Garnier

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: michini, Módosítva: 2019. december 15.

Kategória:   Hajápolók

A Goodbye Damage program összetételében a Fructis az amla-olaj kivonatot kéraphyllal társítja a haj felületének megszépítéséért és a külső hatások által okozott rések csökkentéséért.

Dorci1987

2018. december 16.

Fructis hajpakolást még sohasem használtam, a samponjaival is nemrég kezdtem csak el kísérletezgetni. Itt az oldalon láttam olyanokat, hogy ezeket a hajpakolásokat úgy használják, hogy hajmosás előtt egy órára a száraz hajra felkenik, és úgy mosnak hajat, és végzik a szokásos rutint. Erre vettem énis, majdnem derékig érő, vékonyszálú hajam van, ami szeret szállni, törni, és gubancolódni. Mivel ezt meguntam, beruháztam erre, és kipróbáltam. A rutinom a következő: minimum fél órával hajmosás előtt szépen kifésülöm a hajam, ezt a fülek alatt elkezdve felkenem, összetekerem. Hajmosásig hagyom hatni, majd Fructis samponnal (Grow strong) megmosom, plusz csepegtetek bele teafaolajat (hamar zsírosodik), ezt hagyom egy picit hatni, majd lemosom. Törölköző-száraz hajamat kifésülöm, itt már határozottan érezni, hogy mennyivel jobb állapotban van, az első alkalom után bámulatos volt, sokkal könnyebb kifésülni, finom illata van, vizesen is nagyon puha, majd pár csepp olaj a végére, és törölközőben pár percet még pihen. Majd megszárítom, és amikor ez kész, még egy pár csepp olaj a végekre. Eredmény: első alkalom után is gyönyörű, fényes, könnyen kezelhető, puha, illatos, nem gubancolódós haj. Emellett pedig nem lapul, szép a tartása, dúsabbnak is hat... És még a tarkónál sem gubancolódik, pedig minden nap sálat hordok napközben is. Nekem abszolút csodaszer!!! Természetesen ki fogok próbálni többet is, de ez most határozottan 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Laura96

2018. november 13.

Megvettem, néha használom, amikor kedvem van hozzá, semmi extra, nem lett tőle másabb a hajam, de az illata kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

anetthegyi

2018. október 24.

Imadok uj hajpakolasokat/balzsamokat kiprobalni ezert is esett ra a valasztasom mikor lattam hogy akcios. Szep lesz tole a haj viszont tenyleg vigyazni kell vele a hajtoveknel. Kellemes illatu es szep eredmenye is van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

ppetra000000

2018. július 27.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Szinte minden hajmosás után bekenem vele a hajam végét,és rendkívül szép lesz megszárítás után a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

KLD

2018. május 22.

Nagyon jó... DE vigyázni kell vele, csak a haj hosszára kell felvinni és viszonylag keveset a hajtövekhez mert ha valaki sokat visz fel akkor ez eredmény mintha hetek óta nem mosott volna hajat, és fontos az idő is 3 percnél tovább én nem szoktam rajta hagyni mert ha igen akkor ugyan ezt tapasztaltam. HA ezekre odafigyelek csodás eredmény pihe puha haj fényes is könnyen kezelhető. ( én az ehhez tartozó sampont is használom mellé)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

ssz

2018. január 31.

Nem tudom mit csinálok rosszul, de ha ezt használom már másnap, hátul, a hajtövem olyan mintha két hete nem mostam volna meg. Először azt hittem nem öblítettem le elég alaposan, de a következő alkalommal ugyan ez történt. Más balzsammal, ugyanilyen alapos öblítéssel nem történik ez. 3 naponta mosok hajat, ezzel a termékkel a harmadik nap már olyan mintha sisakot hordtam volna és jól alá izzadok, olyan zsíros a hajam. A többi, általam használt Garnier terméknél nem volt ilyen tapasztalatom. Próbálkozom vele, hátha jobb lesz mert az illatát nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

balazskrisztii

2017. október 24.

Pakolásként és balzsamként is használom, nagyon szeretem. Mást is ki fogok próbálni, de rossz érzés nélkül venném újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Arianna01

2017. július 27.

Nemrég volt szőkítve a hajam és megláttam és megláttam ezt az terméket és gondoltam kipróbálom. Nagyon nem voltam lenyűgözve. Hiába hagytam rá fél óráig, egy óráig a hajamon egyáltalán nem éreztem hogy többet tenne mintha csak balzsamoztam volna. Nem is sok használatra elég, ehhez képest szerintem drága. Bár ne is vettem volna, azt hiszem maradok inkább a Kallos pakolásoknál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

borntobe

2017. július 13.

Mivel a derékig érő tönkretett hajamból lett bob, most nagyon vigyázok rá a növesztés alatt. Pár naponta használom ezt, nem nehezíti el a hajam, könnyen fésülhetővé teszi, de nem hidratál hú de kiemelkedően, ezt egy sima balzsam is tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Adél Zsanna

2017. június 28.

A sampon és a balzsam is szuper de ez a pakolás visz mindent. Feltölti, valóban hidratálja a hajamat. Majdnem 2 hónapja lettem ombre és ugyan csak szőkítő koktéllal csinálta a fodrász azért mostanában kezdem érezni, hogy picit szárazabb, HA nem figyelek oda rá. Teljes megoldás volt erre ez a pakolás, 1 héten egyszer használom, imádom az illatát is. Szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Forrás: truth-in-aging, BFT