Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

Vékonyszálú,meggyengült hajra. Belülről helyreállítja a hajszálakat. Könnyen kifésülhető haj. A ceramidok helyreállítják a hajszálakat. A gyümölcs A.H.A belülről erősíti a hajszálakat. A ginzeng kivonat életerőt ad a hajnak a gyökerektől. Megerősített haj,tartósan dús hatással. Szilikonmentes.

Gina19

2016. július 19.

Az Oil Repair változatot használom általában, de az legutóbb nem volt az üzletben, szóval az itteni véleményeket gyorsan csekkolva úgy döntöttem, hogy ezzel sem lőhetek mellé. És nem is rossz, de sajnos hatásában elmarad a már említett, jól bevált balzsamtól. Mondjuk az tény, hogy mivel ez nem annyira olajos, így sokkal könnyebben, gyorsabban ki lehet öblíteni a hajamból. Az illata viszont nem tetszik annyira, illetve a használata után nem volt olyan jó a tartása a hajamnak, mint szokott lenni.Szóval a dús hatás, amit ígér a termék, nálam abszolút elmaradt. Jóindulatú négyes, mert amúgy puhít, jó az állaga, és tényleg könnyű kimosni a hajból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

senskin

2015. augusztus 19.

Nem volt ez olyan rossz sampon, nagyon régen ezt használtam. De nem tudtam vele kibékülni, főleg az illatával. Már nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

beautydream

2015. április 21.

Hajmosás után puha és selymes lett a hajam, azonban kicsit zsírosít.. Az illata egyébként finom, friss és citrusos, viszont egyáltalán nem érződött az illata hajmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 21.

trisztan

2014. november 2.

Szerintem már ez is kifutó termék, legalább is én már így vettem. Jól teszi a dolgát, kellemes az illata, de kicsit nehezebben tudtam kifésülni a hajam, mint az előző balzsammal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 2.

Jelizz

2014. július 23.

tényleg jó az illata (tipikus friss gyümis *-*) jó kis sűrű selymes állag. Háát nem rossz, szépen puhított és érzem hogy erősebb a hajam amióta használom (1,5 hónapja) de még mindig nem az igazi az én vékony tartás nélküli hajamnak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 23.

salientina_

2014. április 5.

Én szeretem ezt a hajbalzsamot nagyon tetszik az illata és pihe puha könnyen kifésülhető hajam lesz tőle .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 5.

Tuntilla

2014. április 4.

Hajbalzsam tesztben vagyok, középhosszú, göndör hajam van, fodrász szerint egészséges. Sztem is szép. Amit vizsgálok: kifésülhetőség, jó s tartós illat. Én ezt keresem. A kifésülhetőséget lent magyarázom. Illat nem az amire számítottam, gagyi édes illat, nem jó gyümölcsös, kifésülhetőség rosz, nekem sem segít, illat nem tartós. Soha többet nem kell.

Hajmosás nálam gyógyszertári hajmosó, vagy ha nincs, vmilyen drogériás sampon agyonhígítva, majd Vichy gyógy sampon. Ezt azért írom le, mert hátha más is szenved, a viszkető, korpásódásra hajlamos, zsíros hajjal. Nekem ez vált be. A gyógyszertári hajmosó amúgy azért kell, hogy leszedje a koszt, nedvességet ad, a vichyből pedig is kevesebb kell és jól habzik. Mert amúgy ha elsőként ezzel mosom, egy maroknyi kell, hogy habozzon, így meg egy diónyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

angi9207

2014. február 28.

Ezt is null utánaolvasással vettem meg. Nagyon kellemes a használata. Dúsítást annyira nem tapasztalok, inkább jó tartású a hajam tőle. Selymes, puha és olyan kellemes állagú lesz . :) De ami a legfontosabb: a legtöbb balzsammal ellentétben amit eddig használtam, ez nem zsírosít egyáltalán! :) Mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

marmalade

2013. december 31.

Azért vettem meg, mert szilikonmentes és mert tetszett az illata. Ennek már több, mint egy éve és azóta is használom. Dúsítani nekem nem dúsít, de finom puha lesz tőle a hajam és sokkal kevésbé töredezik, mint régebben. 5* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

kisizé

2013. november 1.

tényleg jó termék, dúsít, finom az illata :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

tényleg jó termék, dúsít, finom az illata :)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Tartósítószer.