Garnier

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. augusztus 1.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Kiszerelés: 200 ml

Coconutoil

2020. november 15.

Most használtam el belőle egy flakonnal, jò volt, de most az aloe verás testvérét pròbálom ki, aztán lehet visszatérek még rá, mert kellemes használni, jòl tisztít, finom szőlős illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Jikatumo

2020. november 7.

Mivel minden nap sminkelek a sminklemosáshoz csak ezt használom már régóta. Ez vált be a legjobban tussolás közben lemosom vele és azonnal leviszi a legtartósabb sminkeket is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 7.

lobszter

2020. június 25.

Ez az egyik olyan termék amihez hosszú évek óta hű vagyok. Nagyon régóta használom! Tusolás közben mosom le vele az arcom, tökéletesen elégedett vagyok vele, szuper termék. Azért néha tettem egy kis kitérőt hogy kipróbáljak másfajtát is, pl a citromfüves garnier bio-t, de ez a tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 25.

Daisy25

2020. június 19.

Évek óta ezt használom, nekem nagyon bevált, szépen tisztítja a zsíros bőrt és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

FeketeReka88

2020. február 29.

Imádom, nagyon bevált és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 29.

Imádom, nagyon bevált és az illata is kellemes.

Zuhanyrozsa

2020. február 11.

Imádom az illatát és a kezelhetőségét, de olyan szinten kiszárítja a bőröm használat után, hogy szabályosan érzem ahogy húzódik az arcom. Ha valaki a szárításra utazik akkor nagyon ajánlom. Használat után azonnal fel kellett kennem valami hidratálót, mert szabályosan sikított érte a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Titi1991

2019. szeptember 11.

Évek óta ezt használom. Felfrissíti az arcbőrt, szépen tisztít, kiadós. Valakinél hátrány valóban szárít egy picit, de én mindig használok utána arckrémet, így nekem nem probléma.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Macskata23

2019. április 21.

Annyira kiszaritja az arcboromet, ha nem kenem be utana kremmel megorulnek. Pedig szeretem a garnier arcapolasi termekeit es eddig egyikkel sem volt problemam, de ez borzalmas, sajnalom h nem valt be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Bblanka92

2019. március 11.

Jó kis termék jól megtisztítja az arcom, azonban kissé szárít és húzódik tőle a bőröm ezért nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

madri84

2019. február 22.

Nem sminkelek napi szinten, de már több arclemosót is kipróbáltam és eddig ez vált be a legjobban. Nekem nem szárítja a bőröm, friss érzetem van utána, nem is kellene feltétlen áttörölni az arcom sminklemosó tejjel (de fontos az alaposság) és nem is lett tőle pattanásos a bőröm.
(Csak érdekesség képen: kipróbáltam a Garnier-nek ugyanezt a szőlős nappali arckrémét, az meg pont az ellenkezője ennek,csak ront a bőrömön)
Ezzel maximálisan meg vagyok elégedve :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Ezzel maximálisan meg vagyok elégedve :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: PEG-8, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.