Garnier

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgailles, Módosítva: 2022. augusztus 4.

Kategória:   Hajápolók

Vérnaranccsal, C-vitamin-származékkal és biotinnal erősíti a hajat, megkönnyíti a kezelhetőséget és kifésülhetőséget, csökkenti a töredezés miatti hajhullást. A 10-az-egyben formulának köszönhetően a haj láthatóan üdébb és erősebb lesz.

1) Hajerősítő 2) Csökkenti a hajhullást 3) Rakoncátlan hajat kezelhetővé alakítja 4) Intenzív fényt ad 5) Csökkenti a töredezett hajvégeket 6) Csökkenti a fésülködés okozta károsodásokat 7) Hidratál 8) Kisimít 9) 48 órán keresztül gátolja a szöszösödést 10) Nem nehezíti el a hajat

GabrielaEll

2022. augusztus 3.

Nagyon szereti a hajam! Törölköző száraz hajhosszra szoktam felvinni hajszárítás előtt, ISTENI illata van a vérnarancstól!
Nagyon szépen beszívódik a hajba, és nem nehezíti el. Nagy kiadós kiszerelés, így duplán megéri az árát is, mert
sokáig elég. Szépen puhítja a hajat, és csak önmagában beszárítás nélkül is szép esése lesz tőle a hajnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

Aliz.240

2022. augusztus 1.

Szkeptikus voltam hogy nem nehezíti-e el esetleg a hajam, de nem!
Eszméletlen jó illata van és szép sima lesz tőle a hajam! Én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

Szkeptikus voltam hogy nem nehezíti-e el esetleg a hajam, de nem!
Eszméletlen jó illata van és szép sima lesz tőle a hajam! Én nagyon szeretem!

Cofi1234

2022. július 29.

Nagyon felkapott lett ez a termékcsalád és mivel olcsó úgy voltam vele, egy próbát megér. Teljesen jó, nem kell belőle sok, nagyon jó illata van. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 29.

Colibri

2022. július 29.

Eddig 4x használtam és waooo. Nedves hajon is és szárazon is kipróbáltam. Isteni illata van nem marad a hajba szépen beszívódik konkrétan nem kellett hajolaj a hajvégeimre olyan szép lett. Selymes tapintású lett tőle a hajam. Minimális mennyiség elég úgyhogy sokáig ki fog tartani. Nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 29.

Palma215

2022. július 17.

Én szeretem. Erős az illata, és meg is marad a hajon. Vékonyszálú, göndör hajra nekem eddig nagyon bevállt, szépen fel tudom vele nyomkodni a loknikat, szép, rugalmas fürtöket kaapok tőle, viszont van, hogy megkeményedik. Olyankor vagy a szérumjával vagy a Revox olajával szoktam kinyomkodni. Hajmosás után is, és száraz hajon is működik nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 17.

Emma23

2022. július 15.

A sárga dobozos változata is jó volt de ez sokkal jobban bejött. Az illata nagyon jó és a hajam nagyon puha lesz tőle. Száraz és vizes hajrá is teszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 15.

somebodyfromthemoon

2022. július 15.

Nekem ez valami csoda. A hajtövem hamar zsirosodik, emellett a hajhosszam pedig inkább száraz, fakó, fénytelen. Na ez a kondi csodát művel vele! Törölközőszáraz hajhosszomra viszem fel (fültől lefelé), kb két borsonyit a két oldalra eloszlatva. Haj szárítás után konkretan olyan fényes, hogy barátom megjegyezte, hogy olyan, mint a hajsampon reklámokban :D nem zsirosit, jó illata van, teszi a dolgát, és nagyon kedvező az ára, szerintem nekem fel évig is ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 15.

Brunettee

2022. július 7.

Tök korrekt hajápoló krém. 3 hete használom, szóval a tapasztalatok még nem hosszútávúak. Ami biztos, hogy nekem törölköző száraz hajra kenve nem jött be, olyan "semmit nem csinál" kategória volt. De reggel, fésülködés előtt jó szolgálatot tesz. Az illata kellemes, az ajánlott mennyiségtől nem lesz zsíros a hajam, bár többnyire a töveket igyekszem kikerülni vele. Tényleg puha lesz tőle a hajam, és elég rendezettnek is tűnik. Hogy a töredezést mennyire előzi meg, azt nyilván még nem tudom. Ahogy azt sem, hogy csak magában elég lenne-e, mert azért használok balzsamot, hajolajat, egyszóval mindenfélét is. Egy biztos, végre egy olyan nem kiöblítendő ápoló, amitől nem lesz szénakazal állagú a festett hajam. Azt nem tudom, mennyi idő alatt fog elfogyni, mert a málnányi mennyiséget használva szerintem több hónapig is kitart majd, és azért árban sem egy horror. Nálam újravevős termék. És csak azért nem 5*, mert kíváncsi vagyok, hogy nyár végén, az esedékes hajvágáskor mit mond a fodrászom. Ha megdicsér, akkor ígérem, felpontozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 7.

bernatd

2022. július 7.

Első használat utáni véleményem: nem ragacsos, nagyon kellemes illata van. Nem nehezítette el a hajamat, nagyon keveset kellett használnom belőle, úgyhogy sokáig elég lesz. A hajam ápoltnak és selymesnek érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 7.

Crimson

2022. július 5.

Tipikus Garnier-illat, szimpla hajbalzsam-állag. A hatása éppen annyi, mintha egy sima balzsamot tettem volna a hajamra, vagy még annyi se, mert leave-in. Nekem kellemetlen tapintású lesz tőle a hajam, és igen, elnehezül. Talán megpróbálom kimosva.
Mivel elvileg nem szükséges öblíteni (hogy így is tudjam használni), kitaláltam, hogy fonás előtt felkenem a hajamra, így nem állnak ki a szálak sehol. Egyébként nem vagyok elragadtatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 5.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Niacinamide