Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautymaniac, Módosítva: 2013. augusztus 30.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Extra könnyű állagú Vízmegkötő testápoló tej Hydro-Ureával. Ez az aktív hidratáló hatóanyag megköti a nedvességet a bőrben, hogy optimális hidratálást biztosítson és megelőzze kiszáradását.

Viki986

2019. május 29.

Régóta keresem azt a testápolót ami a krokodil száraz bőrömön segít. Na ez az a testápoló. Próbáltam már 8000 ftosat is próbáltam már olcsóbbat is de a Garnier az ami megfizethető áron minőségi terméket nyújt. Felkenem, szépen beszívja az elején még kicsit ragad de után tökéletes. Másnap is szép a bőröm, rendszeres használata mellett pedig végre nem kell félnem a rövidnadrágos időtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Annabella0

2018. szeptember 19.

Elsősorban az illata fogott meg ennek a krémnek. Felkenve viszont kicsit csalódtam, habár az illata tartós marad(t) a bőrömön, de iszonyat lassan szívodik be és ragacsos hatást kelt. :( Nekem annyira nem vált be, hidratálni sem hidratált úgy a vártnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

specyal

2018. június 24.

Nekem szerencsére nincs testápolóra szükségem.Viszont csináltattam egy tetoválást amit ápolni kell gyógyulás után.Jó mert megtartja a vizet a bőrben és ettől még szebb a tetkóm.Nálam kiválóan működik,a bőröm és szép selymes tőle.Az illata is tetszik.Én rosszat nem tudok mondani rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Marietta1977

2017. október 2.

Nyaraláskor vettük, mert szükségünk volt hirtelen testápolóra, azt hittem ezzel nem fogok mellélőni.
Igazából rajtam kívül a családból senkinek nem jött be, nem tetszett az illata, az, hogy nem szívódik fel gyorsan. Nekem ezzel semmi bajom, azóta is én használom csak, bár jellemzően csak a karjaimra és a lábaimra.
Annyira nem győzött meg, ebben az árkategóriában vannak sokkal jobb termékek is, de egynek elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

rocketqueen

2017. március 15.

Egyszerűen utálom.
Nem győzöm kivárni, hogy beszívódjon végre, zsíros érzetet hagy maga után és az illata sem a legjobb.
Ráadásul a bőröm másnap ugyanolyan száraz, mint azelőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Egyszerűen utálom.
Ráadásul a bőröm másnap ugyanolyan száraz, mint azelőtt.

WTundi

2017. január 2.

Az illat tök jó kellemes a hatás kevésbé... nyáron sem hidratált eléggé nem hogy télen. El fogom használni de nem lett kedvenc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Kinguci123

2016. szeptember 17.

Az illata nagyon finom. Egész jól hidratált, esténként kentem be vele magam, kicsit zsíros érzetet hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Emike

2016. február 17.

A nagy kiszerelés - mégis olcsó ár kombó vonzott, no meg persze h nagyon jó illata van. El is használtam belőle két flakonnal is, aztán észrevettem h az első sorban ott figyel az összetevők között az alkohol. Azóta, köszi, de nem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

DIza

2015. november 22.

Az illatát imádom , téli hideg időkre vettem a funkcióját ellátta , hidratálja a bőrt , de azt kiemelném hogy csak nagyon száraz bőrre ajánlanám , nekem normál bőröm van és a testápoló használata után ragacsosnak , zsírosnak éreztem a bőröm sokáig .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 22.

Dius24

2015. május 11.

Sok flakonnal használtam el kiadós krém nagyon jól hidratál főleg télre kellett az extra hidratálás! Az illat is kellemes !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Lactate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ph szabályozó segédanyag