Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vacska, Módosítva: 2014. március 25.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Garnier egyesíti a fehér szőlő különleges antioxidáns erejét és az E-Vitamint, hogy harcoljon az öregedés jelei ellen, melyek 35 éves kor felett jelennek meg.

Multi-aktív ránctalanító formulája 24 órás hidratálást biztosít, táplálja és regenerálja a bőrt, simítja a ráncokat és újból ragyogóvá varázsolja a bőrt.

A természetes hatóanyagok tisztaságát és minőségét megőrző, egyedi eljárással készülnek.

Amyle

2019. március 28.

Először elég hatékony volt, de 2-3 használat után égő érzést tapasztaltam a bőrömön. Nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Lina14

2017. december 17.

kellemes, de valoban nem csinal sokat
hidratal annyira, hogy rendben tartsa a szemkornyeket, de komolyabb rancokra vagy szarazsagra biztosan nem jo
kicsit husit, engem nem is irrital

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

kellemes, de valoban nem csinal sokat
kicsit husit, engem nem is irrital

selmeczireka

2017. november 28.

Olyan "semmilyen" szemránckrém, ahhoz képest, hogy 35 felett ajánlják, sokkal többet vártam tőle. Igaz nagyon kevés ráncom van, néhány mimikai, szerencsére, azért reggelente nem ártana egy kis chiptuning, de konkrétan semmit nem tapasztaltam, pedig már több hónapja megvásároltam és használtam is. Emiatt az utóbbi időben hanyagolom, igaz még félig van a tubus, de már más terméket is megvásároltam. Ez meg jó lesz az edző táskába. Talán még az árát sem érte meg (emlékeim szerint 2000 Ft alatt volt), így biztosan nem vásárolom újra. Mivel legalább rossz tapasztalatom nincsen, ezért jóindulattal 3 *-ot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

VargaKata15

2017. június 28.

szerintem semmit nem hazsnál, nem is frissít. Ráadásul a szememet is irritálja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

szerintem semmit nem hazsnál, nem is frissít. Ráadásul a szememet is irritálja

nemesfalvi.adel

2017. június 19.

Nem tudok rá mit mondani, használom rendszeresen de semmit nem érzek/látok... Szerintem nem való semmire, nagyon max egy kicsi ápol..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

tejjelkifli

2017. február 7.

Még csak párszor használtam, de nagyon kellemesnek tűnik. Több cikket is olvastam, hogy a szemránckrémek valójában semmit nem tudnak tenni, és igazából nagyjából tökmindegy, mit használunk, a lényeg, hogy valamivel hidratáljuk a területet. Na arra ez a krém teljesen jó. Nem tudok jobb szót, olyan kellemes érzetet hagy maga után, bársonyos, és egy icipicit mintha kipihentebb lenne a szemem, de ezt szerintem csak bemagyarázom :) A pirospöttyös összetevő miatt a -1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

lenarta23

2014. május 4.

Én elhasználtam egy tubussal és még van a szekrényemben egy. Nekem eddig jó tapasztalatom volt vele, nem csípett, nem irritált, pedig a szemhéjamra is kentem. Főleg este használtam, látható volt a hatása már pár nap után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

vacska

2014. március 25.

Kétszeri használat után a bőröm a bekent területen tisztára kivörösödött, érdes lett és kicsit fel is puffadt. Egyszer már egy L'oreal krémnél is tapasztaltam hasonlót, most próbálok rájönni, hogy melyik összetevő okozhat ilyen durva tüneteket nálam. Mindenesetre nem tűnik olyan természetesnek, mint ahogy a dobozon írják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 25.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak