Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cinnamon, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Könnyű, hatékony és praktikus sminkeltávolítás arcra és szemre. Leöblítést nem igényel.

zdoreebaba

2015. január 20.

Alaposan, jól dolgozik, kíméletes a bőrhöz. Talán egy kicsit a szemfestékkel és a szempillaspirál által felvitt festékkel nehezebben bír el, de nekem egészen jól bevált. Elég nedves, így az arcon lévő szennyeződéseket remekül eltávolítja. Nem irritálja a bőrt és elég sokáig tart. Az árát egy kicsit sokallom, mert vannak tőle olcsóbb és még jobb arctisztító kendők.
Érdekességként: A képen látható termék a régi változat, már megújult, kék színű csomagolásban kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 20.

kecskes.b92

2014. október 14.

Az arcomon lévő sminket szépen leszedi másra nem is kell, de kipróbáltam valóban nehezebben birkózik meg a tussal dörgölni kellett kicsit ami nem szerencsés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

hanami21

2014. május 26.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve, bár kiegészítőként használom a sminkeltávolításnál. A szememet először vattapamaccsal törlöm át (L'oreal lemosóval), ami a szemhéjamon lévő összes festéket eltávolítja. Majd utána a kendőt használom a szemem alján maradt kevés kis festék illetve az arcomon lévő BB krém leszedésére. Én az illatát is szeretem.
Számomra ez a kombináció tökéletesen bevált. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Számomra ez a kombináció tökéletesen bevált. :)

ddorka818

2013. december 28.

Sminklemosáshoz lehet,hogy nem elég, de néhanapján arctisztításhoz szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

KataaBabaa

2013. július 23.

Csalódás volt. Évek óta használom az Essentials családot, ez viszont nem vált a kedvencemmé. Sminklemosásra nem nagyon alkalmas, nem bánik el a tussal és a szempillaspirállal sem. Ráadásul a kendő durva, sérti a bőröm és csíp is. Nem minden napra vettem, csak arra az esetre ha nem otthon alszom, de sosem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

xxmaiax

2013. április 25.

Arctisztító kendőhöz mérten jól teljesít, bár azt írja, hogy nem igényel leöblítést, de én mégis mindig szükségesnek éreztem, túlságosan zsíros hatású volt utána a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

eo

2013. március 8.

Manapság már nem használok szívesen a mindennapokban kendőket sminklemosáshoz, sikerült átlépnem a lustaságomon, mert ezek számomra valahogy nem az igaziak. Különleges alkalmakkor azonban veszek, fesztivál, nyaralás, stb. Alapvetően én sosem érzem kellően nedvesnek ezeket a kendőket, hát így van ezzel is, de egyébként egészen jól teljesített. Tényleg nem tudnék róla kiemelkedőt vagy rosszat mondani, tette a dolgát, alkalmasint újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

cinnamon

2012. október 24.

A tej változatát használom évek óta, úgyhogy nagyon megörültem ennek. Ahhoz képest csalódás, közel nem olyan hatékony. Alapozó nyomok is maradtak az arcomon, szemhéjtussal, spirállal pedig alig tud elbánni. A másik gond az illata, ugyanis nem az finom szőlő illat, mint a tejnek, de persze túlélhető. Sminklemosónak nálam egyáltalán nem működik, de reggeli arctisztítónak jó lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.