Garnier

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: malik.regina5, az összetevőket feltöltötte: mankablogja, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Állíts vissza 1 év károsodását 1 hét alatt. A hajat tömöttebbé, erősebbé és újra egészségtől ragyogóvá teszi.

Andy88

2018. szeptember 24.

Csak áradozni tudnék róla, mert nekem nagyon bejött! Ápolja a hajamat, puhává és selymessé varázsolja, nem kell órákat vacakolnom a vizes hajam kifésülésével. :) Mindezek mellett szuper gyümölcsillata van. Nálam strandoláskor nélkülözhetetlen. Sajnos már nem találom a boltok polcain, remélem, nem vonták ki a forgalomból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

avealena

2017. június 1.

Akkor vettem ezt a terméket mikor nem volt kapható a boltban a garnier fructis oil repair 3 balzsam, és ahhoz a termékhez képest ez eléggé keveset tud. Valamivel puhább lesz a hajam, de nem érzem úgy, hogy sokat javítana rajta, és az ára is nagyon magas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

spavanilly

2017. április 29.

Tettem vele annó egy próbát...
Drága külcsín, olcsó belbecs.
Számomra nagyon híg, ápoló hatása nulla. Mivel elég drága volt, nem akartam kidobni, de alig vártam, hogy elfogyjon.
A tégelyes hajpakolása viszont szuper, inkább azzal tegyétek 1 próbát:)
Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Tettem vele annó egy próbát...
Drága külcsín, olcsó belbecs.
A tégelyes hajpakolása viszont szuper, inkább azzal tegyétek 1 próbát:)
Nem ajánlom!

Csicsurilla

2016. december 30.

IMÁDOM! Csupa nagybetűvel. A hajam a lehető legelképzelhetetlenebb állapotban volt, mindent kipróbáltam, komolyan mindent. Sötétre volt festve a hajam, otthon szivattuk le, göndör is, szálkás is.. undorító volt. Aztán jött Ő.. Egy mosással tökéletesen fényes, selymesen puha, csodaszép lett a hajam. 2x vettem újra, utána jött a sampon és a balzsam is. Nem tört a hajam vége, sosem volt száraz, nem kellett olaj a végére, hajvasalást is simán bírta. Jött egy újabb festés, majd fodrász szivatta le, 5 órán át. El volt képedve, hogy milyen erős, és fényes, puha a hajam még ezek után is. A legtökéletesebb termékcsalád, amit valaha használtam. Elfogyott, nem találtam utazáshoz hirtelen, Inecto kókuszosat vettem. Botrány lett a hajam, az egy kalap sz.rt sem ér... Most megint visszatértem hozzá, ugyan olyan csoda, mint elsőre. SZERELEM, komolyan, milliószor tudom ajánlani!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Vika

2016. november 8.

A termékcsalád összes termékét kipróbáltam már, ez volt a legutolsó a sorban, sajnos azonban nagyot csalódtam benne. Első sorban az ára: nagyon drága volt, de nem volt éppen kapható a drogériában a hajpakolás testvére, ezért esett a döntés erre a hajápolóra. Az állaga nagyon-nagyon folyós. Csak a hajvégekre tettem belőle, alaposan kiöblítettem, de még szárításkor is éreztem, hogy ragad a hajam. 2 nap múlva semmi tartása nem volt a hajamnak, teljesen lelapult, bezsírosodott. Semmit nem segített, nem éreztem, hogy ápolná a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

szanika

2016. november 4.

500 Ft-ért volt kitéve a dm-ben, ezért hoztam csak el, amúgy nem nagyon használok garnieres hajápoló dolgokat.
Kellemes illat, de ezen kívül sok extrát nem tapasztaltam, szokásos balzsam feeling. Nem rossz, elfogyott, de teljesen áron nem vettem volna/venném meg.
Amúgy nincs baj vele, de nem érzem csodaszernek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Amúgy nincs baj vele, de nem érzem csodaszernek.

Alma07

2016. október 20.

Alig vártam,hogy elfogyjon nekem nem jött be sem az illata sem a hatása.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

Alig vártam,hogy elfogyjon nekem nem jött be sem az illata sem a hatása.....

Moniko

2016. július 10.

Akciósan kb 5-600 forintért vettem a dm-ben. Az illata nagyon-nagyon kellemes és puhává teszi a hajat, de nekem ahogy megszárítom a hajam, ez a puhaság valahova eltűnik :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 10.

emyke

2016. június 29.

Nagyon szeretem ezt a terméket,azt hittem hogy megszünt de a Tescoban találtam még.Ettől egyenes kezelhető,nem szálkás marad a hajam hajmosás után.És nagyon jó puha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Zsanett01

2016. május 3.

Végkiárusításban vettem+ kupont tettem rá.Így 400 ftért lecsaptam rá a dmben.Balzsam helyett használom.Isteni illata van,puha tőle a hajam,de nem tud többet egy jó balzsamnál vagy pakolásnál.Emiatt 4 csillag (1000 ftért nem kéne)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2