Best of Beauty 2019

Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: christy03, az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2012. július 29.

Kategória:   Testápolók

Különlegesen kiválaszott kamillakivonattal 12 órán át tartós hidratálást biztosít, így bőre egész nap puha, bársonyos és természetesen ragyogó lehet. Két fajta (világosabb és sötétebb) színárnyalatban elérhető az eltérő igényeknek megfelelően.

molnaradrikaa

2014. szeptember 19.

Imádtam, amíg még volt.. hamar beszívódott, nem volt foltos, és egyenletes színem lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Dorothye

2014. február 19.

Sajnálom ,hogy már nem gyártják mert egész kellemes színt lehetett összekapni vele.Persze a napozást nem pótolja és nyáron nem is használnám mert lekopik de vészesetre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 19.

fausztdori

2013. május 25.

Jajj emlékszem erre a termékre. Picit sárgás volt, de nem vészesen, nem is csíkozott. De az illata! Valami borzadály. Olyan tömény barackos valami mű izé volt. Az ágyneműm is beszívta ezt a szagot, förtelmes volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

sziszoka

2013. március 31.

Kb 6-7 éve vettem meg először,akkor nagyon megvoltam vele elégedve.nagyon szép színt adott az amúgy is lebarnult bőrömnek,jól hidratált,kellemes illata volt.Pár évre rá vettem újra,de valamit megváltoztattak benne,mert a hatása meg sem közelítette,a megszokottat.Azóta nem is kerestem,de látom már nem is kell. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

KataaBabaa

2013. március 29.

Talán az egyetlen önbarnítós testápoló volt, ami se nem sárga se nem foltos hatást keltett és még az illat is isteni volt. Gyűlölöm a szolit, így sokat elhasználtam belőle, kár hogy kivonták a forgalomból, legalábbis én már egy jó ideje nem találkoztam vele sehol :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

kriszti.07

2012. december 19.

Imádtam, kár, hogy már nagyon régen nem látom sehol... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Imádtam, kár, hogy már nagyon régen nem látom sehol... :(

csernusbrigi

2012. augusztus 12.

Nem rossz, viszonylag jól hidratált, amikor használtam, és a barnító hatása is jó volt. A sötétebb tónusú volt meg nekem, napról-napra barnább lett a bőröm, egyenletes is volt a színe. Talán az igaz, hogy egy kicsit sárgás beütése van, de nem vészes. Nekem a negatívum csak az volt, hogy a fehér ruhákat, valamint törölközőket befogta. Ez nem barnító, hanem színező, nem tudom miért hívják ezeket a testápolókat barnítónak. Nem vennék újra semmiféle ilyen testápolót, én inkább a szolit választom. De azért megy a 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

NiDDA

2012. augusztus 5.

Én az itteni vélemények alapján felkészültem a rothadó hús szagára, de helyette tipikus barnítókrémet és egy csipetnyi barackot érzek. Erős, de nem annyira elviselhetetlen, ahogy páran írták. Elég ronda összetevői vannak (-1 csillag). Szépen barnít, habár nekem egy picit sárgás a világos változat, pedig még színem is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Anna28

2012. július 31.

Nem igazán jött be nekem ez a krém! Elég sárgás a tónúsa, mint önbarnító, és sokkal hamarabb lekopott, mint például a Dove. Elhasználtam, mert kidobni nem szeretek ilyesmit, de nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

csakany.istvan198

Korcsoport: >54
2012. május 24.

Nagyon elégedett vagyok a krémmel. Az a kérdésem, hogy hol lehet megrendelni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. május 24.

Nagyon elégedett vagyok a krémmel. Az a kérdésem, hogy hol lehet megrendelni?

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.