Garnier

Ár:   1289 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1289 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcsi1113, Módosítva: 2013. január 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1289 Ft

A Garnier Essentials teljes körű hidratáló megoldást nyújt a bőr éjszakai regenerálódásáért. Hidratáló multi aktív formulája segíti a regenerálódást, óvja a bőrt és optimális hidratáltságot biztosít ébredéskor. Teljes körű ápolást és komfort érzetet nyújt minden bőrtípus számára. Egyesíti a nyugtató hatású jázmin kivonatot, a hidratáló glicerint és a védelmet nyújtó E-vitamint a hidratált és bársonyos bőrért.

Ár: 1289 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Isla

2021. június 30.

Disc.: Ide írok, mert ez a doboz ismerős, bár látom, hogy a másik feltöltésnél több a vélemény.

A lényegre térve: Fiatal felnőttként nem tudtam mit kéne éjszakára felkennem, mert akkoriban szinte minden éjszakai krém érett/ráncos/fáradt bőrre való hatóanyagokat tartalmazott. Ezen az állt, hogy korra és bőrtípusra tekintet nélkül használható, az ára is kedvező volt, így elhoztam egyet. Aztán még egyet. Finom illatú és állagú krém, pont megfelelt az akkori igényeimnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

csyngo

2019. augusztus 6.

Esti arctisztítás után használom. Remekül hidratál, gyorsan beszívódik. Nekem külön tetszik az állaga és az illatával sincs probléma szerintem. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

biborkel

2019. július 3.

Nagyon kellemes ez a krém, fantasztikusan hidratál, szinte újjászületik tőle a bőröm. Egy kicsit erős, intenzív az illata, de én az ilyeneket szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

livtyke91

2019. június 12.

Jó krém, én szeretem az illatát, azt hogy jól hidratál, könnyű az állaga, jól felszívódik, szóval nem tudok olyan szempontot mondani, ami miatt ne vásárolhatnám újra...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

dundicat

2018. május 30.

Az az igazság, a sima körömvirág krémem többet ért éjszakai krémnek, mint ez az ápoló. A bőröm nem szívja be rendesen, minden kis piszok reggelre beleragad. Csomó miteszerem lett és néha gyulladtabb pattanások is megjelentek az arcomon. Kb három hétig használtam, aztán feladtam. Kellett pár nap, mire kiheverte a bőröm, mostmár megint szép tiszta, csak kicsit száraz, de az egyértelmű, hogy ez a krém nálam nem tett csodát, sőt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Myrthille

2018. március 28.

Arckrémnek használhatatlan, mert sok benne az illatanyag, és az érzékeny bőrt irritálja, soha nem vennem újra, kézkrémnek próbálom elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

-.Nikii.-

2018. február 20.

3-4 napja vettem, esti arctisztítás után igényli a bőröm. Úgy nézem soha nem fog elfogyni. Elég tömör meg sok, DE ebben a tégelyben annyira borzalmasan műanyag szaga van, vagy lehet a jázmintól ilyen?! Komolyan borzasztó. Ennyi erővel vehettem volna valami eurósban 300 forintért arckrémet, lehet annak még az összetevői is szebbek..
Esténként amikor kenem az arcom egy jó adagot kiszedek még a kezemre is, hogy gyorsabban fogyjon.. 1000 forint volt akciósan a Rossmannban, de ennyi pénzért nem kézkrémet akartam.
Egyébként hamar beszívódik, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Egyébként hamar beszívódik, jól hidratál.

nikiii.*

2018. január 29.

Ezzel a krémmel is, mint az egyik nappali Garnierrel az a bajom, hogy rettentő erős illata van, ami nem irritálja a bőrömet, de először elviselhetetlennek tűnt. Ennek ellenére jól hidratál és hamar beszívódik. Éjszakára olajokat is szoktam használni az arcomra, ha ezekkel keverem vagy külön-külön felviszem őket, akkor sem marad reggelre zsíros érzetű a bőröm, maximum egy kicsit a homlokomon, de az mostanában amúgy is rendetlenkedik. Nekem még nem volt olyan arckrémem, ami csodát okozott volna, az illata miatt adok neki csak négy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

stofareni

2017. október 22.

Hamar szívódik, jól hidratál és az illata is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Hamar szívódik, jól hidratál és az illata is jó.

coffelover

2017. július 30.

Elég jól hidratál. Egyszerre kevés is elég belőle, szóval sokáig ki fog tartani. Emiatt igen megéri az árát. Nekem a T-vonalra egy picit sok, de oda hol másik krémet használok, hol ebből csak igen minimálisat. De tény, reggelre tényleg pihe-puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol