Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam, mely erősíti és regenerálja a hajhagymákat

Sugicka

2017. június 18.

Szuper!
Jó ideig nem használtam balzsamot, mert mindtől totál zsíros lett a hajam, de ezt ajándékba kaptam, gondoltam eltolom.
Isteni fincsi puha tőle a hajam, imádom. Meglepetés volt, hogy az addig szokásos hajmosások közötti időt simán kitolta 1-2 nappal, mindezt úgy, hogy nem szárít. Az illata mennyei, napok múltán is érzem a hajamon.
Mindenképpen újravevős. ( mondjuk a hátközépig érő hajamhoz elég giga mennyiség kell, de kit érdekel 😉)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

Szuper!

Miposhka

2017. június 11.

Első használat után azt mondom, hogy tök jó! Felkentem a hajamra (tövére nem kenek), kb. egyből lemostam, pedig néha hagyom hatni pár percig ezeket, és így is puhábbnak, jobb állagúnak éreztem a hajam egyből. Kicsit féltem tőle, mint a samponjától is, de eddig nagyon nagyon kellemes csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

eniko04

2017. május 30.

Az ELSŐ balzsam, amit teljesen elhasználtam. Azt hiszem ez mindent elmond. Az én hajamat egész szépen rendben tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Moncsi1989

2017. április 19.

Nagyon jó, igazán selymes lesz tőle a haj. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Nagyon jó, igazán selymes lesz tőle a haj. :)

Emma Woodhouse

2016. október 28.

Nem csodaszer, de azért jót tett a hajamnak. Nagyon puha és fényes lett tőle, és a hajvégeim is egy kicsit jobb állapotban vannak. Igazából azért vettem meg, mert az INCIjében eléggé elöl van Niacinamide, ami bőrápolásban nagyon tuti kis összetevő, bár nem tudom, hogy az ember hajával mit művel. Szerintem ár-érték arányban nagyon korrekt, simán újravenném

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

szilvasitimea

2016. október 7.

Nagyon jó az illata. Balzsamjával együtt majdnem elhasználtam az egészet,de sajnos csodát nem tett a hajammal...igazából semmit. Azon kívül, hogy még a hajmosás után 1 nappal is éreztem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

agiv

2016. szeptember 19.

Upd: Honapok ota hasznalom, mar vagy az 5. 6.a
-at, megunhatatlan, olyan selymes a hajam,napokig isteni illatú, függő lettem ♡♡♡♡

Samponjával használom.puha selymes illatos a hajam napokig.szeretem nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Upd: Honapok ota hasznalom, mar vagy az 5. 6.a

Samponjával használom.puha selymes illatos a hajam napokig.szeretem nagyon.

Lina14

2016. július 8.

az illata fenomenálisan gyümis, nagyon puha tőle a hajam, szép fényes, bár nem értem, hogyan stimulálja a hajhagymákat, ha nem is szoktam a hajam tövébe balzsamot rakni :D teszi a dolgát, lehet újra megfordul majd a fürdőmben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

random

2016. július 4.

Jó sűrű balzsam, puhává és fényessé teszi a hajamat, de a hajhullásomon nem segített. Persze ez jelentheti azt is, hogy nem a töredezés miatt hullik a hajam, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Pluszpont, hogy az illata jó, és tartós is. Nem venném újra, mert a Fibralogy jobban bevált, az tartást is ad, és könnyebb kimosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

perlita14

2016. június 21.

Megvettem a samponnal együtt. A sampont dobtam úgy két hónap után a fejbőröm viszketése miatt, ez viszont maradhatott, mert a balzsamot oda nyilván nem kenem. Csodálatos illat, pihe-puha hajvégek. Könnyebben kifésülhető tőle a hajam, de azért használok kifésülést segítő sprayt is. Összességében jó terméknek tartom, talán még újra is veszem valamikor, de ha ez az adag elfogy, akkor szeretnék mást is kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Niacinamide