Garnier

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. augusztus 1.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Kiszerelés: 200 ml

Macskata23

2019. április 21.

Annyira kiszaritja az arcboromet, ha nem kenem be utana kremmel megorulnek. Pedig szeretem a garnier arcapolasi termekeit es eddig egyikkel sem volt problemam, de ez borzalmas, sajnalom h nem valt be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Bblanka92

2019. március 11.

Jó kis termék jól megtisztítja az arcom, azonban kissé szárít és húzódik tőle a bőröm ezért nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

madri84

2019. február 22.

Nem sminkelek napi szinten, de már több arclemosót is kipróbáltam és eddig ez vált be a legjobban. Nekem nem szárítja a bőröm, friss érzetem van utána, nem is kellene feltétlen áttörölni az arcom sminklemosó tejjel (de fontos az alaposság) és nem is lett tőle pattanásos a bőröm.
(Csak érdekesség képen: kipróbáltam a Garnier-nek ugyanezt a szőlős nappali arckrémét, az meg pont az ellenkezője ennek,csak ront a bőrömön)
Ezzel maximálisan meg vagyok elégedve :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Ezzel maximálisan meg vagyok elégedve :)

Adribogyi

2019. február 1.

Ezt az arclemosót nagyon szeretem több tulajdonsága miatt is, tetszik, hogy pumpás, finom szőlős illata van, tetszik a gél állaga, ami jól habzik és könnyen szétkenhető, illetve lemosás után mindig friss tiszta érzetet ad. Ár/érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

bluejay8

2019. január 2.

Sziasztok!
Érdemes szerintem Müllerben is megnézni, ott sokszor árulnak olyan termékeket is, amiket máshol nem látok. :))
Egyébként nem biztos, hogy pont ezt a terméket használom már egy ideje (hasonló a csomagolás...), de minden esetre nekem amire gondolok az bevált. Zsíros/kombinált bőröm van, tág pórusok, néha pattanások. Tényleg friss érzetet ad, sminket jól leszedi, jó illata van, és árban sem eget verő (akciósan pláne). Nálam gyorsan fogy viszont, mert azért használok belőle gazdagon. :D
Nem tudom, miért nem adnék mégsem maximum csillagot... biztosan van ennél jobb arclemosó gél is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Sziasztok!

aphrodite9

2018. szeptember 10.

Nagyon jó! Mindent egy mosás alatt leszed úgy, hogy nem marad fent smink. Több hónapig így is elég.
Pattanásos bőrömet nagyon nyugtatja!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Pattanásos bőrömet nagyon nyugtatja!

anettanna95

2018. augusztus 14.

Nekem nem vált be. Kiszárítja a bőröm és pattanásos leszek a használatától. Sajnálom, mert az arckrémcsaládját nagyon szeretem, így ehhez is sok reményt fűztem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Mesilla

2018. augusztus 8.

Kozmetikai tetováló szalonban ezt kaptam smink eltávolításra, mielőtt nekikezdtünk, és a procedúra közben is ezt használta a szétfolyó tetováló festék eltávolítására, és nagyon jó érzetet keltett a bőrömön, friss, tiszta érzés maradt utána. De!!!!!! HOL LEHET KAPNI???? 3 DM és 3 Rossmann üzletet jártam végig, szupermarketben is néztem, és SEHOL NINCS. Áruljátok már el, légyszí', hogy hol szerzitek be?
#nekemsoseleszilyen #minekreklámozzákhanemgyártják #biztosdugdossákelőlem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

#nekemsoseleszilyen #minekreklámozzákhanemgyártják #biztosdugdossákelőlem

ancsmoka

2018. augusztus 1.

Meg csak par hete hasznalom hetente 1-2x de teljesen megvagyok vele elegedve. Jo illatu es kellemes erzest hagy az arcboron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Fantazianev

2018. július 20.

Az eddigi legjobb gél állagú arclemosóm! Teljesen megvagyok vele elégedve, a bőröm valami eszméletlen lett utána!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: PEG-8, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.