Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 31.

Kategória:   Hajápolók

Új Fructis összetételek hajerősítő, aktív gyümölcskoncentrátummal. Gyümölcsökből és növényekből származó kivonatok, B3- és B6-vitamin és citrom protein+ különleges kombinációja. Az ápolt hajért.

A Grow Strong program összetételében a Fructis a természetes almakivonatot erősítő ceramiddal társítja a haj erejének és állagának megtartásáért.

gittus0924

2020. július 10.

A samponjaval együtt használtam. Ettől is hidratalt és puha lett a hajam, de nem annyira mint a Goodbye Damage sampon+balzsam kombotol, úgyhogy 4 csillag. De ettől függetlenül, ajánlom, jó kis balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

EstelleEszter

2019. augusztus 29.

Együtt használtam a samponnal, nagyon finom az illata, illetve kellően tisztít, de ezen kívül semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Egi

2019. április 4.

Nem túl jó, kifésülni könnyebb...túlzott puhaságot nem okoz, talán közepesnek mondanám. Nekem nincs gond a hajammal. De ha erősebb a tisztító sampon, akkor kevés

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Debko

2019. március 21.

Isteni az illata, ez volt elsőként, ami megfogott benne. Nagyon puha, jól fésülhető és kezelhetővé válik használata után a hajam. A samponját nem használom, de bármelyik FRUCTIS terméket nagyon szeretem. Emiatt tényleg élvezhetőbb a hajmosás! :)
Nem utolsó sorban töredezett nagyon a hajam, ezzel érezhetően és láthatóan selymesebb lesz tőle a hajam és rendezettebben néz ki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

lf95

2019. március 3.

Nem sok eltérés van az avokádós oil reapir 3 balzsamjátol, az illata nagyon jó! Kar hogy már sehol sem találok ilyet :( nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

annroi

2018. április 19.

Nagyon töredezett a hajam és nagyon hullik, gondoltam hátha segít, csak annyi a gond, hogy közben másik két új terméket is vettem (Gliss Kur), úgyhogy nehéz megállapítani, hogy melyik használ. :D Így nehéz véleményt mondani, de az biztos, hogy könnyen kifésülhető, puha hajam lett, és nem zsírosította. A legjobb az illata, annyira finom almás gumicukor illata van, imádom, kár hogy nem marad meg sokáig hajmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

blackprincesss

2018. április 5.

Ugyanaz a véleményem, mint a samponjáról, bár balzsamot inkább azért használok, hogy könnyeben ki tudjam fésülni a hajam hajmosás után, és ez ahhoz nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

IrisAnn

2018. március 8.

Ugyanaz a véleményem, mint a samponjáról. Ez kicsit sűrűbb állagú szerintem, mint egy átlagos balzsam. A samponjával együtt használtam, csak a hajvégekre használva is zsírosít sajnos, viszont nagyon puháva varázsolja a hajam és isteni az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

nemethanna196

2018. március 7.

Egy fokkal jobb, mint a sampon, ami összetapasztotta, kiszárította és sprőddé tette hajam, ezeket a kellemetlenségeket enyhítette, de csodát nem kell tőle várni. Nem igazán puhít, és a védő hatását sem igazán tapasztaltam. Pozitívum viszont, hogy az illata fincsi és sokáig érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Kremcica

2018. február 28.

Kellemes illatú balzsam, jól puhítja a hajvégeket. De én is azt tapasztaltam hogy annak ellenére hogy csak a hajam legvégére teszem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract