Garnier

Ár:   1074 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: ludmilla, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 22.

Kategória:   Hajfestékek

Különleges összetétele intenzív színpigmenteket tartalmaz.  A színeredmény intenzív, pontos és hosszan tartó. Tökéletes őszhajfedés. Kellemes virág illata élvezetessé varázsolja a felvitel pillanatát. A gyöngyházzal gazdagított utóápoló balzsam táplálja és körülöleli a hajszálakat, a ragyogó és puha tapintású hajért.

Garnier Color Sensation Hajfesték 5.0 Ragyogó Világosbarna
Ár: 555 Ft , Eladó: bendi13
Állapot: új, Helyszín: Győr/Keszthely, fizetés: személyes átvétel, postázom is, utánvét, utalás, Foxpost
bognarcsilla20

2019. október 12.

Én a 4.15 jeges gesztenyebarna hajfestékkel festettem be a hajam. Nagyon puha lett a száraz hajam (lehet a benne lévő tej miatt) és fényes. A színe is nagyon szép. Előtte palette deluxe hajfestéket használtam, de az büdös volt, ennek nincs erős, se büdös illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Kassziopeia

2019. szeptember 9.

Sötét ametiszt árnyalatot választottam mivel ősszel mindig rám jön, hogy én lilásabb-bordósabb hajszínt szeretnék. Subrina liláját szoktam használni ilyenkor, de az sajnos elfogyott a fodrászkellékesben. Nem lettem fekete, szerintem csak annál csinál ez extra sötét hajszínt(akárcsak a barna árnyalatok), aki nagyon világos hajra keni fel. Attól eltekintve, hogy levakarhatatlan a bőrről nem tapasztaltam semmi kellemetlen dolgot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

karaibrahimgil

2019. július 31.

A 110-es extra világos természetes szőke árnyalatot próbáltam ki. Középbarna a hajam, ezért nem is vártam el, hogy a dobozon látható, szinte platinaszőke frizurám legyen. Sok mindent kipróbáltam már, drágább és olcsóbb termékeket egyaránt, de vagy sárga, vagy világosbarna lett a végeredmény. Ez a hajfesték azonban sárga hatás nélkül szőkített, és nem szárította a hajam. A hozzátartozó balzsam kellemes, rózsás illatú.
A legfontosabb, hogy valóban természetes hatás érhető el a festékkel, és a négy árnyalatnyi szőkítést is beváltotta. Habár pár percig kicsit csípett felvitel után, összességében elégedett vagyok vele. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

kissfanni97

2019. július 21.

Én imádtam!
Két éve festetem a hajamat (ami eredetileg sötétszőke), mindig fodrásszal, viszont legutóbb nagyon vöröses lett, és nagyon nem állt jól, ezért gondoltam egyet és elmentem egy drogériába hajfestéket venni. Még sose festettem otthon a hajam, ezért fogalmam sem volt, milyen kéne, pláne hogy milyen árnyalat. Aztán hosszadalmas keresés után megvettem ezt a festéket a 8.12-es Világos Rózsaszőke árnyalatban. Először nekem is csípte egy kicsit a fejbőrömet, de igazából valamiért az összes festék csípi, úgyhogy nem nagyon foglalkoztam vele, nem lett tőle semmi bajom. Nekem az illata is tetszik, és egyáltalán nem roncsolta a hajam, nem szárította, sőt! Nagyon puha lett tőle, hála a benne lévő (amúgy finom, rózsaillatú balzsamnak) is. Könnyű felvinni, semmi probléma nem volt.
A tartóssága nem 100%-os (csak ezért a 4 csillag!), két-három hét alatt elkezdett kikopni, de végül is ez normális, mindegyik festéket ledobja a hajam ennyi idő alatt. Nagyon szép hamvas volt a végeredmény, most négy hét után kezdenek átütni a benne lévő vöröses pigmentek, de hamvasító samponnal orvosolható a dolog. :)
Nem utolsó sorban az ára. Kicsit több, mint 1000 Ft, az én hajtömegemre 3 doboz kell, szóval ~3000 Ft-ból megúszom a hajfestést, amit kéthavonta szoktam amúgy is. Ez feleannyi, mint a fodrász.
Egy szó, mint száz: nagyon szeretem, és tuti újraveszem majd! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

Én imádtam!
Egy szó, mint száz: nagyon szeretem, és tuti újraveszem majd! :)

katalinmester13

2019. május 7.

A 3.0 sötétbarna árnyalatot próbáltam. Nekem mindent produkált, amit a leírása ígér. A halántékom ősz hajszálain az eddig használt festékek közül ez tartotta magát legtovább. A sötétbarna tényleg sötétbarna. Nem fekete, nem vöröses. Az illata is kellemes. Nem érzem, hogy szárította volna a hajam. (Valószínűleg de, mivel hajfestékről van szó.) Fogok még vásárolni ebből a színből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 7.

JuditTTT

2019. április 9.

Hát ez mi a sz@r?! Vettem egy 8,12-es világos rózsaarany árnyalatot. Olyanra volt festve fodrász által, Dialight termékekből mixelte ki a színt, de ugye az ilyen árnyalatok erősen kopnak ezért gondoltam a Garnierrel kicsit frissítek. Jaj... tudhattam volna, h. mi lesz. anno középiskolás koromban masszívan próbálkoztam Garnierrel és egyszerűen a létező legrosszabb, de tényleg. Szétszárítja a hajad, SOHA nem lesz olyan a szín, mint a dobozon, zsírosodik utána hetekig, a kopása durva, kb. 2 mosást bír ki és van minden szőke árnyalatnak egy maradandó szürkés, zöldes tónusértéke, ami bezzeg ott marad a hajadban. Hát ez kész borzalom :D valami világos vöröses- világos barnás dolog lett a fejemen, semmi köze a rose gold színhez. A festék maga rózsaszínes beütést öltött,a mikor fent volt, na mondom, csak lesz ebből valami és nem! :D Semmi, zéró! :D Még jó, h. tudom, hamar kopik, mert felbosszantana. Így csak röhögök és majd a fodrász rendbe rakja pár hét múlva. Ja, a tövét azt levilágosította, bár sok dolga nem volt vele, mivel sötétszőke a hajam... ZÉRÓ! Ennyit érsz te vacak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Victoriaformosa

2019. január 2.

Sötét ametisz árnyalata rabul ejtett. Sokáig festettem vele a hajam. Soha sem volt száraz, vagy töredezett a hajvég. Az illatáért pedig megérdemel még egy plussz pontot. A szín tartós volt, nem kopott, inkább lenőtt. Csillogott hetek után is! Igazán jó, talán a legjobb drogériás hajfestékem volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

annajeney

2018. október 15.

Szerintem ez a tökéletes hajfesték, és talán az egyetlen, amiből a sötétbarna árnyalat nem kopik rézvörösre rajtam. Az illatát is nagyon szeretem. Kétszer ennyit is szívesen adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

bendebaba

2018. augusztus 14.

Én a 8.0 ragyogó világosszőke festéket használom ebből évek óta, nem sárga vagy hidrogénszőke a színe, hanem szép természetes szőke. Fodrásznál, mikor szárítják mindig dicsérik a vendégek a színét, csillogását, a fodrász meg mondja, hogy nem az ő érdeme. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Málni

2018. augusztus 1.

3.16-os sötét ametisztet (lilás) vettem, és kiakadtam teljesen, majdnem fekete lett a hajam tőle :( A szőkés tincseim is annyira sötétek, de a tövénél meg bordós árnyalatú, nagyon nem ilyet akartam. Illatra egyébként kellemes, főleg a rózsás hajpakolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Cetyl Esters, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, Ceteareth-20, Trideceth-6, Poloxamer 407, Cetrimonium Chloride, Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Fényvédők: Polyquaternium-6
Szilikonok: Amodimethicone, Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Tisztítószerek: Steareth-20, Steareth-2, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Trideceth-6, Poloxamer 407, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sodium Metabisulfite, Behentrimonium Chloride, Chlorhexidine Digluconate, Cetrimonium Chloride

Steareth-20 ti I eu 2 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.