Garnier

Ár:   790 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetmedusa, Módosítva: 2018. augusztus 27.

Kategória:   Hajápolók

A Goodbye Damage program összetételében a Fructis amla-olaj kivonatokat keraphyllal társítja a haj felületének megszépítéséért és a külső hatások által okozott rések csökkentéséért. Eredmény: selymesnek és ragyogónak látszó haj.

racheldawes

2019. október 30.

Nagyon szeretem. Selymes, pihe-puha lesz tőle a hajam, még akkor is, ha mindössze pár percig hagyom rajta, csak úgy siklik a fésű a hajszálaim között szárítást követően. Az illata pedig nagyon finom, és napokig érzem a hajamon. Ár-érték arányban szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Gabrielaa

2019. augusztus 18.

Legjobb amit használtam eddig.Jó tisztitó sampon után alkalmazva puha,fényes a hajam.A hajtövem általában hamar zsirosodik azért kell a jól tisztitó sampon.Csak a hajtöveket mosom át samponnal a végére ezt a szuper balzsamot teszem.Most a Fructis grapefruit tonic samponnal használom.Vagy bármilyen literes samponnal de azok azért nagyon száritanak.Ez a balzsam azokkal is teljesit.Kedvenc.Update:Manna natur sampon után a hajvégekre ezt teszek.Ez a kombó nagyon bejön.Rágott végű,töredezett hajam volt amig át nem álltam a szulfátmentes samponokra.Most nincsenek szétnyilva a végek nem rojtosak.Pedig nyár,strand,napsugár,viz...Sokat számit az is hogyan mosom a hajam.higitott szilikonmentes sampon csak a hajtövekre az is épp csak amennyi kell.A balzsamot pedig csak az utolsó 5-10 cm-re teszek.A lényeg hogy a sampon jó tisztitóhatású legyen de szulfátmentes.A balzsam pedig sűrű,ütős kevés kell belőle.Olcsó is.Illata erős de kellemes.Ha nem vonják ki örök kedvenc lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

babszi11

2019. június 26.

A samponnal együtt csodát tesz a hajammal. Most másikra váltottam, hogy ne szokja meg a hajam, de legközelebb biztosan ezt fogom újra megvenni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

mano

2019. június 11.

Remek kis balzsam, puha és nagyon finom illatú lesz tőle a hajam. Nem vettem észre, hogy hamarabb zsírosodna tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Sajtkrem

2019. április 29.

Nagy "kipróbálós" vagyok, úgyhogy soha nem veszem egymás után kétszer ugyanazt a terméket, de az évek során ehhez már háromszor is visszatértem. :) Olcsó, de a legjobb balszam a hajamnak, amit valaha próbáltam. Isteni az illata (bár elég intenzív), és puha, könnyen fésülhető, hidratált lesz tőle a hajam. Két nap után már zsírosodik, de szinte mindentől, szóval ezt nem írom ennek a számlájára, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

Penci0808

2019. február 5.

A samponjával együtt használtam és nagyon jó kis kombó volt. Nagyon jól ápolta a hajvégeimet. Az illata is ugyanúgy fantasztikus mint a samponnak. Könnyen kifésülhető lett tőle a hajam. Rosszat nem is tudok rá mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

Lexi90

2019. február 4.

Nem is értem miért veszek mindig más vackokat, a világ legjobb balzsamja. Sajnos a samponját nem tudom hasznàlni, mert zsíros hajra nem jó, de ez 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

sophieblackbeak

2019. január 27.

Garnier Fructis Pure Fresh samponnal használom. A hajam hamar zsírosodó, vékonyszálú, de nagyon puha és selymes, ettől a balzsamtól pedig még selymesebb és puhább. Ha csak magába a sampont használom, hamar zsírosodik a haj, már a második nap, de ha ezzel használom nem zsírosodik annyira, jól karbantartja, ápolja a hajam. Általában hajmosás után megszárítom aztán kivasalom, de volt már olyan, hogy vizes hajjal feküdtem le, reggelre pedig kezelhetetlen lett, túlságosan szállt a hajam, nem lehetett kezdeni vele semmit.
Az illata isteni, erős, még a második nap is jól érződik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Az illata isteni, erős, még a második nap is jól érződik.

Misspolli

2018. december 28.

Nekem kedvencem lett.Szeretem az illatát,ès jól ápolja a hajam.Sok fajta balzsamot használtam már,nem mondom,hogy csodaszer,de most nekem meg felel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Laura96

2018. november 13.

Hosszú ideje rendszeres vásárlója voltam a sampon társával együtt. Most már több mint 1 éve használom, eddig tökéletesen tette a dolgát, valamiért azonban úgy 1-2 hónapja semmit sem használ. Hiába viszek fel több mennyiséget a hajamra, olyan szinten kezelhetetlen és fésülhetetlen a hajam tőle, mintha semmit se tettem volna rá. Lehetséges, hogy a hajam minősége változott meg, vagy ahogy a fodrászom mondta, megszokta a hajamat vagy a benne lévő gyümölcssavat nem szereti már a hajam. Így sajnos most 1 év után lehet másik balzsam és sampon után kell néznem :( (pedig imádom az illatát)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!