Garnier

Ár:   795 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noncs, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Intenzív ápolás és hidratálás festett hajra

Acai bogyóval és polifenollal védi, hidratálja a festett hajat, és gondoskodik a hosszan tartó és ragyogó színről.

noricza

2021. február 26.

Nagyon szeretem a ganier termékeit, többek közt azért is mert nem irritál, nem pattogok ki tőle. Sajnos a hajápolókról ugyanez nem mondható el. Annak idején mikor megjelentek az első samponok sokat kipróbáltam és sokáig használtam, de akkor még nem volt ekkora a választék. Sampon, balzsam hajpakolás, hajkrém, mindent kipróbáltam és szerettem is használni és jól is működött. Aztán jött az új csomagolás, az új összetétel a nagyobb választék és nem tudom mi történt de egyszerűen borzalmas lett az összes. Viszkető fejbőr, korpa, zsírosodás és arról nem is beszélve hogy az árát is úgy felverték mintha aranyból lenne. Fájdalmas búcsút vettem a gyártó eme termékeitől, többet nem vásároltam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Annie25

2020. november 18.

Sajnos úgy vettem meg hogy nem olvastam el az itteni véleményeket.. Eddigi legrosszabb sampon amit az elmúlt időben próbáltam. Soha nem volt még korpás száraz a fejbőröm, na ettől az lett. Két nap után tiszta zsír a hajam, viszket a fejbőröm és hámlik. Nagyon gáz. Megy a kukába! Nem ajánlom senkinek! Ha lehetne nulla csillagot kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Habibzita

2020. október 29.

Még el sem használtam, de olyan korpás lett a fejbőröm, hogy dobom is ki. Pedig néhány éve ugyanígy jártam, csak azt hittem, azóta változott valami. Nem ajánlom egyik Fructis sampont sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

csill87

2020. augusztus 7.

IMÁDOM!! évek alatt rengeteg sampont próbáltam, ezelőtt egy másik Fructis sampont használtam már egy ideje, mert az nem okozott bajt, szerettem, de gondoltam nem árt valami újat kipróbálni. Előtte már 2 naponta mostam hajat, annyira gyorsan zsírosodott. De mióta erre váltottam elég 3 naponta, és így sem néz ki annyira rosszul a hajam mosás előtt mint eddig. A vicc az hogy eddig a zsíros hajra való sampont használtam. De ez 100000x jobb. Végre valami ami segít ☺️☺️☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Noyko

2019. szeptember 29.

A hajam színét egyáltalán nem védte pluszban. Az itteni kommentek után belegondolva, pedig nekem is viszketett a fejbőröm, bár én a szőkítés miatt hittem,így viszont lehet összefügg. :-( Többet vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Gabrielaa

2019. május 1.

Első néhány mosásnál puha,fényes hajat eredményezett,jó az illata.Később mintha lerakódott volna belőle valami a hajamra elnehezült,nem volt elég tiszta.Néha használható de váltogatni kell jobban tisztitó samponokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 1.

Kitsyke

2019. április 17.

Megvettem itteni velemenyek alapjan. Hat... Mar a felenel tartok kb, es... Semmivel nem jobb mint a Schauma szinvedoje! Amiota ezzel mosom a hajam, a fejborom elkezdett viszketni nagyon es korpasodni.. Es a hajam se birja ki hajmosas nelkul harom napig. Nem tudom hogy ettol van-e ez a viszketes, korpasodas, de semmit sem tud mint az olcsobbak. Vissza fogok terni a Schauma szinvedomhoz, olcsobb is, nagyobb is, es nem viszketek tole mint egy tetves...

update: most mar a fejboromon pattanasok is kijottek...amiota ezt kentem ra, azota megallas nelkul viszket a fejborom,nagyon korpas......AKI TEHETI NE VEGYE MEG INKABB...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

orsid

2019. március 11.

Semmi extra.jol habzik,van illata.higy mennyire vedi a festett hajat-nem tudom,ugyanugy fakul a szine.elfogy,de nem keresem mindenaron ugyanezt majd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

vivitrius

2019. február 17.

Nem lehet sehol kapni a szokásos samponomat és mivel a többi kiskereskedelmi és mlm rendszerben kapható mindenséget kipróbáltam már, ezt leszámítva, egy életem egy halálom, bevállaltam. Nekem bejön az illata, jól tisztít és az ára sem vészes. Ugyanakkor túl puha lesz tőle a hajam, de le is lapul és elektromos is egyidejűleg. Semmi tartást nem ad, 2 nap után vakarózom, mint egy bolhás és zsíros tőle a hajam. Nem szárítja ki, de számomra teljességgel megfejthetetlen, hogy egy hajsamponban minek csillámpor? :O 3 csillag, de csak azért, mert festett hajra sampont még ezt megközelítő színvonalút sem szoktam találni. Kivéve a szokásosat, amit épp sehol nem árulnak :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

manocska81

2019. február 6.

Érdekes, amit írtok. A viszketésre gondolok. Na, az nekem is volt tőle. Nem kicsit. Nagyon sajnálom, mert szerettem az illatát, de ezt nem tudtam így használni, le kellett cserélnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.