Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2012. június 8.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Növényi kivonatokkal és antioxidáns vitaminokkal gazdagított.  Illatanyag-mentes, növényi kivonatokkal gazdagított összetétele kíméletes a szemkörnyék érzékeny bőréhez és 24 órán át hidratál.Kisimító hatása elősegíti a szemkörnyéki ráncok csökkenését. Antioxidáns hatóanyagokkal gazdagítva védelmet nyújt a bőrnek a mindennapi káros hatásokkal szemben és segít késleltetni az öregedés jeleit.

dudikopf0524

2017. június 15.

Szépen hidratálja a szem alatti területet, de semmi extra. Praktikusan adagolható. Nagyon szép az INCI listája, ami drogériás termékeknél elég ritka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

rekusss

2017. január 30.

Kedvező az ára, főleg akcióban, nem irritál és bár nincsenek igazi ráncaim, feszesíti a bőrt. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

kiscsirke

2014. november 9.

Évekkel ezelőtt próbáltam ki, őszintén: az ára miatt vettem meg, mert fél áron volt... pár napot használtam, a bőröm száraz maradt, mintha semmivel sem kentem volna, és az illata sem tetszett. Odaadtam anyumnak, ő elkenegette, de nem dicsérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 9.

Oraculum

2014. március 8.

Csak szeretni lehet és nem zsírosít:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Csak szeretni lehet és nem zsírosít:)

Schmetterling

2012. november 18.

Nem zsírosítja a bőrt a szemem alatt, gyosan beszívódik és egész nap hidratált érzést ad.
Egy kicsit segít a reggeli ráncocskák mihamarabbi eltűnésében.
Árban sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

Egy kicsit segít a reggeli ráncocskák mihamarabbi eltűnésében.
Árban sem vészes.

Pipacs

2012. június 28.

Én már vagy 1,5 éve ezt használom és elégedett vagyok vele. Szerintem nagyon jól hidratálja az érzékeny szem alatti területet. Hamar beszívódik, nem csillog tőle a bőr. és az ára nagyon jó! Ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

yvie

2012. június 21.

Sok dolgot még nem tapasztaltam, akciósan 1000Ft-ért vettem a rossmannban.
Majd kiderül hogy szuperál a dolog. Pozitivum a sok zöld pötty :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Sok dolgot még nem tapasztaltam, akciósan 1000Ft-ért vettem a rossmannban.
Majd kiderül hogy szuperál a dolog. Pozitivum a sok zöld pötty :)

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak