Garnier

Ár:   768 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vick, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

Száraz, fakó, durva tapintású hajra.

Olíva olaj, hogy táplálja a hajszálak belsejét.

Avokádó olaj, hogy táplálja és puhítsa a hajszálak középső részét.

Karité olaj, hogy táplálja és puhává varázsolja a hajszálak felszínét.

Kishoshi

2014. május 20.

Imádom,ahogy van:az illatát,a hatását.Gyönyörű fényes és ápolt tőle a haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Imádom,ahogy van:az illatát,a hatását.Gyönyörű fényes és ápolt tőle a haj.

gyovai890

2013. október 16.

Nagyon jó balzsam!!! Puha és ápolt lett tőle a hajam és könnyen ki tudtam fésülni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

floracska6

2013. április 16.

A legjobb balzsamokat gyártja a Fructis, mindegy hogy mit írnak rá (száraz, zsírosodásra hajlamos vagy festett hajra) nekem eddig úgy jött le mintha mindben pont ugyanaz az "anyag" lenne, de ettől függetlenül imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Nussh

2013. január 9.

Páromnál használom ezt a balzsamot, kb 2 hetente 1x (itthon Lattézok), és rendkívül meg vagyok vele elégedve. Anyukám hozta, csak úgy lekapta a polcról a boltban, mert gondolom ez volt leárazva, nem is választhatott volna jobban! A szőkített, roncsolt hajvégeimmel ha csodát nem is tesz, de nagyon finom puha lesz tőle a loboncom, utána nem győzőm tapizni :) Kifésülni is könnyebb sokkal, nem nehezíti el a hajamat. Egyetlen negatívum, hogy az illata annyira nem tetszik, pedig a Fructis termékeinél ez eddig nem volt problémám, de ez annyira részletkérdés (és szárítás után különben sem érzem a hajamon), hogy emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

nory91

2012. december 18.

Kiváló termék, mindig visszatérek hozzá. A hajam nagyon puha, selymes lesz tőle, pedig világos szőkére van festve. Ez az első olyan balzsamom, amivel hosszúra meg tudtam növeszteni a hajamat, és elég csak félévente vágatni a végéből 1-2 cm-t. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

Nautilus

2012. szeptember 19.

Mint a samponjai, ez is nagyon jó! Hát még úgy, hogy most nézem, az összetevői is jók. Évekig szinte csak ezt használtam, és most is szeretem, csak mostanában rám tört egy felfedezési láz, és mindenféle mással is kísérletezek, talán mert kicsit ráuntam az amúgy jó illatára. Szinte fésű se kell a fésülködéshez! Főleg mosás után nagyon szép, fényes a hajam, és kevésbé látszik töredezettnek. Hosszú távon is segít a hajvégeimnek úgy érzem, de nem tesz csodát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 19.

joker

2012. augusztus 29.

Az abszolut favorit, az alfa és az omega. Azaz: sokszor megcsaltam, de mindig visszatérek hozzá! :) Az egyetlen, ami életet ad a nagyon dús, de vékonyszálú száraz hajamnak, és csodás az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

ladybird08

2012. augusztus 18.

Sajnos én is azt tapasztaltam, mint 'csipkebogyó'. Semmilyen változást nem értem el vele, a hajam ugyanolyan száraz és töredezett maradt. ://

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

gulyasgne

2012. július 16.

2012.07.16. Szuper egy balzsam ez. Az eddig száraz, töredező hajam,olyan mint fénykorában. Azt is mondhatnám,hogy zsírosít. És én ennek nagyon örülök,mert borzasztó állapotban volt már a hajam a sok hidrogéntől. Most puha,selymes,könnyen fésülhető. Biztos,hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 16.

Aquamarine

2012. július 16.

Maximálisan bevált, az én hajvégeim nagyon szárazak és seprűsek tudnak lenni, de ezzel a balzsammal hihetetlen puhák és ápoltak lesznek. Csak a vállam alá érő hajamra használom, így nem zsírosít. Száraz, károsodott hajra csak ajánlani tudom.
Plusz pont, hogy szilikonmentes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Plusz pont, hogy szilikonmentes.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!