Garnier

Ár:   790 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetmedusa, Módosítva: 2018. augusztus 27.

Kategória:   Hajápolók

A Goodbye Damage program összetételében a Fructis amla-olaj kivonatokat keraphyllal társítja a haj felületének megszépítéséért és a külső hatások által okozott rések csökkentéséért. Eredmény: selymesnek és ragyogónak látszó haj.

bllvktr

2021. április 6.

Imadom az illatat, jo az allaga, de semmit sem csinal a hajammal :(. Mostanaban mar el is hagytam, semmit sem valtozott nelkule a hajam :( Kar, pedig nagyon tetszett

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

Nikolett9

2021. február 3.

A hair food termékcsaládhoz képest nekem egyáltalán nem vált be. Nem szárad ki a hajam ha használom, azonban nem is ápolja. Nem lesz könnyebben kifésülhető, és selymes sem. Az illata jó, de semmi extra nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

Cloudberry

2020. december 30.

Imádat. Bár még egy Fructis balzsamban sem csalódtam, sőt, valószínűleg ugyanazt kapod mindig, csak más csomagolásban/picit másabb illattal, de hát ez van. Működik. Potom összegért. Biztos pont nálam, mindig visszatérek hozzá, azt hiszem, most már nem is fogok 'elkalandozni' más balzsamok irányába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

katagali92

2020. december 4.

Már csak az illatáért is megérné nekem megvenni, annyira imádom hogy napokig élvezhetem a hajamon. De még szépen puhítja is a hajvégeket és nem érzem azt sem hogy zsírosítaná a hajamat. Azért kap 4 csillagot, mert bár imádom azért csodaszernek nem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

Fitzsimmons

2020. november 28.

Nagyon selymes és fényes lesz tőle az ember haja (ilyet még sose tapasztaltam korábban), az illatát is imádtam, viszont az én gyorsan zsírosodó hajammal sajnos nem egyezett ki, tovább zsírosította (a fejbőrre nem kentem, csak a hosszába simítottam bele, és alaposan lemostam), úgyhogy le kellett állnom róla. Mondjuk az igaz, hogy az első balzsamom volt, úgyhogy előfordulhat, hogy ügyetlenül használtam kicsit és többet kentem rá a kelleténél. A Garnier Fructis uborkás samponja jobban beválik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Vivi629

2020. október 20.

Nem használtam még ennél jobb balzsamot, pedig próbáltam már néhányat. Puha és fényes lesz tőle a derékig érő hajam, használata után a kifésülés is jelentősen könnyebb. Az illatát is szeretem, az ára nem vészes, sokadik flakonnal veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

kovacsnikoletta92

2020. augusztus 28.

Az eddigi legjobb hajbalzsam amit próbáltam, már évek óta használom, általában mire a doboz végére érek elunom és több, de általában kevesebb sikerrel félrenyúlok... majd mindig visszatérek hozzá.

Fekete barna az eredeti hajszínem, jellemzően világosítva van természetes szőkére/középbarnára, ezáltal nagyobb hidratálásra van szükséges a hajamnak. Én mindig csak a fül alatti hosszra viszem fel a balzsamokat, amit utána alaposan ki is öblítek.

Számomra csodaszer, jó az állaga, finom és tartós az illata. Puha és fényes lesz tőle a hajam és nem nehezíti el. Mindig visszatérek hozzá :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

kismadár

2020. augusztus 13.

Semmi extra gyümölcsös illatú drogériás balzsam. Valamivel puhább és kezelhetőbb lett tőle a hajam, de nem látványos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

gittus0924

2020. június 30.

Nekem eddig a drogerias balzsamok közül ő a favorit, tényleg nagyon puha és hidratalt lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

VVivienKlaudia

2020. június 13.

Nagyon szeretem, az illatát is imádom, az állaga is remek és nagyon gyorsan beszívodik. Máskor is venni fogok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract