek

Különleges összetétele intenzív színpigmenteket tartalmaz.  A színeredmény intenzív, pontos és hosszan tartó. Tökéletes őszhajfedés. Kellemes virág illata élvezetessé varázsolja a felvitel pillanatát. A gyöngyházzal gazdagított utóápoló balzsam táplálja és körülöleli a hajszálakat, a ragyogó és puha tapintású hajért.

Viktoria07

2020. december 20.

8.12 Világos Rózsa szőke, imádom a színét, eredeti hajszínem szőke, de kb a második haj mosás után már semmi rosé arányalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 20.

Lina14

2020. augusztus 11.

Én a 7.40 intenzív rézvöröset vettem meg. Sajnos nagyon hamar kikopott, 2 hét után gyakorlatileg trawberry blond lettem. Nagyon nem ajánlom ezt az árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

maniakuskremezo

Korcsoport: < 18
2020. június 18.

Éppen szárad a hajam, most festettük, szóval addig írok is egy véleményt. Az ára szerintem megéri, hihetetlenul puha és fényes lett a hajam, ami amúgy előtte száraz és sprod volt. Az illata nagyon érzik a hajamon, és egy picit több hajam hullott ki mosaskor, mint amúgy. A szín az sötétebb, mint a dobozon a nőcin,de nem vészes. Egy dobozzal épphogy elég volt a vállig erő hajamra, mondjuk nagyon dús a hajam. Tartósságarol meg nem tudok véleményt írni, de majd updatelek. A szín az csodás lett, én eddig úgy vagyok vele hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 18.

Yaksha

2020. június 12.

Megváltozhatott a festék összetétele, mert ez régen egy nagyon jó festék volt. Tettem egy kísérletet, hogy visszatérjek hozzá, de szétmarta a fejbőröm. :( Nem vagyok extra érzékeny, meg is lepődtem rajta. Nagyon sajnálom, de használhatatlan. Azért adok 2 csillagot, mert a szín szupertartós volt, illetve a balzsamja egy csoda, de ezek után nem merem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Anitacska01

2020. május 6.

Ebből hasznàltam a feketét. 4. doboz utàn marékszàm hullik a hajam, de hogy mellette is szóljak gyönyörű és tartós a színe, a bőrről kõnnyen lejött ha épp nem azt kentem össze először. Most, hogy alig maradt hajam és a kinézetem sensation, ezt kidobom a pics@b@ :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Zood

2020. május 4.

Szerintem ezen az áron (1050ft) teljesen jó. Kicsit csíp felkenéskor. Világos szőke árnyalatban használom. Hamvasító kell persze hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Fannalin

2020. április 15.

Hozza amit egy tartós festéknek kell, bár a fekete színt nem lehet elrontani, de tényleg intenzív az intenzív pár hétig. Elég jó áron jutottam hozzá és nekem nagyon bejön a rózsás illat. -1csillag, hogy tényleg nehezen jön le a bőrről még festékleszedő kendővel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Ttike95

2020. március 21.

Rossmannban vásároltam 861 forintért akciósan a 4,6-os intenzív sötétvörös árnyalatot. Igazából meg vagyok elégedve a színeredmennyel. Festés közben szinte semmilyen szaga nem volt. Viszont a bőrről alig akar lejönni, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Dana1983

2020. március 20.

Anyámnak a két fajta rózsaarany változatot vettem meg. 1-2 hétig eléggé rózsaszín, de aztán ahogy elkezd kopni, jó színe lesz. Na persze ezzel nem sokat ér, mert nem sokkal ezután már festjük is újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

Nyuszikaaah

2020. február 15.

A gyémánt szőke árnyalatot vettem. Picit sárga, elkel majd egy kis hamvasító sampon is mellé. Legalább nem marta a fejbőrömet. A balzsamja rózsaillatú, nem jó, de nem is tragikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Steareth-20 ti I eu 2 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.