Garnier

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

Hajpakolás, mely erősíti és regenerálja a hajhagymákat

farkasnora

2017. szeptember 20.

A legjobb hajpakolás! Már az első használatkor látványos az eredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

A legjobb hajpakolás! Már az első használatkor látványos az eredmény.

nikolettazsofia

2017. augusztus 23.

Nekem segített a hajhullásomon is, mióta ezt használom kevesebb hullik, szóval erősített is. Puha és lágy tapintású lett tőle a hajam. Az illatát imádom, és a dmben kiárusításos áron jutottam hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Jucccc

2017. március 3.

Végre egy jó kis termék! Nagyon szeretem, az állati száraz, szőkített és agyonkárosult hajamra eddig csak ez vált be. Minden hajmosás után használom, kvázi balzsamként, szigorúan kihagyva a hajtövet, és nagyon puha, egészségesebb kinézetű, lágy hajat eredményez. Könnyebben fésülhető vele a nedves haj. Igaz, balzsam sprayt, hajolajat, meg minden egyebet is használok mellette, de más hasonló termékkel ilyen hatást sehogyan sem érek el. Ő még haza fog jönni velem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 3.

Jelizz

2017. február 4.

Tetszik az illata ,sokaig eleg. Jo puha lesz utana a hajam es illatos. De nem erzem erosebbnek a hajam tole ,se nagyon hidrataltnak 😕 a Garnier Doux hajpakolasai jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

Snowflake96

2017. január 19.

Inkább csak a hajvégekre szoktam használni, de úgy tökéletesen bevált. Puhává és fényessé teszi a hajam és a kellemes illata is sokáig érezhető marad. Már a sokadikat veszem újra, eddig ez egyik legjobb hajápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

repis

2017. január 12.

Abszolút nem rendeltetés szerűen használom, de nekem így vált be.
Hajvégeimre használom, hajmosás előtt.

Azért nem a hajtöveimre használom, mert én a fejbőröm láthatóan és érezhetően tudom hidratálni, rajtam sem a pakolás, sem az olajok nem segítettek ilyen téren. Valamit amikor a hajtövekre használtam gyorsabban zsírosodott a hajam. A derékig érő hajam végeinek pedig mindig jól jön az extra ápolás.

Ezen kívül azért hajmosás előtt használom, mert iszonyat nehéz kiöblíteni a hajból. Így, hogy a használata után samponozok is érzem a jótékony hatását.

Sampon, hajolaj kombó használatával extra puhává és fényessé tette hajam. Az illatát pedig napok múlva is érezni lehet, sokan dicsérik is emiatt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Abszolút nem rendeltetés szerűen használom, de nekem így vált be.
Hajvégeimre használom, hajmosás előtt.

Eperhold

2017. január 6.

Kedvenc termékem. A hajam nehezen kezelhető és egy rémálom kifésülni hajmosás után.. Kivéve ha ezt használom :) Megzabolázza és puhává teszi a tincseimet - valamin egészségesebbek és fényesebbek is lesznek tőle. Lassan fogy el, és az illata is kellemes. Számomra mindig "újra vevős".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Dominika28

2016. október 28.

Egyszer használtam csak ,de tervezem újra venni! :)
Sűrű derékig érő hajam van és emiatt azt hittem ,hogy kevés ideig fogja kibírni ,de tévedtem szép lett tőle a hajam és mintha gyorsabban is nőtt volna tőle. Az illata nagyon friss ,ami tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

Egyszer használtam csak ,de tervezem újra venni! :)

Edit05

2016. szeptember 27.

Kb egy hónapja használom, reméletem, ennyi idő alatt érzékelek valamilyen pozitív hatást, de a hajam sem erősebb nem lett, se nem hullik kevésbé. Viszont ha haszálom, két nap múlva hajat kell mosnom, annyira zsírossá teszi. Tényleg nagyon jó illata van, de szerintem ez a minimum elvárás. Ettőlmég négy vagy öt csillagot nem tudok adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Ragdoll

2016. augusztus 19.

Hogyha nem lenne ilyen erős zöldalma illata, akár a kedvencem is lehetne. Gyönyörű tőle a hajam! Puhít, de elnehezítés nélkül.
Csak sajnos a gyümölcsillatokat nem szeretem, ennek pedig olyan intenzív, hogy több napig körbeleng. Ezért nem fogom lepontozni, aki szereti az intenzív és hosszantartó gyümölcsillatot és a szép hajat, ez lesz neki az etalon 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol