Garnier

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aprouleany, Módosítva: 2012. július 3.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Új, krémzselé textúrájú nyugtató testápoló tej összetétele L-bifidusszal, egy párolgás elleni hidratáló hatóanyaggal, és természetes őszibarack kivonattal gazdagított. Textúrája annyira könnyed, hogy azonnal beszívódik, hidratálása annyira intenzív, hogy akár 7 napon át érezhető 4 hét használat után.

k0alaa

2019. május 21.

Nekem nem jött be, nem használtam el 2 év alatt se, most dobtam ki. Az állaga először tetszett, viszont nagyon zavaró, ragacsos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

OCsilla

2016. június 16.

Az ígéretével ellentétben nem szívódik be gyorsan, sokáig érzem, hogy ragacsos a bőröm. Reggelre viszont teljesen beszívódik, zuhanyozáskor már nem érzek magamon plusz réteget, mint sok más testápolónál. Sajnos én nagyon érzem az alkoholt az illatában, de szerencsére nincs tartós illata. Elhasználom, de biztos, hogy nem veszem újra, pedig a hidratálásával elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Dracaena05

2016. június 10.

Nem rossz testápoló, de valószínűleg nem veszem újra, mert miután beszívódik, furcsa réteget hagy a bőrömön, ragacsos marad (valószínűleg a zselés állaga miatt), ami nem túl kellemes, de lehet, hogy máson jól működik a krém. A hidratálása egyébként számomra megfelelő volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

MissC

2015. november 11.

Tavaly nyárra vettem egyet, és leginkább a könnyű, zselés állaga miatt szerettem, viszonylag hamar beszívódott, az illatát is szerettem, de a hidratálása néha egy kicsit kevés volt, azért a 4 csillagot megkapja tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

melindae

2015. április 10.

Hamar felszívódik, kellemes az illata, annyira nem intenzív a hidratálása szerintem, de van amikor jobban szeretem ezeket a könnyebb állagú testápolókat. 3 és 4 csillag közt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 10.

csoknyom

2015. február 23.

Szeretem a picit zselesebb allagat, az illata nekem nem tunik munek,hamar beszivodik, selymes lesz tole a borom :)

Update: nem vettem ujra, mert nem hidratalt hosszutavon, es a teli idoszakban edes kevesnek bizonyult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

szivecske

2015. február 6.

Valamiért az egyik dm-ben kiárusításon akadtam rá potom 450-ért... Ennyiért érte meg pont. Az illata kellemes (bár 20 perc után semmit se érzek belőle), karra lábra hasra kenve egész jól hidratál, viszont kenés után a kezem annyira szétszárítja, hogy emiatt biztosan nem venném újra. Mindig le kell mossam, majd ujra kézkrémezzem. Érdekes ez a krémzselé állag, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Gonoszboszy

2014. augusztus 8.

Szeretem ezt a terméket. Az illata, állaga megfelelő így nyárra, viszonylag gyorsan beszívódik mégis megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Olív

2014. július 31.

Fél áron vettem, annyiért megérte egyszer. Tény, hogy nagyon könnyen beszívódik a bőbe, hidratálja is azt és az illata sem rossz (de mondjuk nem is a legjobb).
Viszont miután felkentem, egy filmréteg marad a bőrömön, főleg a kezemen és ez nagyon kellemetlen. Olyannyira, hogy max. 2 pontot adnék rá és soha nem is vásárolom többé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 31.

Blakely

2014. június 30.

Nem szeretem...annyira ragacsos érzetem van utána főleg a kezemen... muszáj megmosnom használat után.Nem vált be masszázshoz szoktuk használni de csak akkor ha utána megyek zuhanyozni, muszáj lemosnom magamról b:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol