Garnier

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moniq, Módosítva: 2016. július 21.

Ár:   2000 Ft
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

5 az 1-ben színezett hidratáló krém az azonnal tökéletesebb bőrért.

5 hatás egy krémben:

• pattanás és mitesszer elleni védelem
  • összehúzza a pórusokat
  • mattít
  • egyenletes, egészséges bőrképet ad
  • hidratál

2% szalicilsavat tartalmaz, 15-ös fényvédő faktorral véd a napsugarak ellen. Zsíros, problémás, pattanásra hajlamos bőrre kifejlesztve, nem tömíti el a pórusokat. Ez a BB krém az arcápolók új generációjához tartozik. All-in-One technológiájával egy lépésben egyesíti a napi arcápolást.

Eszter4

2018. július 6.

A médium árnyalatot vettem meg,mert sötétebb bőrtónusom van, a világos pedig nagyon világos lett volna. Valami iszonyat sárgás színbeütése van. Nekem egyáltalán nem segített a problémás bőrömön, sőt még kiütéses is lettem tőle. Nekem nem vált be egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.

clover12

2018. április 21.

Nem egy rossz BB krém, régen használtam, de pont a pattanásokkal nem sokat tesz. Így meg pont nem fed eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Enci93

2017. augusztus 25.

Első BB krémem és meg vagyok vele elégedve, szeretem használni.
Előnyök:
Könnyű felvinni, eldolgozni, szép színt ad az arcbőrnek. Tényleg nem tömíti el a pórusokat. Sokáig elég, bár én nem teszek fel belőle sokat (kb 2 borsószemnyit).
Hátrány:
A bőr tapintása kicsit zsíros hatású és sajnos nem vettem észre a pórusösszehúzó hatását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Első BB krémem és meg vagyok vele elégedve, szeretem használni.
Előnyök:
Hátrány:

Imthemoon

2017. augusztus 18.

Legelső BB krémem. Túl sötét volt a medium árnyalat, talán a vilagosabbat kellett volna megvenni. Nem volt olyan rossz, nem lettek tőle pattanásaim, de kevesebb se lett. Finom illatú, szerintem könnyen eldolgozható, erősebb fedésű, de nem szép a fedése, latszik, hogy van az arcon valami, és én a teljesen természetes, natúr hatást szeretem. De elsőnek jó volt:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Leonie88

2017. július 12.

Nagyon szárítja az arcom és nem lehet szépen felvinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Nagyon szárítja az arcom és nem lehet szépen felvinni.

virnajnifr

2017. május 31.

Fedni szépen fed, viszont nagyon feltűnő, messziről látszik, hogy egy réteg smink van az arcomon, lehetetlen szépen eldolgozni. A színe nekem sem passzolt szépen a bőrömmel, sárgás árnyalata volt, másik fajta BB krémmel keverve használtam egy ideig, de mára már lecseréltem.
Nem tapasztaltam, hogy kevesebb pattanásom lett volna tőle vagy hogy a meglévőkre bármilyen hatással lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

ddori25

2017. május 12.

Nekem nagyon nem jött be sajnos... A színe az valami botrányos. Nagyon sötét az én bőrömre és kicsit narancssárgás, vagy nem is tudom mihez hasonlítsam. Ragad is, de ez már csak hab a tortán...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-9
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0