Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doee77, Módosítva: 2012. augusztus 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Itthoni csomagolásokon nem Fresh Essentials, csak Essentials található!

vszlau

2021. június 18.

Tegnap kezdtem használni,kíváncsian várom a későbbiekben a tapasztalatomat vele. Remélem nem okoz majd gondot,patit stb.
Állagra kellemes,gyorsan beszívodik, nem hagy kellemetlen érzetet az arcon. Nagyon jó terméknek bizonyult eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 18.

Dyana91

2021. február 26.

Még évekkel ezelőtt használtam ezt a krémet, amikor még nem is foglalkoztam egy-egy krém összetevőjével. Őszintén szólva szerettem, minden este használtam és nem lettem tőle jobban mitesszeres vagy pattanásos. Illata sem volt zavaró.
Aztán, amikor elkezdtem foglalkozni vele mit kenek az arcomra váltottam. Mai fejjel már nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

noricza

2021. február 26.

Sokáig használtam télen-nyáron, aztán valahogy úgy egyik napról a másikra el is felejtettem. A napokban jutott eszembe hogy mennyire szerettem. Az eléggé kifényesedő bőrömön jól szuperált egész nap, könnyű, nem volt fullasztó érzete. Lehet beszerzek egyet belőle újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Nikuska94

2020. november 28.

Őszintén szólva, én évekig használtam minden este ezt az arckrémet - télen, nyáron. Néha voltak pattanásaim, mitesszereim, de ahogy váltottam másik típusú krémre, láthatóan rosszabb lett a bőröm. Úgy gondolom, ez a krém sokat segített az én bőrömnek. Azonban az összetevők miatt (emiatt a mínusz egy csillagocska) másik termék után kezdtem keresgélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Klau16

2020. november 16.

Egy teljesen átlagos hidratáló. Nem lesz se jobb se rosszabb a bőröm. Nem okoz irritációt, megfelelően hidratál. Ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 16.

nixencs

2020. november 16.

Kb 1 hete használom kombinált bőrömre, eddig nagyon tetszik! Nem okoz irritációt, szépen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 16.

idonthaveaname

2020. október 9.

Nyáron hatalmas segítség volt a zsíros bőrömnek! Sajnos meleg időben mindig szenvedek, még nem találtam meg az igazi krémet, ami hidratál, de nem nehéz. Úgyhogy nyárra tökéletes nekem, könnyen beszívódik, télen nem hiszem, hogy elég lenne. AZ összetevői nem a legszebbek, de amíg nem találok másikat, szerintem ő marad a nyári hidratálóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Liliq

2020. szeptember 26.

Nagyon szerettem régen reggelente nyáron, estére és télre mindig is kevés volt. Nagyon szeretném most is szeretni, de mára már tudatos felhasználóként nem tehetem meg, hogy ilyen összetevőkkel rendelkező kozmetikumot használjak, pl. az illatanyagmentesség most már alap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Provence

2020. szeptember 18.

Tiniként nagyon szerettem, ma már kicsit kevés lenne számomra a mindennapokban, de egy nagyon kis hidratáló krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Brigoca

2020. július 9.

Akció keretein belül jutottam hozzá. Cuki doboz, kellemes szőlő illat, inkább vizesebb állagú de nagyon jó mert nem tömíti a pórusokat hanem felfrissíti az arcbőrt. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Barnás sárga.