Garnier

Ár:   795 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noncs, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Samponok

Azonnali ápolás a száraz és igénybevett hajnak.

A Fructis Oil Repair 3 Sampon avokádó-, shea- és olívaolajjal visszaállítja a haj nedvességtartalmát és simaságát. Az új formula gyümölcs hatóanyagok, B3- és B6-vitamin, valamint citromprotein egyedülálló kombinációja, parabének nélkül. A hajat láthatóan erősebbé és egészségesen fénylővé teszi.

emberpalanta

2021. március 25.

Egynek jó volt, amikor gyorsan kellett sampon mivel egy hétre vendégségben ragadtam, és nem akartam/tudtam sokféléból válogatni a kisboltban, de várom már hogy elfogyjon.. nekem semmi különös pozitív élményem nincs vele sajnos.
Nem emlékszem rá, hogy ettől szebb lett volna a hajam, ugyanannyi gondom volt vele mint azelőtt kb, felül zsíros, alul száraz, ez a sampon nem váltotta meg az életem..
Most épp felváltva egy másik fructis sampont is használok, ami meg előkerült egy fiókból és kidobni nem akarom, de őszintén szólva inkább valami természetesebbre váltanék most már.
Jó-jó, a Fructis illatbomba pozitív, de kicsit mind ugyanolyan nekem, miközben vannak természetesebb opciók is, amikért én hajlandó vagyok egyébként többet is fizetni :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Panni21

2020. december 30.

Már a második flakonnal fogyasztom, nagyon szereti a hajam. Kellemes illata van, jól habzik, ápol, nem nehéz kimosni.
Nagyon tetszik, hogy átlátszó a flakon, a sárga színét pedig egyenesen imádom.
A Kallos kókuszos pakolásával használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Nagyon tetszik, hogy átlátszó a flakon, a sárga színét pedig egyenesen imádom.
A Kallos kókuszos pakolásával használom.

pinksunset

2020. július 9.

Régen ezt használtam és nagyon szerettem. Csak azért cseréltem le, mert szerettem volna kísérletezni, egyszer még vissza térek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

zdiana

2020. május 10.

A szintetikus samponok közül nekem magasan ez vált be a legjobban. Finom az illata, könnyed, fényes utána a hajam és az olajtartalma miatt a fejbőrömet is sokkal kevésbé szárította, mint a többi. Lecseréltem szilárd samponra, mert a kemikáliákat nem bírta a fejbőröm (más, "természetes" sampont sem), de nagyon sokáig használtam és szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

tthfnn

2020. február 25.

Az illata nagyon jó, pont ezért is vettem első sorban, de ez a rengeteg olaj..... borzasztó. Hajszárítás után tiszta zsír a hajtövem, a vége száraz. Valahogy el használom de utána nem veszem újra az tuti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Kremcica

2020. február 10.

Egyedüli pozitív tulajdonsága a tipikus műgyümölcsös Fructis illata. Oké hogy tápláló meg olajos, de olyan szinten hogy használhatatlanná teszi a terméket. A hajam egy nap után csatakos, viszont a száraz részek nem eléggé hidratáltak. Próbáltam takarításhoz használni, de a benne lévő olajtól olyan csúszós lett a fürdőszoba hogy kirakhattam volna a balesetveszély táblát. Kézmosósként végezte, nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

prhszkheni

2019. augusztus 27.

Nekem nagyon nem vált be, alig várom már, hogy elfogyjon, a második nap már olyan volt a hajam mintha egy hete nem mostam volna hajat, nagyon lelapítja a frizurám, és még el is nehezíti. Nem újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Horvathangelika1

2019. július 31.

Kissé meglepett, hogy több benne a szinezek, mint a hasznos anyagok, de,gondoltam kipróbálom.
Télen használtam, nagyon elektromos volt sapka alatt a hajam , és hamar zsirosodott. Meg lehet unni az illatát elég hamar, mivel tömör. Egyébként jól habzott,stb.. de néha már mosás után sem volt olyan a hajam amilyennek lennie kellett volna. A balzsamja pedig nagyon elneheziti a hajszálakat, fura állagú és színű, nem hozta az sem a várt eredményt. Nem ajánlom ezt a termékcsaládot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

Mia0602

2019. július 31.

Nagyon tetszik az illata, de már hajmosás közben sprőddé válik tőle a hajam. A pakolás segít rajta valamit, de kb. nesze semmi fogd meg jól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

BlutterflyGirl92

2019. július 5.

Kb. 1hónapja használom és a hajammal csodát művelt, tuti újra fogom venni.
UI.: Én a banános hajpakolással használom és nagyon jó, helyrehozták a hajam pedig nagyon száraz volt. Illatuk pedig tartós és nagyon jó, nem zsírosítja a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Kb. 1hónapja használom és a hajammal csodát művelt, tuti újra fogom venni.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Pyridoxine HCL

Színező anyag. (Piros)

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.