Garnier

Ár:   1074 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: ludmilla, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 22.

Kategória:   Hajfestékek

Különleges összetétele intenzív színpigmenteket tartalmaz.  A színeredmény intenzív, pontos és hosszan tartó. Tökéletes őszhajfedés. Kellemes virág illata élvezetessé varázsolja a felvitel pillanatát. A gyöngyházzal gazdagított utóápoló balzsam táplálja és körülöleli a hajszálakat, a ragyogó és puha tapintású hajért.

Ár: 699.-Ft , Eladó: Brigi0501
Állapot: Bontatlan csomagolás, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki átutalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Scara

2021. október 10.

Egyelőre elég kérdőjeles számomra ez a hajfesték. A 7.12-es sötét rózsaszőke árnyalatot használtam. A dobozos festékek mindig sötétebbek, így pontosan azt kaptam amire számítottam: már-màr sötétbarna, rózsaszínes fénnyel. Tökéletes, gyönyörű szín, pont ilyen volt az álmom. Lemosáskor vizesen olajosan csúszós volt a hajam, pedig alaposan kimostam a festéket, szárítás után viszont tapadós, száraz, formázhatatlan haj lett az eredmény. :(
Másodszorra még alaposabban mostam meg a hajam, de az eredmémy ugyanaz lett, rengeteg leave-in spray és hajolaj kellett ahhoz, hogy kinézzen valahogy.
Más márka kínálatában nem találtam meg ezt az árnyalatot, ezért bízom benne, hogy a következő hajmosás alkalmával javul a helyzet és akkor maradhatok ennél.

Upd.: A világoskék alpecin megoldotta a problémát, leszedte azt a kellemetlen réteget a hajamról, viszont színét nem bántotta. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 10.

Krikol

2021. szeptember 19.

Palette deluxe oil care festék ametiszt színére festettem ennek a 6.60, intenzív rubinvörösét, ég és föld a két festék, ennek a javára. Kissé ez is lilásabb vörös, nagyon szép a színe és gyönyörű fényes. Kellemes tapintású a hajam, az előzőtől fénytelen és száraz lett. Az illata teljesen rendben van, kellemes. A kopásáról még nem tudok mit mondani, ma kentem fel.
Váll alatt érő, tépett, ritka hajamra bőven elég volt egy doboz.
Ha kitart újrafestésig, újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Váll alatt érő, tépett, ritka hajamra bőven elég volt egy doboz.
Ha kitart újrafestésig, újraveszem.

Csokiskeksz

2021. június 9.

Évek óta a 9.13-as bézsszőkét használom, szerintem ez a legszebb árnyalatú szőke! A hajamon eperszőke árnyalatnak tűnik, sosem szalmasárga, mint más festékek hasonló árnyalata. Tartós, szép fénye van, sokáig selymes marad utána a hajam. A balzsamja kellemes rózsa illatú. Remélem, sosem szüntetik be, mert nekem nagyon bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

ZsofiaLoren

2021. május 29.

Nagyon bevált! 8,12-es Világos rózsaszőke árnyalatot vettem meg és pont olyan színt kaptam, mint amit a dobozon ígért. A hajamat egy kicsit szárította, DE ami a legjobban meglepett, hogy egyáltalán nem hullott a hajam tőle. Pedig eddig minden festésnél jópár hajszálam kihullott. Most ez az első festék, aminél konkrétan nem történt hajvesztés. Olajos és balzsamos utóápolással a hajam teljesen egészségesnek néz ki. Hát középig érő hajamra kellett a két doboz festék, ami egy kicsit folyós állagú és ez nem annyira tetszett. de odafigyeléssel végül nem kentem össze semmit a fürdőben. Annyira tetszik a szín, hogy biztos, hogy újra veszem. Ennyire elégedett eddig csak a Gliss festékkel voltam, de az sajnos nagyon gyorsan kopott. Remélem ez tovább kitart, bár láttam véleményeket, hogy hamar kopik ez is. Egyelőre abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

Viktoria07

2020. december 20.

8.12 Világos Rózsa szőke, imádom a színét, eredeti hajszínem szőke, de kb a második haj mosás után már semmi rosé arányalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 20.

Lina14

2020. augusztus 11.

Én a 7.40 intenzív rézvöröset vettem meg. Sajnos nagyon hamar kikopott, 2 hét után gyakorlatileg trawberry blond lettem. Nagyon nem ajánlom ezt az árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

maniakuskremezo

Korcsoport: < 18
2020. június 18.

Éppen szárad a hajam, most festettük, szóval addig írok is egy véleményt. Az ára szerintem megéri, hihetetlenul puha és fényes lett a hajam, ami amúgy előtte száraz és sprod volt. Az illata nagyon érzik a hajamon, és egy picit több hajam hullott ki mosaskor, mint amúgy. A szín az sötétebb, mint a dobozon a nőcin,de nem vészes. Egy dobozzal épphogy elég volt a vállig erő hajamra, mondjuk nagyon dús a hajam. Tartósságarol meg nem tudok véleményt írni, de majd updatelek. A szín az csodás lett, én eddig úgy vagyok vele hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 18.

Yaksha

2020. június 12.

Megváltozhatott a festék összetétele, mert ez régen egy nagyon jó festék volt. Tettem egy kísérletet, hogy visszatérjek hozzá, de szétmarta a fejbőröm. :( Nem vagyok extra érzékeny, meg is lepődtem rajta. Nagyon sajnálom, de használhatatlan. Azért adok 2 csillagot, mert a szín szupertartós volt, illetve a balzsamja egy csoda, de ezek után nem merem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Anitacska01

2020. május 6.

Ebből hasznàltam a feketét. 4. doboz utàn marékszàm hullik a hajam, de hogy mellette is szóljak gyönyörű és tartós a színe, a bőrről kõnnyen lejött ha épp nem azt kentem össze először. Most, hogy alig maradt hajam és a kinézetem sensation, ezt kidobom a pics@b@ :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Zood

2020. május 4.

Szerintem ezen az áron (1050ft) teljesen jó. Kicsit csíp felkenéskor. Világos szőke árnyalatban használom. Hamvasító kell persze hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Isopropyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Cetyl Esters, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, Ceteareth-20, Trideceth-6, Poloxamer 407, Cetrimonium Chloride, Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Fényvédők: Polyquaternium-6
Szilikonok: Amodimethicone, Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Tisztítószerek: Steareth-20, Steareth-2, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Trideceth-6, Poloxamer 407, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sodium Metabisulfite, Behentrimonium Chloride, Chlorhexidine Digluconate, Cetrimonium Chloride

Steareth-20 ti I eu 2 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.