Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: midnightshine, Módosítva: 2015. október 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• nedvességgel látja el abőrt
  • 8 órán át matt bőrfelszínt biztosít
  • gyorsan beszívódó formula

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Janka20

2021. november 3.

Nekem bevált. Sminkelni is jó volt rá, ezen kívül mattított is. Sajnos már nem találom az üzletek polcain.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

Comment92

2020. július 26.

En mar tobbszor ujravettem. Sok tubussal elhasznaltam. Kisse alkoholos, jol fertotlenit, leviszi a gyulladast. Alapozoztam is ra, es estere mikor hazaertem munkabol, es lemostam a sminket, szebb bőrkép lesz, gyogyitja a sebeket stb.
Amit negativumkent meg tudnek emliteni, hogy vizallo. Ha probalom lemosni pl. reggel arctisztitoval, nem lesz habja a lemosonak, alig lehet leszedni, de ez a legkevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Adrucc

2020. április 28.

Nálam abszolút bevált. T-vonalon eléggé csillog a bőröm, erre kerestem megoldást. Órákon át matt marad tőle a kis bőröm (3-4 óra legalább), tetszik az állaga, hamar beszívódik, nekem az illata is bejön. Nyáron általában a táskámban lapul, életmentő tud lenni. Másodszorra vettem újra, szerintem maradok is nála :) Egy próbát mindenképp megér szerintem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

RitaL

2019. július 1.

Hát sokkal hatásosabb, mint jóval drágább társai :) Nagyon meg vagyok vele elégedve. Én a fényvédős hidratálóm alá kenem, és sokkal, de sokkal kevésbé zsírosodik a bőröm. Korábban szinte vizesen csillogott már 1 óra után is. Most nem! Azt nem mondom, hogy 100% matt, de szép, természetes érzetű, és nem okoz kipirosodást. Újra fogom venni és másnak is ajánlom kipróbálásra, aki zsírosan csillogó bőrrel küzd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Neyerdua

2019. február 25.

Elég sokáig elég volt egy 50 ml-s tubus (bár felváltva használtam más hidratálóval).

Az első pár használatkor boldog voltam, mert úgy tűnt, működik:
- pont eléggé hidratált,
- könnyen beszívódott,
- nem maradt ragacsos érzés utána,
- nem irritált,
- nem éreztem fullasztónak sem,
- az illata is kellemes volt (bár picit talán enyhébb is lehetne),
- és a lényeg, amiért végülis vettem: MATTÍTOTT és tényleg órákig (8 órán át nem, de 4-5 órát simán bírt a T-vonalam)!

Az öröm nem tartott olyan sokáig: sajnos a bőröm kb. 4 nap alatt hozzászokott. A 4. napon már csak kb. fél órát örülhettem a matt bőrömnek. :)

Onnantól heti 1x-2x használtam csak, úgy egész jól működött, de alábbhagyott a lelkesedésem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

Az első pár használatkor boldog voltam, mert úgy tűnt, működik:
- nem éreztem fullasztónak sem,
- az illata is kellemes volt (bár picit talán enyhébb is lehetne),

Kimi

2018. augusztus 11.

Nem használom régóta, de érezhetően hatásos. Ebben a nyári melegben egy tonna púderrel fixálom, remélem később erre nem lesz szükség és a zselé is elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

sofyy

2017. július 10.

Már a második tubussal vettem meg. Nagyon fénylik/csillog a bőröm, így nekem csak pár órára mattítja le az arcomat. Viszont jó illata van és nem nehezíti el az arcbőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

RenykeBartha

2017. június 27.

Smink alapnak használom, a gyulladásokat szépen lehúzza az arcbőrömön igy az alapozo is jobban mutat ha ezt használom alá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

scheierdia

2016. szeptember 24.

Elhasználom mert ártani, nem árt, de nem vmi nagy szenzáció. A T vonalon nem bírja túl sokáig, pedig pont az lenne a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Nyuszoka

2016. szeptember 10.

Ez a krémzselé nekem sajnos kevésnek bizonyult, T-vonalon maximum 1,5-2 óráig marad csak matt a bőröm tőle. Irritációt, gyulladásokat nem okozott, így elhasználom, de újra nem fogom venni, inkább tovább keresek, hátha találok egy számomra jól mattító krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Színezék. Lila színű.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.