KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. október 31.

Kategória:   Hajápolók

A kifejezetten a nagyon száraz hajra kifejlesztett Fructis Oil Repair Intense balzsam összetételében shea vajat, 3 olaj összetevőt (jojoba, makadámdió és mandula) egyesít 3-gliceriddel a haj táplálásáért, erejének és rugalmasságának megőrzéséért. A formula segít védőréteget képezni a hajszál körül és tartósan megtartani a tápláltságot, zsíros hatás nélkül.

Garnier Fructis Sampon + Balzsam szett
Ár: 1000 Ft , Eladó: BonnyBunny
Állapot: lásd a képen, Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, postázás, csomagautomatába küldés, házhozszállítás, személyes átvétel
Garnier Fructis Oil Repair Intense sampon + balzsam szett
Ár: 1000Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után postázom a leírásban szereplő postázási módokon
Virgi

2018. december 28.

Törölköző száraz hajon eloszlatom a teljes haj hosszon, zuhany sapi fel, úgy marad egy fél órát és utána mosom csak le. Nagyon szépen és mélyen hidratalja a hajam, már vagy a 10.-dik tubussal használom.
A hatása mellett azért lett kedvencem, mert éjszakára szoktam használni Ricinus olaj-kokusz olaj pakolást. Hiába mosom meg 66x a hajam, én utána is szoktam érezni a Ricinus olaj szagát. Viszont ennek a terméknek olyan erős (és jó) illata van hogy utána nem érződik a Ricinus.
A másik pedig hogy dohányzom, és utálom mikor hajat mosok, jó illatú a hajam, de csak az első szál cigarettáig. Most már ez is meg szűnt, mivel hajmosás után még másnap is ennek a balzsamnak érzem az illatát. Párom, aki nem dohanyzik így ő hamarabb meg érzi a cigi füstöt, ő is megjegyezte hogy másnap is érződik a balzsam.

Szóval dohányzó társaim megéri a kosárba tenni, a hatása és az illata tartóssága végett is.

Virgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Csipetke

2018. november 23.

Nagyon finom illata van. Teszi a dolgát szép puha és tiszta lesz tőle a hajam. Szépen ápol, nem zsírosodik tőle a hajam. Kellően habzik kellemes állag.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

gabriellakalman

2018. november 23.

Szuperül ápolta a száraz végü hajamat. Finom illatú, ami nem túl tolakodó később, állaga is jó. Azóta levágattam a hajam és egy kicsit túlzás lenne ezt használni, de problémás hajúaknak abszolút ajánlom.

gabriellakalman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

borzas

2018. november 17.

Nekem nagyon bevált, könnyen kifésülhető a hajam, szépen csillog és egészen jól védi a hajvégeimet.

borzas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

cukorpaszta

2018. november 16.

Én nem használtam balzsamot, és mikor szembesültem vele hogy kéne, ez volt az első amit megláttam a polcon. Akciós volt, az illata nagyon finom, kipróbáltam. Életem első balzsamja, eddig hozza amit ígért. Az összetevőivel nem vagyok teljesen boldog, de lehet ezektől ilyen jó. Mivel ez az első balzsamom, mást is ki fogok próbálni, de nálam magasra tette a mércét.

cukorpaszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Ditti79

2018. szeptember 7.

Hajbalzsam kellett és érte nyúltam,mert akciós volt.Az illatába beleszerettem,elég jól hidratája is a hajamat és nem is nehezíti el.Így még az is lehet,hogy ha újra akciós lesz,ismét érte nyúlok :)

Ditti79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

lexyusz

2018. július 16.

Samponjával együtt vettem meg, és egy panaszom nem lehet rá. Fényes és puha volt a hajam utána, és ez a hatása kitartott még pár napig is. Nem nehezítették el a hajamat sem, csak ajánlani tudom.

lexyusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

backardi165

2018. május 21.

Imádom ezt a csodát!Rengeteg balzsamot kipróbáltam már ,de egyik sem volt ilyen tökéletes!Gyönyörű fényes,puha lett tőle a hajam!Illata is szerintem nagyon jó.Nekem nem zsirosodik tőle a hajam!Mindenképp megjapja az 5 csillagot!

backardi165
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 21.

Sunnyvagyok

2018. április 30.

Mióta kijött a parabénmentes változat, azóta kacsingattam a Fructis balzsamok felé. Már kétszer vettem újra ezt a fajta balzsamot és nagyon imádom! A hátközépig érő hajam nagyon puha és selymes tőle, könnyű kifésülni, nem nehezíti, nem zsírosítja el, (pedig alapvetően zsíros a hajam) csillogó, puha, illatos lesz tőle. Már sokan megjegyezték, hogy mennyire szép fényes és mit használok, hogy ilyen jó a textúrája! :) A fodrászom is dicsérte a hajam állagát, szerintem ennél nagyobb bókot nem is lehet kapni! :D
Állandó tagja lesz a hajápolási rutinomnak! 5*

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Állandó tagja lesz a hajápolási rutinomnak! 5*

Lakat80

2018. április 10.

Imádom!! Nagyon nagyon száraz hajam van, de ettől a balzsamtól csak úgy csillog villog, nem száraz, és nem törik!

Lakat80
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract