Garnier

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgailles, Módosítva: 2023. január 23.

Kategória:   Hajápolók

Vérnaranccsal, C-vitamin-származékkal és biotinnal erősíti a hajat, megkönnyíti a kezelhetőséget és kifésülhetőséget, csökkenti a töredezés miatti hajhullást. A 10-az-egyben formulának köszönhetően a haj láthatóan üdébb és erősebb lesz.

1) Hajerősítő 2) Csökkenti a hajhullást 3) Rakoncátlan hajat kezelhetővé alakítja 4) Intenzív fényt ad 5) Csökkenti a töredezett hajvégeket 6) Csökkenti a fésülködés okozta károsodásokat 7) Hidratál 8) Kisimít 9) 48 órán keresztül gátolja a szöszösödést 10) Nem nehezíti el a hajat

Ár: 1200 , Eladó: bischofdora
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nadett67

2024. január 22.

Először vizes hajra kentem és brutál jó volt, majd későbbi mosások után már nem adta azt a puha hatást mint elsőnek. Ha száraz hajra kenem baromi jó illata lesz és könnyen fésülhető, puha a hajam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 22.

vivcs1

2024. január 9.

Egynek elmegy de sokat ígér és keveset ad érzésem van vele kapcsolatban. Ez a 10 dolog amit felsorol barokkos túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 9.

kzmdra

2023. december 29.

hát a fene tudja. nem rossz, de igazából csak azért használom, mert eddig még nem találtam jobb leave-int. nem nehezíti el a hajat és sokáig elég, de valahogy akkor sem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 29.

mmmi10

2023. december 11.

Az tény, hogy nem nehezíti el a hajamat, ha egy pumpálásnyit használok a hátam közepéig érő, vékonyszálú hajamon. Csak magára a hajra szoktam használni hajmosás után törölközőszáraz hajon vagy ha szükségét érzem, akkor szárazon is, két mosás között. Egy bizonyos szinten hidratált érzetet nyújt, de nem érzem, hogy ennyi elég lenne nekem.

Update: Elutaztam 1 hétre, és nem vittem magammal ezt a terméket, és az a helyzet, hogy sokkal szebb hajmosás után a hajam. 2 csillagot, ezért levonok tőle. Ha ápolásra használok egy terméket, nem akarom, hogy szárítsa a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 11.

aalexaa

2023. október 11.

A sok ajánlás hatására megvettem, pedig a narancssárga változattal befürödtem, de nem is drága, egy próbát azért megért. Vizes és száraz hajra is használom, mindkét módon bevált. Hajmosás után törölközőszáraz hajra, illetve esténként szoktam egy pumpálásnyit eloszlatni mielőtt alváshoz befonom a hajam. Szépen ápol, segít a szálkásodáson, de nem nehezíti el a hajam, nem lesz ragacsos. Az illata jó, de a narancssárgának jobb volt. Hatalmas adag, nagyon sokáig elég lesz. Az Elseve No haircut creme egy hajszálnyival jobban bevált, viszont ár-érték arányban ez sokkal jobban megéri, úgyhogy még nem tudom, melyiket veszem újra.

Update: Pár hónapja elhagytam a hajvasalást és göndörként kezelem a hajamat. A göndör rutinomban is ugyanúgy bevált, vizesen és szárazon használva is sokat segít a szöszösödésen és a szanaszét álló tincseken. Napi használattal sem ragacsos, nem nehezíti el a hajam, nem nyújtja ki a fürtjeimet. Viszont még mindig rengeteg van benne, habár nagyon jó illata van, szerintem megcsömörlök tőle, mire kivégzem, csak emiatt nem biztos, hogy azonnal újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 11.

Suzie

2023. szeptember 13.

Sziasztok…
Nem is tudom hol kezdjem…🤔 Sokáig tépelődtem ,hogy bele invesztáljak e vagy sem..hisz igazából sok jót irtak róla ..Végül is engedtem a csábításnak(bár ne tettem volna😢)
Az első használat után érezhetően elnehezítette az amúgy vékonyszállú egyenes hajam de akkor meg azt gondoltam biztos csak sokat kentem fel.
De így a kb 4.mosás után is ugyan ezt tapasztalom. 😢😢😔 pedig próbáltam kevesebbet többet mindent amit egy ilyen terméknél csak lehet ..sajnos az eredmény úgyan az!😔 Azt gondolom a maga 1799ft os árával a maga 400ml vel ez nekem egyenlőre pénzkidobás volt de persze lehet másnak működik..Mist azon agyalok mihez kezdjek vele mert nem volt olcsó és sisem fog elfogyni.
Nincs az a frissen mosott haj érzés sőt mi több 2nap után az egész egyben áll 😱 ha esetleg még meg is izzadsz picit na akkor egyenesen tragédia! Csalódás pedig alapvetően szeretem a Garnier termékeket de ez sajnos nálam jó indulattal is 2 csillag!😢😢

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. szeptember 13.

Sziasztok…

vszilvi94

2023. szeptember 5.

Nekem bevált, szépen simítja a hajam, de nem nehezíti el, nem zsírosítja. Az illatát is nagyon kedvelem, mások is sokszor megdicsérik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 5.

Tonka

2023. augusztus 7.

Lassan 15 éve szőkített, derékig érő hajam van. A hajvégeken eléggé száraz. Nálam a hajmosás egy fél estés program, mindent is kenek és fújok rá. Ez a termék a kedvencem lett. Hajszárítás előtt bekenem vele a hajam végét, már akkor látványosan könnyebben kezelhető. Imádom az illatát is. Két hajmosás között is amikor nagyon száraznak érzem a hajam bekenem vele és pihe puha lesz tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 7.

luna.nova

2023. július 21.

SOS Repair nagytesóját használtam előtte, valamiért nekem az jobban bejött. Igazából nagyon rosszat nem tudok róla mondani, csak annyit, hogy a másik jobb egy fokkal. Illata jó, de a másik jobban tetszik, annak általában meg is maradt az illata a hajamban ez nem annyira, ezzel kicsit szöszösebb a hajam szárítás után, a másikkal szög egyenes, gyönyörű, fényes volt. A pumpálós kiszerelést imádom, illetve, hogy ennyit kapunk az áráért, szerintem megérős. Nekem törésre és szöszösödésre hajlamos hajam van, lehet azért jött be jobban a másik.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 21.

Irudi

2023. június 29.

2022. szeptember 5.:Leave-inként használom, április óta. Nagyon tetszik az eredmény. Az illata engem különösebben nem varázsolt el, de a hajam nagyon puha és fényes lesz tőle.

Mostanában próbálom úgy is használni, hogy hajmosások között kenek a hajamra egy pumpálásnyit, hogy ne szöszösödjön. Mivel göndör-hullámos a hajam, ez elég nagy kihívás. Nem lesz 100%-ig szöszmentes, de egy fokkal jobb, mint nélküle.

A mennyiség a flakonban hatalmas, nem is vagyok biztos benne, hogy egy éven belül el fogom tudni használni.

2023. április 14.: visszajöttem lepontozni. Egy idő után azt vettem észre, hogy kifejezetten szárítja a hajamat, és nagyon szöszös is lett tőle, kellemetlen a tapintása. Egy ideig félretettem, mert kíváncsi voltam, hogyha visszaváltok a nagy kedvenc banános HairFoodra, akkor észreveszek-e bármilyen (pozitív) változást.
Volt változás, úgyhogy ez a Garnier maradt a szekrényben. Persze ettől még másoknak jó lehet, de én inkább maradok a HairFoodnál. (Vastag szálú, göndör-hullámos, festett hajam van.)

Update: a flakon felét használtam csak el, visszatértem a jól bevált hairfoodhoz inkább. Most találtam meg a félig teli flakont a szekrény alján, ment a kukába sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 29.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside, Biotin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.