Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. november 28.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kondícionáló testápoló L-Bifidusszal* és természetes eredetű Kakaóvajjal megerősített, melyet kifejezetten a száraz, fakó bőr hidratálási igényeinek megfelelően választottak ki, a hidratáltság érzetért, ami 7 napig is érezhető, négy hét folyamatos használat után**.

- Szatén fényű, táplálóan gazdag állag
- Gyors beszívódik és nem ragad
- Nem zsíros

- Bőrgyógyászatilag tesztelt
- Érzékeny bőrön tesztelt
- Színezékmentes

Franciacsaj

2018. április 3.

Nagyon szeretem az illatát és a hatása is tökéletes, viszont kissé drágállom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Nagyon szeretem az illatát és a hatása is tökéletes, viszont kissé drágállom.

mvikii1995

2016. február 1.

Nagyon jó, a Nivea testápoló tej mellett az a nagy kedvencem, húzós ára ellenére. Nekem nagyon gyorsan és erősen pirosodik a bőröm a hidegtől, ez is elég szépen segít rajta!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

B.Enci

2015. június 8.

Teljesen rá vagyok kattanva egy ideje erre a testápolóra. Szeretem az illatát,hamar beszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

perectigris

2015. február 20.

Nem örülök a paraffinolajnak, de mégis imádom használni, selymes lábakat varázsol, az illata pedig valami csodálatos! Pedig szegény kakaóvaj elég hátul kullog a sorban az összetevők közt :( Egy 4est megérdemel az összhatás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

molnargnoemi

2014. október 2.

Szerelem első látásra! ( Használatra :) ) Balea testápolóm volt, az valami szörnyű, ezért gondoltam megpróbálom a Garniert, mivel az arckrémem is az és imádom. A kakaóvaj örök kedvenc, na meg jön a tél és szerettem volna valamilyen testesebb illatot, nem gyümölcsöset/frisset, ezért ez landolt a kosaramban. Amikor először megszagoltam nem tudtam eldönteni, hogy nagyon tetszik az illata vagy nagyon nem, de elhoztam. És milyen jól tettem! Bőrre kenve változik az illata, nagyon kellemes és lágy. Az állaga pont jó, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Pihepuha lesz a bőröm használat után, pedig nekem aztán száraz a bőröm, főleg a lábamon. Hosszú távú hatásáról még nem tudok nyilatkozni, jövök majd az update-al.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

editok

2014. augusztus 17.

Sokaig csak garnier testapolo,at hasznaltunk, de ez elvette minden kedvunket. Kifejezetten budos volt, mintha megromlott volna. Probalkoztunk vele egy darabig, de vegul a kukaban landolt es azota nem is vettunk ujra semmilyen garnier testapolot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

kicsim1978

2014. január 12.

Nagyon száraz bőrre használom,és bevált.Finom illatú,jól beszívódik,és nagyon hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 12.

vivcsusz

2013. november 22.

2 éve használtam.

Nagyon finom az illata,már-már túlságosan is! :)

Kissé zsíros hatású,viszont hamar beszívódik. Erősen hidratál és órákig illatozik a viselője! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

2 éve használtam.

Nagyon finom az illata,már-már túlságosan is! :)

eo

2013. július 19.

Jav.: Hoppá, ezt benéztem, most látom, hogy ez a kakaóvajas verzió, nem a karitévajas.

Biztos már megint a túl nagy elvárások okozzák a kisebb fajta csalódottságomat.. Na szóval ezek a szép zöld flakonos Garnierek egészen másként viselkednek. Nálam legalábbis. Ugyanezzel a karitévajas verzióval kezdtem, kézkrém verzióban. Azzal elégedett voltam, meglepően jónak találtam. Ezen felbuzdulva vásároltam meg az aloe verás kézkrémet, ami már egészen másként viselkedett: nagyon folyós, nem hidratált eléggé, stb. Gondoltam akkor vissza a jól bevált karitévajhoz és nézzük a testápolót. Jó-jó, de semmi extra. Tényleg. Az állaga nem túl szilárd, de nem is túl folyós, a Helia D-hez képest viszont azért folyósabb. Kellemes, könnyen beszívja a bőr, összességében nincs mibe belekötnöm, de valahogy kiemelkedőt sem nyújt. Többet vártam volna, ennyi. Azért jó szívvel használom el és még valószínűnek tartom, hogy nézelődjek a 7 days termékcsaládban, valamiért továbbra is izgatják a fantáziámat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

chickweed

2013. július 7.

Télen imádtam az illatát, ahogy körülfonta a testemet és melegséggel töltött el :) A hatása is teljesen rendben van, szép puha lett a bőröm, a párom is mindig dicsérte, hogy milyen szép fényes. :)
Most váltottam a mangósra, mert annak finom nyári friss illata van, ugyanilyen jó az is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.