Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doee77, Módosítva: 2012. augusztus 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Itthoni csomagolásokon nem Fresh Essentials, csak Essentials található!

Zsuzzia

2019. április 9.

Jó kis krém volt, szerettem - az illatát különösen. 5/5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Jó kis krém volt, szerettem - az illatát különösen. 5/5.

madri84

2019. február 22.

Csak azért vettem ezt, mert a jól bevált arckrémek, amiket szoktam használni, nem voltak kaphatóak az adott drogériában és gondoltam ez sem lehet olyan rossz... hát... nekem nagyon nem jött be :( bekenem vele az arcom és fullasztó, ragacsos érzése lesz utána a bőrömnek, úgy érzem, mintha elzárná a bőrömet a levegőtől. Az illata olyan, amilyen, de sajnos a bőröm pattanásos lett tőle. Biztos nem veszek újra ilyet :(
Viszont ugyanerről a fajta szőlős arclemosóról meg pont az ellenkezőjét tudom elmondani, azt nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

anitaaa04

2019. január 10.

Nekem abszolút bevált. Már évek óta használom és nagyon szépen hidratálja a száraz arcbőrömet. Az illata kellemes, viszont kicsit lassan szívódik bele a bőrbe. Az ára nagyon megéri. Napközben mindig velem van a táskámban egy kis tégelyben, ha kiszárad a bőröm akkor csak gyors rakok egy picit az arcomra és már mehet is minden tovább. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

k0alaa

2019. január 9.

Nekem csípte a bőröm és ragacsos maradt, néha még piros is lett tőle. Sajnos nem jött be...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Brigoca

2019. január 2.

Akció keretein belül jutottam hozzá. Cuki doboz, kellemes szőlő illat, inkább vizesebb állagú de nagyon jó mert nem tömíti a pólusokat hanem felfrissíti az arcbőrt. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

dynah13

2018. december 25.

Akkor hasznaltam belole parszor, mikor tesom hozott magaval haza egy dobozzal, kiprobaltam, es utana itt is hagyta. Nekem akkor bejott, bar nem hasznaltam el egy egesz dobozzal. Kellemes erzes volt az arcomnak, de a rozsasat jobban szerette :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

mlexa

2018. december 12.

Nekem is zavaró réteget képezett a bőrömön, ilyen darabokban jött le, ha hozzáértem az arcomhoz, illetve pattanásokat is okozott. Valamennyire hidratál és az illata is jó, de így ennyi. Nem veszem újra. 😒

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

fannivagyok

2018. július 16.

Imádom...1éve használom és azóta sokkal szebben mutat felette az alapozó! Újra fogom venni még akár hányszor csak lehet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Clementine

2018. június 3.

Nekem is ragacsos réteget hagyott a bőrömön és nem akart sehogy se beszívódni ezért odaadtam anyukámnak akinek tökéletes volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

palvivien0320

2018. április 25.

Imadom! Tavaszra tökéletes, hidratál és nagyon jó az illata! :) Az itt feltüntetett árral szemben én 1000 fölött vettem a rossmanban akciósan! De megérte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Barnás sárga.