Garnier

Ár:   795 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noncs, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Intenzív ápolás és hidratálás festett hajra

Acai bogyóval és polifenollal védi, hidratálja a festett hajat, és gondoskodik a hosszan tartó és ragyogó színről.

Ár: 400 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: uj, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen vagy posta
Noyko

2019. szeptember 29.

A hajam színét egyáltalán nem védte pluszban. Az itteni kommentek után belegondolva, pedig nekem is viszketett a fejbőröm, bár én a szőkítés miatt hittem,így viszont lehet összefügg. :-( Többet vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Gabrielaa

2019. május 1.

Első néhány mosásnál puha,fényes hajat eredményezett,jó az illata.Később mintha lerakódott volna belőle valami a hajamra elnehezült,nem volt elég tiszta.Néha használható de váltogatni kell jobban tisztitó samponokkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Kitsyke

2019. április 17.

Megvettem itteni velemenyek alapjan. Hat... Mar a felenel tartok kb, es... Semmivel nem jobb mint a Schauma szinvedoje! Amiota ezzel mosom a hajam, a fejborom elkezdett viszketni nagyon es korpasodni.. Es a hajam se birja ki hajmosas nelkul harom napig. Nem tudom hogy ettol van-e ez a viszketes, korpasodas, de semmit sem tud mint az olcsobbak. Vissza fogok terni a Schauma szinvedomhoz, olcsobb is, nagyobb is, es nem viszketek tole mint egy tetves...

update: most mar a fejboromon pattanasok is kijottek...amiota ezt kentem ra, azota megallas nelkul viszket a fejborom,nagyon korpas......AKI TEHETI NE VEGYE MEG INKABB...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

orsid

2019. március 11.

Semmi extra.jol habzik,van illata.higy mennyire vedi a festett hajat-nem tudom,ugyanugy fakul a szine.elfogy,de nem keresem mindenaron ugyanezt majd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

vivitrius

2019. február 17.

Nem lehet sehol kapni a szokásos samponomat és mivel a többi kiskereskedelmi és mlm rendszerben kapható mindenséget kipróbáltam már, ezt leszámítva, egy életem egy halálom, bevállaltam. Nekem bejön az illata, jól tisztít és az ára sem vészes. Ugyanakkor túl puha lesz tőle a hajam, de le is lapul és elektromos is egyidejűleg. Semmi tartást nem ad, 2 nap után vakarózom, mint egy bolhás és zsíros tőle a hajam. Nem szárítja ki, de számomra teljességgel megfejthetetlen, hogy egy hajsamponban minek csillámpor? :O 3 csillag, de csak azért, mert festett hajra sampont még ezt megközelítő színvonalút sem szoktam találni. Kivéve a szokásosat, amit épp sehol nem árulnak :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

manocska81

2019. február 6.

Érdekes, amit írtok. A viszketésre gondolok. Na, az nekem is volt tőle. Nem kicsit. Nagyon sajnálom, mert szerettem az illatát, de ezt nem tudtam így használni, le kellett cserélnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

PetraRéka

2019. január 25.

Kellemes illatú.Nem jól habzik.Nem tart tovább tőle a festett haj színe.Nekem is viszket tőle a fejbőröm.Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

szeszti

2018. november 7.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nem nyerte el különösebben a tetszésem.
Tisztít, viszont 2 nap után nagyon zsíros volt a hajam a használata mellett, nem mondom, hogy rossz sampon, számomra átlagos. Nem nyújtott semmi pluszt, nem tartotta jobban a hajszínemet, de finom az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

csekeregina

2018. október 17.

Szép, selymes, abszolút nem zsíros, kellemes lett tőle a hajam. Viszont iszonyatosan viszket tőle :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

nudlicska

2018. augusztus 15.

Végre találtam egy jó sampont!!! Régebben is használtam már, de akkor nagyon zsírosította a hajam, így félve próbáltam ki újra. De ez tényleg nagyon szuper!!!! Remekül tisztít, tényleg, csodás fényes a hajam tőle és 5 nap múlva is olyan, mintha akkor mostam volna meg. Ráadásul érezhetően erősíti a hajam és a hajhullásom is jelentősen csökkent. Nagyon örülök, hogy egymásra találtunk! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.